Japonsko – Venezuela 1:1 (kon.) | J. Kórea – Zambia 2:1 (kon.) | Azerbajdžan – Bahrajn 3:0 (kon.)
Rusko – Pobr. Slonoviny 1:1 (kon.) | Arménsko – Bielorusko 1:2 (pre.) | Bulharsko – Cyprus 1:0 (kon.)
Nórsko – Grécko 2:3 (kon.) | Švédsko – Brazília 0:3 (kon.) | Ukrajina – Česko 0:0 (kon.)
Luxembursko – Gruzínsko 1:2 (kon.) | Dánsko – Slovensko 1:3 (kon.) | Albánsko – Moldavsko 0:0 (kon.)
Chorvátsko – Švajčiarsko 2:4 (kon.) | Čierna Hora – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 1:1 (kon.)
S. Macedónsko – Litva 1:0 (kon.) | Rakúsko – Turecko 2:0 (kon.) | Belgicko – Holandsko 4:2 (kon.)
Estónsko – Poľsko 1:0 (kon.) | Nemecko – Argentína 1:3 (kon.) | Sev. Írsko – Fínsko 3:3 (kon.)
Slovinsko – Rumunsko 4:3 (kon.) | Srbsko – Írsko 0:0 (kon.) | Wales – Bosna 0:2 (kon.)
Anglicko – Taliansko 2:1 (kon.) | Francúzsko – Uruguaj 0:0 (kon.) | Škótsko – Austrália 3:1 (kon.)
Island – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Portugalsko – Panama 2:0 (kon.) | Portoriko – Španielsko 1:2 (kon.)
Dánsko
1:3 (1:0)
Slovensko
Streda 15.08.2012, 20:15 • Tre-For Park, Odense, Dánsko • Prípravný zápas

Tri nadstavené minúty sú za nami a rozhodca píska koniec zápasu. V druhom polčase sme videli tri góly, ktoré skončili v Andersonovej bráne, všetky tri sme zaznamenali hlavičkou. Postupne sa presadili Jakubko, Hamšík a Guldan. Záverečné skóre je teda 1:3 pre Slovensko. Tréneri Hipp a Griga môžu byť s výkonom našich reprezentantov v druhom polčase spokojní, dúfajme že takúto hru nám budú naši predvádzať aj v zápasoch kvalifikácie na MS 2014. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:08:08)

90+
    Šanca na zvýšenie náskoku ! Breznaník sa uvoľnil v pokutovom území, jeho strela v páde však míňa bránu Andersena.

90
    Zrejme posledné striedanie na našej strane, zahrá si aj Kornel Saláta, ktorý nahradí Saparu.

89
    Naši upokojujú hru, netlačia sa už tak dopredu. Zápas už snáď ukontrolujeme.

88
    Prichádza avízované striedanie, Stocha vymení Breznaník.

87
    Do konca zápasu zostáva pár minút a z tribún sa ozývajú aj slovenskí fanúšikovia, nasledovať bude striedanie na našej strane.

85
    Slováci konečne zlepšili pohyb, viac napádame Dánov pri prechode do útoku, to je určite iný tím na aký sme sa pozerali v prvom polčase.

83
    Slovensko dalo gól!
    Krásna kontra našich ! Sapara krásne loptu potiahol po pravej strane ihriska, k hlavičke sa dostáva ĽUBOMÍR GULDAN a do tretice je Andersen prekonaný ! Tak takýto priebeh druhého polčasu si cez prestávku predstavoval len málokto.

81
    Dve obrovské šance Dánov na vyrovnanie! Jacobsenovu strelu pohotovo vyrazil Ján Mucha, následná strela Dánov letela nad brvno. Stav sa teda nemení!

81
    Ten bol vyrazený na roh, ktorý bude zahrávať Schöne.

80
    Martin Škrtel si počínal nedovolene, nasledovať bude priamy kop z rohu našej šestnástky.

78
    Tak na takýto futbal sa nám určite lepšie pozerá, dúfajme že si naša družina si vednie už udrží a dočkáme sa prvého víťazstva pod dvojicou trénerov Griga-Hipp.

76
    Strieda aj náš tím, z ihriska odchádza strelec gólu Marek Hamšík a nahradí ho Guldan.

75
    Z ihriska odchádza kapitán Agger a nahradí ho Lasse Nielsen.

73
    Gól !!!!! Po vyrazenom priamom kope Saparu sa k lopte dostal Stoch ktorý centroval na vzdialenejšiu žrď Andersenovej brány a MAREK HAMŠÍK z tesnej blízkosti hlavičkuje presne.

71
    Znovu sme v útoku, kombinácia tentokrát našim bez väčších problémov vychádza a po faule na aktívneho Hubočana prichádza priamy kop pre Slovákov.