Catania – Palermo 2:0 (kon.) | Cesena – Inter 0:1 (kon.) | CFC Janov – Bologna 2:1 (kon.)
Juventus – Novara 2:0 (kon.) | Parma – Lecce 3:3 (kon.) | Lazio – Udinese 2:2 (kon.)
Neapol – AS Rím 1:3 (kon.)
Catania Calcio
2:0 (1:0)
US Palermo
cz Nedeľa 18.12.2011, 15:00Talianska Seria A

Hezký zbytek nedělního dne. (16:53:51)

Catania vyhrává zcela zaslouženě nad Palermem, které dnes protáhlo svou mizernou sérii na stadionech soupeřů. Připomeňme, že Palermo letos nevsítilo ve venkovních zápasech ani gól. Domácí poslal do vedení v 32. minutě Lodi, který svůj přímý kop poslal přímo do šibenice Benussiho brány. Ve druhé půli poté Maxi Lopez zvýšil vedení z pokutového kopu. S konstatováním, že Catania porazila 2:0 Palermo se s Vámi loučím.

90+2
    Přečíslení Palerma končí nepřesností ve vlastních řadách.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

89
    Catania míří v pohodě za ziskem tří bodů. Hosté si dnes za svůj výkon nezaslouží zhola nic.

86
    Střídající Budan docílil branky, ale ta nemůže platit, jelikož byl už krátce před tím pískán ofsajd.

84
    Třetí žlutá karta pro domácí tým. Tentokrát je napomínaným hráčem Bellusci.

83
    Hosté naposledy střídají. Místo Alvareze míří na trávník Budan.

80
    Ze hřiště odchází převážně v první půli hodně aktivní Barrientos, kterého na hrací ploše nahradí Ricchiuti.

79
    Palermo se snaží něco udělat s nepříznivým stavem, ale domácí obrana je pozorná.

75
    S Almironem to nevypadá dobře. Domácí fotbalista je nucen opustit hrací plochu vlivem zranění. Do hry se tak zapojí na poslední čtvrthodinu Sciacca.

74
    Dělovka letěla metr nad bránu. Brankář se na střelu jen ohlédl.

72
    Na hřišti se nám pořádně jiskří. Velká strkanice, která málem přerostla v bitku. Rozhodčí však s pomocí nekonfliktních hráčů situaci nakonec zvládli.

69
    Dobrá šance domácích, kterou likviduje dobrým zákrokem Benussi.

68
    Žlutí se také před očima Bertola.

67
    Střídá také domácí lavička. Dolů jde útočník Maxi Lopez, střelec druhé branky. Místo něj si zahraje Bergessio.

67
    Hostující Barreto vidí žluté napomenutí.

66
    A další kop z rohu hřiště pro domácí barvy.

66
    Střelu Almirona vyškrábl Benussi parádně na roh.

65
    Střídání na straně Palerma. Ze hry odchází Mantovani, kterého nahrazuje Lores.

64
    Zakončení Almirona bylo nepřesné.

64
    Catania bude kopat roh.

61
    Catana právě vstřelila branku!
    MAXI LOPEZ pokutový kop s přehledem proměňuje a posílá domácí do dvoubrankového vedení.

60
    Žlutou kartu za svůj zákrok dostává Pinilla.

60
    Domácí budou po faulu ve vápně kopat penaltu!

59
    Rohový kop pro domácí mančaft.

55
    Akci Palerma zhatil ofsajd.

53
    Catania se nacházela ve slibné šanci, ale zradily ji vlastní nepřesnosti.

52
    Pokud nechtějí hosté odjíždět s prázdnou, budou muset hrát o hodně více aktivněji, než v první půli. Nutno říci, že zatím působí dosti ospale.

49
    Po faulu na Iliciče vidí žlutou kartu Almiron.

46
    Hosté jdou do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě. Do hry už se nezapojí útočník Miccoli, kterého nahradil Pinilla.

46

Catania byla v prvním poločase jasně lepším týmem a zaslouženě tak vede 1:0. O branku se postaral skvělou trefou Lodi, který poslal standartku rovnou do šibenice Benussiho brány.

45+2
    Domácí kombinují na své polovině a nikam nespěchají.

45+1
    První poločas bude nastaven o dvě minuty.

45
    S tím si ale obrana Palerma poradila.

44
    Catania bude zahrávat kop od rohového praporku.

43
    V další šanci domácí Barrientos, ale gól nedává.

40
    Na druhé straně se ke střele dostal Ilicič.

40
    Catania má obrovský tlak. Tentokrát pálil z levé strany osamocený Marchese, ale svou šanci trestuhodně zahodil.

32
    Nádherný gól. FRANCESCO LODI poslal přímý volný kop rovnou do šibenice!

24
    Alvarez vybojoval autové vhazování poblíž domácí branky.

22
    Domácí načapáni v ofsajdu. Konkrétně to byl Barrientos.

20
    Hra se nám v posledních minutách trochu uklidnila.

19
    Domácí snažení končí útočným faulem Gomeze.

16
    Skákavá střela z kopačky Gomeze skončila v moci Benussiho.

14
    Barrientos střílel hodně nepřesně. Domácí hráč ještě reklamuje teč jednoho ze soupeřů, ale roh se kopat nebude.

13
    Catania zahrávala přímý volný kop z dobré pozice, ale domácí celou situaci nezvládli ideálně, je máván ofsajd.

10
    Tak až teď. Palermo vybojovalo rohový kop.

9
    Obrana Palerma je zatím pozorná a většinu pokusů se jí daří blokovat. Na útočný výlet se hosté prakticky ještě nedostali.

6
    Pohotový zákrok Benussiho, který míč uklidil v rukavicích před jedním z dobíhajících hráčů.

5
    Domácí jsou v úvodu aktivnějším týmem. Na první střelecký pokus ale stále čekáme.

2
    Catania hraje v modročervené kombinaci, hosté z Palerma se oděli do růžové.

1

Calcio Catania: Andujar - Marchese, Legrottaglie, Bellusci, Alvarez - Almiron, Lodi, Delvecchio, Barrientos, Gomez - Lopez.

U.S. Citta di Palermo: Benussi - Balzaretti, Silvestre, Migliaccio, Mantovani - Alvarez, Barreto, Della Rocca, Bertolo - Ilicič - Miccoli.

Hezké nedělní odpoledne.

Za malý moment začne duel mezi dvanáctou Cataniou a šestým Palermem. Nutno zmínit důležitý fakt, že Palermo získává body pouze na domácím hřišti. Venku si vede letos suverénně nejhůře ze všech týmů a dokonce zde nevstřelilo ani jeden gól!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.