Novara – Lazio 2:1 (kon.) | Siena – Bologna 1:1 (kon.) | AS Rím – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – Inter 1:3 (kon.) | Lecce – Neapol 0:2 (kon.) | Palermo – Parma 1:2 (kon.)
AC Miláno – CFC Janov 1:0 (kon.) | Cesena – Juventus 0:1 (kon.)
US Palermo
1:2 (1:0)
FC Parma
cz Streda 25.04.2012, 15:00 • Stadio Renzo Barbera • Talianska Seria A

Konec zápasu doprovází pískot diváků. Palermo si nadějně rozehrané utkání prohrálo samo svou pasivitou ve druhém poločase, kdy vážněji neohrozilo brankáře hostů a dvě branky inkasovalo. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (16:54:07)

90+5
    Poslední půl minuta a poslední šance pro Palermo.

90+5
    Další útočný faul. Miccoli ještě dostává žlutou kartu za řeči.

90+4
    Další nepovedená přihrávka. Domácí nemají míč ve své moci a mají poslední minutu.

90+4
    Dlouhý nákop až do vápna Palerma v moci Miranteho. Ten může ušetřit další čas.

90+3
    Útočný faul domácích. Už se hraje třetí minuta nastavení.

90+2
    Zmatek ve vápně Parmy. Vše vyřešila její obrana odkopem. Palermo opět u míče a žene se dopředu.