Prešov – Trnava 5:3 (kon.) | Senica – Topoľčany 9:0 (kon.) | Michalovce – Bardejov 5:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Piešťany 3:2 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
ŠHK 37 Piešťany
Piatok 27.01.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

59:39
    Dzubina opustil bránu!

57:00
    Liptovský Mikuláš presne 3 minúty pred koncom tretej tretiny bude zahrávať presilovku 5/4. Haring - podrazenie.

52:30
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci o pár sekúnd zvyšujú na 3:2. Menši zmätok zatienil výhľad Dzubinovi a JURAJ KURIC to hravo využil po tom čo poslal puk spomedzi kruhov rovno do pravého horného rohu. Asistencie: Peter Bartík, Ján Pleva.

51:33
    Piešťany dali gól!
    Hostia vyrovnávajú v oslabení. Palko vyrazil puk, ktorý sa dostal až na hokejku ANTONA HRUŠKU, ktorý z prvej vyrovnáva na 2:2. Bez asistencie.

50:38
    Haring opúšťa ľadovú plochu a odchádza na tresnú za podrazenie.

46:53
    Piešťany budú zahrávať presilovku 3/5 po tom čo je už na trestnej lavici Kledrowetz za zdržovanie.

45:36
    Hostia si zahrajú presilovku, Pleva odchádza na tresnú za hákovanie.

41:57
    Kolník - nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

39:47
    Tesne pred koncom druhej tretiny mieri na tresnú Románek za krosček.

37:20
    Ručkay z prvej rovno do pravej tyče.

35:03
    Vymieňanie puku medzi Jurajom Kledrowetzom a Matejom Valášekom prinieslo ovocie. Po spomínaných prihrávkach prihral na druhú stranu Matej Valášek rovno na hokeju Michala Mravca, ktorý sa z tesnej blízkosti nemýlil. Asistencie: Matej Valášek, Juraj Kledrowetz.

33:50
    Hruška - nedovolené bránenie.

33:38
    Románek - nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

30:47
    Boj o puk za bránou Palka, končí faulom Lištiaka - podrazenie.

30:30
    Macík sa dostal do samostatného nájazdu a po dobre prevedenom blafáku poslal puk do lapačky Dzubinu.

29:53
    Mrázik - nedovolené bránenie.

26:17
    Ďalšie vylúčenie na strane domácich, uvidíme či to hostia znova využijú. Kuric - držanie.

23:48
    Hostia využívajú presilovku a vyrovnávajú na 1:1. Po početných prihrávkach sa dostal puk na modrú odkiaľ z prevej vypálil ANTON HRUŠKA rovno do dolného pravého rohu. Asistencie: Miroslav Pupák, Branislav Jánoš.

22:31
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane, Kledrowetz - podrazenie.

21:01
    Domáci budú čeliť presilovke, Lištiak - nedovolené bránenie.

18:23
    Domáci sa po signalizovanom vylúčení ujali vedenia po tom čo Radoslav Macík v páde vybojoval puk, ktorý sa dostal hokejku Lukáša Paukovčeka ten z prvej prihrával JAKUBOVI MATEJKOVI, ktorý sa nemýlil. Asistencie: Lukáš Paukovček, Radostav Macík.

18:04
    Kadura dostáva 10 minútový trest za nešportové správanie po tom čo po odpískaní zakázaného uvolnenia narazil na mantinel obrancu hostí.

11:09
    Prvé vylúčenie v dnešnom stretnutí, Románek - napadnutie.

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Matejka (Paukovček, Macík), 36. Mravec (Valášek, Kledrowetz), 53. Kuric (Bartík, Pleva) - 24. Hruška (Pupák, Jánoš), 52. Hruška

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, Devečka, Klepáč, Kuric, Kledrowetz, Galko, Matejka, Mravec, Kokavec, Lištiak, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček, Staroň.
    ŠHK 37 Piešťany: Dzubina (Fumač) - Schneider, Urban, Mišura, Ručkay, Chylo, Pupák, Bokroš, Hruška, Filip, Lisoň, Bučka, Haring, Mihálik, Kolník, Mrázik, Peško, Jánoš, Mertel, Románek, Ďuriš.

Rozhodca: Maling, Číž, Snášel