Novara – Lazio 2:1 (kon.) | Siena – Bologna 1:1 (kon.) | AS Rím – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – Inter 1:3 (kon.) | Lecce – Neapol 0:2 (kon.) | Palermo – Parma 1:2 (kon.)
AC Miláno – CFC Janov 1:0 (kon.) | Cesena – Juventus 0:1 (kon.)
Udinese Calcio
1:3 (1:3)
Inter Miláno
cz Streda 25.04.2012, 15:00Talianska Seria A

Konec zápasu. (16:54:19)

90+4
    Utkání se už spíš dohrává, Inter uhájil své vedení 3:1 z prvního poločasu.

90+1
    Zápas byl prodloužen o 6 minut, první je již za námi.

90
    Oba borci odešli za postranní čáru, kde jsou dále ošetřovaní. Stankovic má nějaké problémy s břichem.

88
    Dejan Stankovic s Antoniem Floro Floresem se střetli ve vzájemném souboji, oba jsou ošetřováni.

86
    A vzápětí přichází i poslední střídání. Poli nahradil Sneijdera.

85
    Ve druhém střídání Interu přichází na hřiště Zarate, odchází Milito.

83
    V obrovské šanci se ocitl domácí Antonio Floro Flores, který se marně snažil prostřelit Julia Casara. Ten především dobře vyběhl a zmenšil střelecký úhel.

81
    Rychlý protiútok Interu Milán skončil nedovoleným zákrokem Fredyho Guarina.

77
    Poslední střídání domácího Udine. Odpracováno má Pazienza, místo něj jde na hřiště Torje.

73
    Dvě střely Wesley Sneijdera během dvou minut, ani jedna z nich mezi tři tyče nezamířila.

66
    První změna na straně Interu: Ricarda Alvareze střídá Joel Obi.

65
    Na druhé straně to zkoušel Maicon, Samir Handanovič musel zasahovat.

63
    Největší a zatím jedinou šanci ve druhém poločase měl na kopačkách Antonio Di Natale, který se obtočil kolem Lucia a tvrdě vystřelil. Julio Cesar jeho projektil vyrazil.

61
    Domácí hned dvakrát vystřídali. Odešli Basta a Armero, místo nich jsou na hřišti Pereyra s Pasqualem.

60
    Domácí Udinese se zatím marně snaží probojovat do nějaké příležitosti a k případnému gólu, který by zdramatizoval dnešní utkání.

57
    Antonio Floro Flores viděl žlutou kartu, neboť podle rozhodčího Bantiho simuloval před šestnáctkou Interu.

52
    Antonio Floro Flores v akci znovu – tentokrát se snažil zpracovat míč pro Antonia Di Nataleho, ovšem u něj byl dříve gólman Julio Cesar.

49
    Antonio Floro Flores šel sám na bránu, ovšem zblokovali jej dva protihráči a domácí útočník upadl. Penalta se nepískala.