Bielorusko – Cyprus 0:3 (kon.) | Fínsko – Litva 3:4 (kon.) | Ukrajina – Slovinsko 2:0 (kon.)
Gruzínsko – Chorvátsko 1:1 (kon.) | Wales – Arménsko 0:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Dánsko 1:1 (kon.)
Wales
0:1 (0:1)
Arménsko
cz Streda 15.08.2012, 20:00Kvalifikácia na ME U21

Fotbalisté Arménie slaví veledůležité vítězství, díky kterému i nadále zůstávají v boji o postup na mistrovství Evropy. Nutno ale dodat, že jim to Velšané výrazně ulehčili, jelikož už od šesté minuty hráli v deseti lidech. (21:53:17)

90+2
    Arménie se nikam nežene a poctivě brání. Moc dobře totiž ví, že dnešní vítězství by pro ni mělo velkou cenu.

90
    Utkání je nadstaveno o čtyři minuty.

90
    Cassidymu je odmáván ofsajd.

88
    Papikjan zahrával rohový kop, ale žádného ze svých spoluhráčů v pokutovém území Walesu nalézt nedokázal.

87
    Karapetjan znovu v hlavní roli. Tentokrát se dopustil faulu.

85
    Karapetjan mohl už po pár minutách na hřišti vstřelit druhý gól Arménie a v podstatě tak rozhodnout tento duel, jenže to by musel musel mířit o něco přesněji. Střela mu opravdu moc nesedla.

84
    Muradjan si v souboji s Bodinem pomohl za hranicí pravidel, a proto je pískáno. Obejde se to však bez žluté karty.

82
    Když už se Velšané náhodou dostanou k zakončení, většinou to příliš slavně nedopadne. Všechny o tom nyní přesvědčil Lucas, jenž pálil hodně vedle.

81
    Odpracováno má pro dnešek už také Gagik Pogosjan, kterého střídá Gevorg Karapetjan.

81
    Diváci teď sledují poměrně nevýraznou pasáž hry, kdy toho k vidění opravdu mnoho není.

78
    Poslední střídání Walesu. Odstoupil Howells, jehož místo nově zaujal Richards.

75
    Po dlouhé době se dostali ke střele také domácí, konkrétně Lucas. S jeho pokusem si ale brankář Elyazjan poradil.

74
    Máme tu další změnu. Tentokrát střídají Velšané: odchází Henley, přichází Ashton Taylor.

71
    Ajvazjanovi byl odpískán ofsajd.

70
    Masis Voskanjan, který dnes spálil několik nadějných příležitostí, se branky opravdu nedočká. Nyní je totiž na hřišti nahrazen Valterem Pogosjanem.

69
    Na hřišti se nám začíná přiostřovat. Žluté napomenutí dostává od hlavního arbitra také Henley.

67
    Je tu další žlutá karta pro domácího hráče. V souboji s Azatjanem si počínal za hranicí pravidel Freeman.

66
    K penaltě se, podobně jako v prvním poločase, postavil Hambardzumjan, ale tentokrát neuspěl. Arménie tak i nadále vede pouze o gól.