Ajaccio – Rennes 1:0 (kon.) | Bordeaux – Sochaux 1:0 (kon.) | Paríž – Lille 0:0 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:0 (1:0)
FC Sochaux
cz Nedeľa 18.12.2011, 17:00Ligue 1 Uber Eats

Hezký zbytek nedělního večera. (18:55:38)

V Bordeaux byl k vidění velice vyrovnaný duel, který rozhodla jediná přesná trefa. O tu se postaral ve dvaadvacáté minutě Ludovic Sané, který těžil z dobré nahrávky spoluhráče. Domácí si tak připisují tři body, hosté jedou domů s prázdnou.

90+3
    Vypadá to, že Bordeaux si své vedení už pohlídá.

90
    Ve druhém poločase se budou nastavovat tři minuty.

87
    Střela domácích byla zblokována na roh.

86
    Domácí reagují stejným způsobem. Odpočinout si míří Gouffran, zatímco se u postranní čáry rozcvičuje Khalfallah.

84
    Sochaux naposledy střídá. Stažen ze hry je Nogueira, kterého nahradí Mikari.

80
    Roudetův pokus vyrovnání nepřinesl.

75
    Boudebouze nahrazuje na hrací ploše Camara.

76
    Ve druhém poločase sledujeme velice záživný fotbal, ve kterém se oba týmy urputně snaží o to, aby vstřelily branku. Bordeaux by rádo navýšilo své vedení a přidalo tak pojistku tříbodovému zisku, hosté by zase rádi srovnali a odvezli si ze hřiště favorita alespoň bod, který by si dnes, dle mého soudu, zasloužili.