Catania – Palermo 2:0 (kon.) | Cesena – Inter 0:1 (kon.) | CFC Janov – Bologna 2:1 (kon.)
Juventus – Novara 2:0 (kon.) | Parma – Lecce 3:3 (kon.) | Lazio – Udinese 2:2 (kon.)
Neapol – AS Rím 1:3 (kon.)
Catania Calcio
2:0 (1:0)
US Palermo
cz Nedeľa 18.12.2011, 15:00Talianska Seria A

Hezký zbytek nedělního dne. (16:53:51)

Catania vyhrává zcela zaslouženě nad Palermem, které dnes protáhlo svou mizernou sérii na stadionech soupeřů. Připomeňme, že Palermo letos nevsítilo ve venkovních zápasech ani gól. Domácí poslal do vedení v 32. minutě Lodi, který svůj přímý kop poslal přímo do šibenice Benussiho brány. Ve druhé půli poté Maxi Lopez zvýšil vedení z pokutového kopu. S konstatováním, že Catania porazila 2:0 Palermo se s Vámi loučím.

90+2
    Přečíslení Palerma končí nepřesností ve vlastních řadách.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

89
    Catania míří v pohodě za ziskem tří bodů. Hosté si dnes za svůj výkon nezaslouží zhola nic.

86
    Střídající Budan docílil branky, ale ta nemůže platit, jelikož byl už krátce před tím pískán ofsajd.

84
    Třetí žlutá karta pro domácí tým. Tentokrát je napomínaným hráčem Bellusci.

83
    Hosté naposledy střídají. Místo Alvareze míří na trávník Budan.

80
    Ze hřiště odchází převážně v první půli hodně aktivní Barrientos, kterého na hrací ploše nahradí Ricchiuti.

79
    Palermo se snaží něco udělat s nepříznivým stavem, ale domácí obrana je pozorná.

75
    S Almironem to nevypadá dobře. Domácí fotbalista je nucen opustit hrací plochu vlivem zranění. Do hry se tak zapojí na poslední čtvrthodinu Sciacca.

74
    Dělovka letěla metr nad bránu. Brankář se na střelu jen ohlédl.