Bielorusko – Cyprus 0:3 (kon.) | Fínsko – Litva 3:4 (kon.) | Ukrajina – Slovinsko 2:0 (kon.)
Gruzínsko – Chorvátsko 1:1 (kon.) | Wales – Arménsko 0:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Dánsko 1:1 (kon.)
Fínsko
3:4 (3:1)
Litva
cz Streda 15.08.2012, 17:00 • Turku Stadium • Kvalifikácia na ME U21

90+4
    Litva právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Litva se z posledního útoku v tomto zápase dokázala prosadit. K míči se dostal FEDOR ČERNYCH překonává finského brankáře!

68
    A Litvě se podařilo vyrovnat. Po přímém volném kopu se k míči dostal AURIMAS VILKAITIS a nedal finskému brankáři šanci.

64
    Hráči Litvy byli v posledních minutách aktivnější a dokázali snížit! Míč si vzal ARVYDAS NOVIKOVAS, který snižuje na rozdíl jediné branky.

40
    Finsko právě vstřelilo branku!
    A jeden z mnoha útoku byl úspěšný. Třetí branku domácího Finska vstřelil těsně před poločasovou přestávkou MIKKO SAMUSALO.

23
    Ale z další bleskové akce se už domácí prosazují. K míči se dostal LAURI DALLA VALLE a vrací Finsku vedení.

20
    Tak jsem to zakřikl! Z ničeho nic se míče ujali hosté a hnali se dopředu. Jeden z litevských hráčů byl faulovaný a z nařízeného přímého volného kopu vyrovnává DONATAS NAKROŠIUS.

4
    Po dobrém rohovém kopu si srazil míč do vlastní branky hostující kapitán ARTURAS ŽULPA a posílá tak Finsko do vedení.

Jakub Kopřiva

Góly: 4. Žulpa (vl.), 23. Valle, 40. Samusalo - 20. Nakrošius, 64. Novikovas, 68. Vilkaitis , 90+4. Černych

Karty:   16. Sumusalo (FIN), 85. Kauko (FIN), 86. Schüller (FIN) - 41. Žulpa (LIT)

Fínsko: Sahlgren - Toivomäki, Sumusalo, Heikkilä, Moren, Kauko (C), Kauppi, Schüller, Väyrynen (64.Pohjanpalo), Paananen (63.Lod), Valle
    Litva: Zubas - Pilypas, Veliulis, Žulpa (C) (56.Urbaitis), Černych, Paulius, Novikovas, Kymantas (57.Kochanauskas ), Vilkaitis, Dapkus, Nakrošius

Rozhodca: Arnold Hunter (NIR) - Eamon Shanks (NIR), Andrew Neeson (NIR)