Catania – Palermo 2:0 (kon.) | Cesena – Inter 0:1 (kon.) | CFC Janov – Bologna 2:1 (kon.)
Juventus – Novara 2:0 (kon.) | Parma – Lecce 3:3 (kon.) | Lazio – Udinese 2:2 (kon.)
Neapol – AS Rím 1:3 (kon.)
Catania Calcio
2:0 (1:0)
US Palermo
cz Nedeľa 18.12.2011, 15:00Talianska Seria A

86
    Střídající Budan docílil branky, ale ta nemůže platit, jelikož byl už krátce před tím pískán ofsajd.

84
    Třetí žlutá karta pro domácí tým. Tentokrát je napomínaným hráčem Bellusci.

83
    Hosté naposledy střídají. Místo Alvareze míří na trávník Budan.

80
    Ze hřiště odchází převážně v první půli hodně aktivní Barrientos, kterého na hrací ploše nahradí Ricchiuti.

75
    S Almironem to nevypadá dobře. Domácí fotbalista je nucen opustit hrací plochu vlivem zranění. Do hry se tak zapojí na poslední čtvrthodinu Sciacca.

67
    Střídá také domácí lavička. Dolů jde útočník Maxi Lopez, střelec druhé branky. Místo něj si zahraje Bergessio.

67
    Hostující Barreto vidí žluté napomenutí.

66
    Střelu Almirona vyškrábl Benussi parádně na roh.

65
    Střídání na straně Palerma. Ze hry odchází Mantovani, kterého nahrazuje Lores.

61
    Catana právě vstřelila branku!
    MAXI LOPEZ pokutový kop s přehledem proměňuje a posílá domácí do dvoubrankového vedení.

60
    Žlutou kartu za svůj zákrok dostává Pinilla.

60
    Domácí budou po faulu ve vápně kopat penaltu!

49
    Po faulu na Iliciče vidí žlutou kartu Almiron.

46
    Hosté jdou do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě. Do hry už se nezapojí útočník Miccoli, kterého nahradil Pinilla.

40
    Catania má obrovský tlak. Tentokrát pálil z levé strany osamocený Marchese, ale svou šanci trestuhodně zahodil.