Bielorusko – Cyprus | 0:3 (kon.) | | | Fínsko – Litva | 3:4 (kon.) | | | Ukrajina – Slovinsko | 2:0 (kon.) |
Gruzínsko – Chorvátsko | 1:1 (kon.) | | | Wales – Arménsko | 0:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Dánsko | 1:1 (kon.) |
Holandsko – Taliansko | 0:3 (kon.) |
Japonsko – Venezuela | 1:1 (kon.) | | | J. Kórea – Zambia | 2:1 (kon.) | | | Azerbajdžan – Bahrajn | 3:0 (kon.) |
Rusko – Pobr. Slonoviny | 1:1 (kon.) | | | Arménsko – Bielorusko | 1:2 (pre.) | | | Bulharsko – Cyprus | 1:0 (kon.) |
Nórsko – Grécko | 2:3 (kon.) | | | Švédsko – Brazília | 0:3 (kon.) | | | Ukrajina – Česko | 0:0 (kon.) |
Luxembursko – Gruzínsko | 1:2 (kon.) | | | Dánsko – Slovensko | 1:3 (kon.) | | | Albánsko – Moldavsko | 0:0 (kon.) |
Chorvátsko – Švajčiarsko | 2:4 (kon.) | | | Čierna Hora – Lotyšsko | 2:0 (kon.) | | | Maďarsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
S. Macedónsko – Litva | 1:0 (kon.) | | | Rakúsko – Turecko | 2:0 (kon.) | | | Belgicko – Holandsko | 4:2 (kon.) |
Estónsko – Poľsko | 1:0 (kon.) | | | Nemecko – Argentína | 1:3 (kon.) | | | Sev. Írsko – Fínsko | 3:3 (kon.) |
Slovinsko – Rumunsko | 4:3 (kon.) | | | Srbsko – Írsko | 0:0 (kon.) | | | Wales – Bosna | 0:2 (kon.) |
Anglicko – Taliansko | 2:1 (kon.) | | | Francúzsko – Uruguaj | 0:0 (kon.) | | | Škótsko – Austrália | 3:1 (kon.) |
Island – Faerské ostrovy | 2:0 (kon.) | | | Portugalsko – Panama | 2:0 (kon.) | | | Portoriko – Španielsko | 1:2 (kon.) |
Góly:
2. Kavlak, 6. Ivanschitz (pen.)
Rozhodca: Ján Valášek (SVK)
Diváci:
Karty: 38. Pogatetz (AUT), 45+1. Baumgartlinger (AUT), 50. Garics (AUT) - 5. Günok (TUR)
Nepremenená penalta:
Rakúsko:
Almer - Fuchs (84. Burgstaller), Junuzović (72. Leitgeb), Garics, Pogatetz - Harnik (72. Okotie), Suttner, Baumgartlinger (60. Pehlivan), Prödl, Kavlak - Ivanschitz (62. Jantscher).
Náhradníci:
Tréner:
Turecko: Günok (46. Tolga)- Hamit Altintop, Toprak, Erkin, Kaya (63. Bekir) - Sercan, Arda Turan (46. Tunay), Emre (60. Sahin), Bulut, Selcuk (60. Topal) - Yilmaz (46. Mevlut).
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Turecko: Günok (46. Tolga)- Hamit Altintop, Toprak, Erkin, Kaya (63. Bekir) - Sercan, Arda Turan (46. Tunay), Emre (60. Sahin), Bulut, Selcuk (60. Topal) - Yilmaz (46. Mevlut).
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ján Valášek (SVK)
Diváci:
Martin Augustin
@ogy_16