Novara – Lazio 2:1 (kon.) | Siena – Bologna 1:1 (kon.) | AS Rím – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – Inter 1:3 (kon.) | Lecce – Neapol 0:2 (kon.) | Palermo – Parma 1:2 (kon.)
AC Miláno – CFC Janov 1:0 (kon.) | Cesena – Juventus 0:1 (kon.)
US Palermo
1:2 (1:0)
FC Parma
cz Streda 25.04.2012, 15:00 • Stadio Renzo Barbera • Talianska Seria A

Konec zápasu doprovází pískot diváků. Palermo si nadějně rozehrané utkání prohrálo samo svou pasivitou ve druhém poločase, kdy vážněji neohrozilo brankáře hostů a dvě branky inkasovalo. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (16:54:07)

90+5
    Poslední půl minuta a poslední šance pro Palermo.

90+5
    Další útočný faul. Miccoli ještě dostává žlutou kartu za řeči.

90+4
    Další nepovedená přihrávka. Domácí nemají míč ve své moci a mají poslední minutu.

90+4
    Dlouhý nákop až do vápna Palerma v moci Miranteho. Ten může ušetřit další čas.

90+3
    Útočný faul domácích. Už se hraje třetí minuta nastavení.

90+2
    Zmatek ve vápně Parmy. Vše vyřešila její obrana odkopem. Palermo opět u míče a žene se dopředu.

90+2
    Už mají opět míč a rozehrávají standardní situaci.

90+2
    Nepřesná přihrávka domácích. To je stojí cenný čas.

90+1
    Parma už jen odkopává míče do bezpečí. Palermo vrhlo vše do útoku.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Jonathan v ofsajdu. Viviano rychle vykopává.

89
    Míč v moci Parmy. Ta si hlídá vedení.

88
    Palermo se tlačí dopředu, ale nedaří se jim vyvinout souvislejší tlak.

87
    Vivianovi vypadl míč z rukavic a bude to roh pro Parmu.

86
    Miccoli trefil tyčku! Obrovská šance domácích!

85
    Palermo se snaží o závěrečná tlak. Drží míč na polovině soupeře.

84
    A hned si Mirante zachytal. Barreto ho prověřil tvrdou střelou.

83
    Mirante vypadá jako boxer po KO, ale už je na nohou a zápas dochytá.

82
    Vypadalo to, že na chvíli ztratil vědomí. Hosté už nemají možnost vystřídat, musel by jít jeden z hráčů do branky.

81
    Tak toto je nepříjemné. Souboj mezi Hernandezem a brankářem Mirantem končí zraněním brankáře hostů. Ten utrpěl velmi tvrdou ránu do hlavy.

80
    Nepřesná přihrávka Na Vasqueze. Palermu začíná nepříjemně ubíhat čas.

79
    Jonathan vypálil! Jen kousek vedle branky. Parma opět v tlaku.

78
    Hráči Parmy šli tři na jednoho! Ale vyřešili to velmi špatně a obrana je stačila doběhnout. To byl nájezd jako v hokeji.

77
    Palermo bude zahrávat rohový kop. Až nyní se jeho hráči začínají probouzet.

74
    Střídání domácích. Odejde Matias Aguirregaray a místo něj se na hřiště podívá Fabrizio Miccoli a zároveň střídají i hosté. Odešel Stefano Okaka Chuka, místo něj se na hřiště podívá Sergio Floccari.

72
    Parma je právem ve vedení. Ve druhém poločase Palermo jako kdyby vypnulo a hraje jen jeden tým.

70
    Parma právě vstřelila branku!

Parma předvedla nádhernou kombinaci po ose Paletta, Giovinco a zakončující JONATHAN BIABIANI. Parma otáčí tento zápas a je ve vedení!

70
    Roh hostů.

68
    Hernandez to zkusil z dálky, jeho střela šla mimo. Mirante vykopává.

67
    Palermo není vůbec schopné nějakého trvalejšího držení míče. Jejich akce končí hned v zárodku.

66
    Okaka hlavičkou jen kousek nad branku! To byla velmi dobrá šance hostů!

65
    Domácí trenér pokusí svůj tým probudit střídáním. Odchází ve druhém poločase neviditelný Budan a jeho místo zaujal Iličič

62
    Opět hosté u míče. Palermo mi přijde jako uspané ve druhém poločase. Nejsou schopni vůbec dostat se do nějakých šancí a velmi rychle přicházejí o míč.

61
    Obrovská šance Parmy končí ofsajdem. Parma je ve druhém poločase regulérně lepším týmem.

59
    Domácí v ofsajdu. Konkrétně Vasquez. Mirante vykopává.

58
    Parma opět v držení míče, Palermo by tímto stylem mohlo o zápas taky přijít a nakonec prohrát.

57
    Rozhodčí musel opravovat ještě síť na brance. Až teď je výkop po brance.

55

Pasivní fotbal hostů si ve druhém poločase koledoval o branku a ta také přichází. Giovinco zavezl míč do vápna, vypálil, Viviano jeho střelu vyrazil, ale pohotový OKAKA CHUKA, míč uklidil do sítě.

53
    Z rohu nebylo nic, Parma však stále u míče.

52
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

51
    Na trávníku probíhá ošetřování po vzájemné srážce dvou hráčů.

49
    Biabiany zavezl míč po straně a vypálil z boku na branku. Viviano měl se střelou problémy a chvíli mu trvalo, než ji zkrotil. Hosté touží po vyrovnání.

