Martin – Poprad 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 6:2 (kon.) | Košice – Trenčín 3:1 (kon.)
B. Bystrica – Skalica 4:2 (kon.)
HK VITAR Martin
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HK Poprad
Piatok 04.11.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Slovnaft extraliga - E.M.

55:41
    Ižvolt sa rútil do šance. V poslednej chvíli bol však faulovaný Brejčákom, ktorý inkasuje dve minúty za držanie.

53:10
    Kmiť si vyšliapol na Krišku, ktorý mu nič nedaroval. Zhodil ho na ľad a naložil mu za potlesku domácich tribún. Kmiť inkasuje dvojitý menší trest za sekanie a údery. Kriška inkasuje päť + desať minút za údery, navyše osobný trest do konca zápasu za nešportové správanie.

43:39
    Vylúčenie na strane Popradu. Svitana inkasuje dve minúty za podrazenie.

23:40
    Vylúčenie na strane Popradu. Daniel Brejčák inkasuje dve minúty za podrazenie.

20:19
    Vylúčenie na strane Martina. Markovič inkasuje dve minúty za držanie.

13:38
    Vylúčenie na strane Popradu. Kmiť inkasuje dve minúty za sekanie.

8:18
    Vylúčenie na strane Martina. Kozák inkasuje dve minúty za sekanie.

Daniel Modrovský

Góly a asistencie: 10. Macejka Filip, 19. Výborný (Ižvolt, Macejka), 52. Matejka (Markovič, Škoda) - 37. Kraft (Hult, Takáč)

HK VITAR Martin: Šimko (Dzubina) - Zukal, Výborný - Kozák, Brcko - Matejka, Obuch - Perniš, Tupý - Markovič, Galamboš, Themár - Škoda, Murček, Šišovský - Kriška, Vartovník, Škumát - Macejka, Ižvolt, Sobota
    HK Poprad: Melicherčík (Fedor) - Novotný, Suchý - Fabian, Brejčák D. - Šterbák, Malina - Kramár - Svitana, Škovira, Kuľha - Kroták, Vaic, Kmiť - Kraft, Hult, Takáč - Paločko, Homa, Achmetov

Rozhodca: P. Grečko - Gajan, Gavalier, Mi. Findura