Prešov – Trnava 5:3 (kon.) | Senica – Topoľčany 9:0 (kon.) | Michalovce – Bardejov 5:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Piešťany 3:2 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Prešov 07
5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 27.01.2012, 17:001. liga nadstavba o Play-off (SR)

37:38
    Vylúčenie na strane domácich. Martin Hajnik 2 minúty za držanie.

60:00
    Koniec zápasu. (19:10:04)

Dnešné stretnutie sleduje 242 divákov.

50:54
    Trnava dala gól!
    Hostia využívajú svoju presilovú hru a po peknej súhre prekonáva Zimu ANTON ČAVRK. Asistencie: Filip Šimka, Ján Bohunický.

55:23
    Vylúčenie na strane hostí. Dominik Kubica 2 minúty za podrazenie.

53:21
    Prešov dal gól! Aj domáci sa presadzujú v oslabení a to zásluhou ĽUBOMÍRA CABANA. Asistencia: Ivan Raček.

53:00
    Vylúčenie na strane domácich. Dávid Árvay 2 minúty za napadnutie.

50:50
    Vylúčenie na oboch stranách, navzájom sa osekávali Michal Koma a Pavol Poláček a tak si idú obaja oddýchnuť na 2 minúty.

49:38
    Vylúčenie na strane domácich a možnosť hostí o vrátenie sa do zápasu. Matúš Paločko 2 minúty za seknutie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:45
    Prešov dal gól!
    15 sekúnd pred koncom druhej tretiny prekonal hosťujúceho Petroviča domáci útočník MARTIN HAJNIK. Asistencie: Ivan Raček, Ľubomír Caban.

37:08
    Domáci idú prvykráť v zápase do vedenia, MICHAL KIVADER prekonal bezmocného Petroviča. Asistencie: Miloš Bednár, Peter Cmorej.

32:48
    Domáci vyrovnávajú v polovičke stretnutia, úspešným strelcom druhého domáceho gólu je PETER CMOREJ. Asistencia: Michal Kivader.

21:57
    Hosťujúci Martin Hlavna si odsedí osobný 10 minutový trest za nešportové správanie.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:33
    Hostia hrali v šiestich a domáci si zahrajú ďalšiu presilovú hru. Hráčška lavica Trnavy 2 minúty za veľa hráčov.

Miroslav Samseli

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Raček (Bednár, Caban), 33. Cmorej (Kivader), 38. Kivader (Bednár, Cmorej), 40. Hajnik (Raček, Caban), 54. Caban (Raček) - 13. Dudáš (Duran), 17. Čavrk (Poláček, Reho), 51. Čavrk (Šimka, Bohunický)

HC Prešov 07: Zima - Árvay, Pulščák, Špila, Obuch, Vorobel, Koma, Chovan, Popela - Hajník, Horský, Uhnák - Bednár, Caban, Raček - Paločko, Kubus, P. Segľa - Jonák, Kivader, Cmorej

HK Gladiators Trnava: Petrovič - Reho, Poláček, Zachar, Šimka, Kubica, Slaninka - Bohunický, Čunderlík, Barčák - Čavrk, Jančovič, Hlavna - Dudáš, Grman, Duran

Rozhodca: P. Bodák - R. Bednár, J. Tornay