48
    Hosté vstoupili do druhého poločasu o něco aktivněji.

47
    Ochaka Kuka předvedl pěkné nůžky, chyběla tomu akorát přesnost, aby šel míč do branky.

45
    Hosté udělali do druhého poločasu změnu. Odešel Francesco Modesto, nahradil jej Jonathan.

46

První poločas je za námi. K vidění je fotbal dle očekávání. Vyrovnaná hra, kdy o něco nebezpečnější jsou akce domácích a ti také zaslouženě vedou 1:0. Zda se podaří Parmě vyrovnat, toť zůstává otázkou do druhého poločasu.

Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

45+1
    Obrana Palerma musela ještě odklízet míč do bezpečí před dotírajícím Giovincem.

45+1
    U míče jsou hosté.

45
    Nastavuje se jedna minuta nad rámec prvního poločasu.

45
    Nepovedený centr v moci brankáře domácích. Palermo nechce dostat branku do šatny.

44
    Obrana Parmy si s tím poradila.

44
    Hosté mají možnost standardky. Bude to centr do vápna.

43
    Několik nepřesných přihrávek na obou stranách. Poločas se asi dohraje bez branek.

41
    Ofasjd hostů Modesto poté zakončil celou akci do branky. Tohle zasluhovalo žlutou kartu.

40
    Z rohu nebylo nic. Mirante vykopává.

39
    Budan vypálil, jeho střelu tečoval jeden z obránců hostí a je tu roh.

37
    Střela z přímého kopu šla opět kousek vedle. Giovinco, který zahrává tyto situace v týmu Parmy má dobrou střelu.

37
    Byl to Della Rocca a už je střídán. Místo něj nastupuje Edgar Barreto.

36
    Jeden z hráčů Palerma lěží na trávníku a musí být ošetřován. Nehraje se.

36
    Další možnost přímého kopu pro hosty.

34
    Galloppa dostává žluté napomenutí.

34
    Budan tváří tvář Mirantemu, ten předvedl vynikající zákrok a drží svůj tým nad vodou!

33
    Střela šla jen těsně nad! Dobrý pokus.

32
    Nadějná standardní situace pro hosty! Bude to na přímou střelu.

31
    Hosté kombinují na polovině soupeře.

30
    A málem ji už dostala! Akce po ose Hernandez Vasquez končila nepovedeným zakončením toho druhého jmenovaného. To byla dobrá šance!

29
    Vazquez se dostal ke střele pravačkou. Mirante dobře zasáhl. Pokud bude Parma takto laxně bránit, koleduje si o druhou branku.

27
    Míč je opticky více na kopačkách hostů, ti ale nejsou schopni něco vymyslet do útoku a z brejků hrozí domácí.

25
    Konečně byla k vidění zajímavá akce! Hernandez velmi dobře oklamal Santacoceho a šel sám na branku, neměl však takovou rychlost a Santacroce ho stačil na poslední chvíli doběhnout a ztížit mu jeho střelecký pokus.

24
    Centr neměl špatné parametry. Jenže hostující útočník se svou střelou promáchnul a míč netrefil.

23
    Rohový kop pro hosty.

21
    Je to vzájemné obírání o míč. Do šancí se nedaří dostat ani jednomu z celků.

20
    Parma začíná mít převahu v držení míče. K akcím to zatím nevede.

20
    Dlouhý pas hostí se nezdařil a míč v moci Viviana.

19
    Hraje se daleko od obou branek.

18
    Vynucené střídání kvůli zranění na straně hostů. Zaccardo je stažen a místo něj nastupuje Alessandro Lucarelli.

16
    Hraje se na středu hřiště, je to boj o každý metr. Převahu nemá ani jeden z týmů.

15
    Hra se začíná trochu kouskovat, přispívá k tomu i poměrně velký počet drobných faulů.

13
    Hernandez zaměstnal Miranteho. Ten vykopává.

13
    A další ofsajd Parmy. Snad dvoumetrový. Palermo je u míče.

12
    Modesto v ofsajdu a tím také končí útočná akce hostů.

10
    Centr byl přetažen a Mirante si míč v pohodě stáhl ze vzduchu.

10
    Opět bude mít Palermo možnost standardní situace. Povede se jim opět skórovat?

8
    Domácí jsou při chuti. Tlačí se do dalších šancí. Tentokráte však vše hatí útočný faul.

6
    Palermo právě vstřelilo branku!

Velmi dobře zahraná standardní situace. Centr do vápna, poté nahrávka na zcela volného ABELA HERNANDEZE, který hlavou otevírá skóre utkání.

5
    Faul hostů. Domácí mají možnost standardní situace.

5
    Parma hodně vysoko napadá. Domácí s tím mají trochu problémy při rozehrávce.

3
    Valdes zkusil pozornost brankáře Palerma. Ten nemusel ale vůbec zasahovat, protože střela šla vysoko nad.

2
    Zápas začal podle očekávání opatrně, ani jeden tým nechce udělat chybu.

1

Poslední zápas dnešních soupeřů skončil 0:0 a remízový výsledek je i dnes poměrně dosti pravděpodobným výsledkem. Doufejme, že se dočkáme ale více branek. Zápas začíná již za pár minut.

Ještě jednou vítám čtenáře našich online textových přenosů. Dnes nás čeká duel dvou celků z dolního středu tabulky. Duel je zajímavý asi jen z hlediska bodové vzdálenosti od sestupu. Oba týmy mají náskok na první sestupovou pozici shodně 6 bodů. To znamená, že zvítězí-li dnes někdo za tři body, měl by být teoreticky najisto zachráněn. Do konce totiž zbývá už jen pět kol.

U.S. Citta di Palermo: Viviano - Mantovani, Silvestre, Labrin, Aguirregaray, Della Rocca, Donati, Munoz, Vazquez, Budan, Hernandez

Parma FC: Mirante - Zaccardo, Paletta, Santacroce, Biabiany, Galloppa, Morrone, Valdes, Modesto, Okaka Chuka, Giovinco

Rozhodčí: M. Russo‎.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.