Novara – Lazio 2:1 (kon.) | Siena – Bologna 1:1 (kon.) | AS Rím – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – Inter 1:3 (kon.) | Lecce – Neapol 0:2 (kon.) | Palermo – Parma 1:2 (kon.)
AC Miláno – CFC Janov 1:0 (kon.) | Cesena – Juventus 0:1 (kon.)
US Lecce
0:2 (0:1)
SSC Neapol
cz Streda 25.04.2012, 15:00 • Via del Mare • Talianska Seria A

Sudí Tagliavento foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které skončilo vítězně pro hostující Neapol. V páté minutě otevřel skóre Hamšík a v padesáté první minutě navýšil na 2:0 Cavani. Neapol zvítězila zcela zaslouženě a připsala si na své konto plný počet bodů. (16:54:20)

90+3
    Vargas mohl jít do zajímavé pozice, jenže v pokutovém území umotal sám sebe.

90+3
    Míč na kopačky získali hosté, a tak šetří čas.

90+3
    U míče jsou stále domácí, kteří volí dlouhé nákopy.

90+2
    I tentokrát se hosté ubránili.

90+2
    Další volný přímý kop pro domácí.

90+1
    Z volného přímého kopu žádné nebezpečí nehrozilo.

90
    Sudí nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí hráči vybojovali volný přímý kop.

89
    Cannavaro se po ošetření zapojil zpět do hry.

89
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

89
    Sudí přerušil hru, na hrací ploše zůstal ležet Cannavaro.

88
    Žlutou kartu obdržel Dzemaili.

87
    Dossena poslal kolmou přihrávku na Vargase, ale Benassi byl rychlejší a svým včasným výběhem míč uklidil do své náruče.

85
    Poslední střídání na straně domácího týmu. Ze hry odešel autor druhého gólu Cavani, nahradil ho Dossena.

84
    V gólové příležitosti se ocitl Zuniga, který se dostal do pokutového území. Zpracoval si míč na střelu a zakončil. Míč však postrádal přesnost.