Novara – Lazio 2:1 (kon.) | Siena – Bologna 1:1 (kon.) | AS Rím – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – Inter 1:3 (kon.) | Lecce – Neapol 0:2 (kon.) | Palermo – Parma 1:2 (kon.)
AC Miláno – CFC Janov 1:0 (kon.) | Cesena – Juventus 0:1 (kon.)
US Palermo
1:2 (1:0)
FC Parma
cz Streda 25.04.2012, 15:00 • Stadio Renzo Barbera • Talianska Seria A

90+5
    Další útočný faul. Miccoli ještě dostává žlutou kartu za řeči.

86
    Miccoli trefil tyčku! Obrovská šance domácích!

81
    Tak toto je nepříjemné. Souboj mezi Hernandezem a brankářem Mirantem končí zraněním brankáře hostů. Ten utrpěl velmi tvrdou ránu do hlavy.

78
    Hráči Parmy šli tři na jednoho! Ale vyřešili to velmi špatně a obrana je stačila doběhnout. To byl nájezd jako v hokeji.

74
    Střídání domácích. Odejde Matias Aguirregaray a místo něj se na hřiště podívá Fabrizio Miccoli a zároveň střídají i hosté. Odešel Stefano Okaka Chuka, místo něj se na hřiště podívá Sergio Floccari.

70
    Parma právě vstřelila branku!

Parma předvedla nádhernou kombinaci po ose Paletta, Giovinco a zakončující JONATHAN BIABIANI. Parma otáčí tento zápas a je ve vedení!

66
    Okaka hlavičkou jen kousek nad branku! To byla velmi dobrá šance hostů!

65
    Domácí trenér pokusí svůj tým probudit střídáním. Odchází ve druhém poločase neviditelný Budan a jeho místo zaujal Iličič

55

Pasivní fotbal hostů si ve druhém poločase koledoval o branku a ta také přichází. Giovinco zavezl míč do vápna, vypálil, Viviano jeho střelu vyrazil, ale pohotový OKAKA CHUKA, míč uklidil do sítě.

45
    Hosté udělali do druhého poločasu změnu. Odešel Francesco Modesto, nahradil jej Jonathan.

37
    Byl to Della Rocca a už je střídán. Místo něj nastupuje Edgar Barreto.

34
    Galloppa dostává žluté napomenutí.

34
    Budan tváří tvář Mirantemu, ten předvedl vynikající zákrok a drží svůj tým nad vodou!

25
    Konečně byla k vidění zajímavá akce! Hernandez velmi dobře oklamal Santacoceho a šel sám na branku, neměl však takovou rychlost a Santacroce ho stačil na poslední chvíli doběhnout a ztížit mu jeho střelecký pokus.

18
    Vynucené střídání kvůli zranění na straně hostů. Zaccardo je stažen a místo něj nastupuje Alessandro Lucarelli.

6
    Palermo právě vstřelilo branku!

Velmi dobře zahraná standardní situace. Centr do vápna, poté nahrávka na zcela volného ABELA HERNANDEZE, který hlavou otevírá skóre utkání.