Třinec – Zlín 2:3 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 4:3 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:2 (kon.)
po s.n.
HC Oceláři Třinec
2:3 (0:1, 1:1, 1:0)
Berani Zlín
cz Piatok 23.09.2011, 17:00Tipsport extraliga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký páteční podvečer z Třince! V čtvrtém kole Tipsport extraligy se na třineckém ledě představí celky z Třince a Zlína! Zápas začíná v 17 hodin!

Oceláři Třinec vstoupili do letošní sezóny jako obhájce titulu. V prozatímních dvou zápasech však ani jednou nebodovali. Nejprve si Oceláři neporadili s Kometou Brno, pak prohráli na ledě jihočeského Mountfieldu 3:4. V sestavě Třince dnes budou chybět dlouhodobě zraněný Varaďa a také obránce Seman, který odnesl poslední utkání otřesem mozku.

Zato hráčům PSG Zlín se podařilo doposud urvat čtyři body. První duel proti Mladé Boleslavi vyhráli svěřenci trenéra Rostislava Vlacha 4:3, poté však podlehli Kladnu 2:3 po nájezdech. Ševci v dnešním zápase budou postrádat svého kapitána Petra Čajánka a také Romana Vlacha.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Davison, Hořava, Hrabal - Chovan, Peterek, Bonk, Kohn, Polanský, McGregor, Orsava, Valčák, Květoň, Adamský, Hrňa, Havel, Marosz

PSG Zlín: Horčička (Sedláček) - Tesařík, Řezníček, Matějíček, Galvas, Lučka, Linhart, Zámorský, Hamrlík - Sýkora, Köhler, Čech, Leška, Vlach, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Finsterle, Holík, Veselý, Důras

Rozhodčí: Šír, Mikula - Lederer, Gebauer.

Hráči nastupují na led. Domácí branku bude hájit Peter Hamerlík, do svatyně hostů se postaví Luboš Horčička.

00:01

0:11
    Úvodní buly pro Zlín. Za pukem se ihned vydal McGregor, hosté byli úspěšnější.

0:33
    Domácí rychle vystřídali obranu a pokračují v tlaku. Rozhodčí signalizují domácí výhodu.

0:45
    David Květoň se dostal do dvou šancí. Nejprve jej zastavil beton Horčičky, poté kotouč letěl do ramene.

0:58
    Prvním vyloučeným je tedy Bedřich Köhler, který se provinil hákováním.

1:25
    Druhá formace Ocelářů se rozestavila v hostující třetině. Kohn dvával puk Peterkovi, ten nedokázal zpracovat. Hosté se následně osvobodili.

2:05
    Z vrcholu kruhu pálil Polanský, Horčička byl úspěšnější.

2:14
    Oceláři si počínali tak důrazně, že je musel rozhodčí poslat do středního pásma pro postavení hráče v brankovišti.

2:35
    Domácím se nepovedl přechod střední třetiny, hosté poslali puk k Hamerlíkovi.

2:58
    Bonk se snažil dostat do zakončení, hostující obrana mu v tom znemožnila. Host jsou kompletní.

3:17
    Zlínští se poprvé v utkání dostali do tlaku, zastavil je však rozhodčí pro ofsajd.

3:40
    Pár nepřesností na obou stranách. Hra se přesunula do střední třetiny.

3:50
    Ševcům se povedlo vybojovat puk a dokonce se dostat do zakončení. Z levého kruhu pálil Holík, Hamerlík jeho pokus kryl.

4:11
    Hrňa hledal najetého Orsavu, ten ale na puk nedosáhl. Následující rychlý protiútok hostů zastavil ofsajd.

4:40
    Hrabal si udělal dobrý den ze dvou protihráčů, poté poslal puk Květoňovi. Tomu kotouč utekl do třetiny Zlína.

5:14
    Tam se jej snažil vybojovat Polanský, hostující defenzíva mu to ale znemožnila. Hosté následně vyvezli puk do střední třetiny.

5:45
    Tam ale opět přišli o kotouč, kterého se zmocnil Richter. Domácí bek se snažil o přechod modré čáry. To se mu nakonec povedlo, dokázal i vystřelit. Puk letěl za branku Horčičky.

6:20
    Havel dostal ideální pas na ránu z voleje, domácí forward však netrefil puk. Kotouč je na holích Zlína.

6:57
    Domácí čtvrtá formace ale velmi dobře forčekuje a rychle se zmocnila puku. K zakončení se dostal Peterek, puk z jeho hole doputoval jen na brusle bránícího hráče.

7:34
    Hosté na chvíli dostali Oceláře pod tlak, Hamerlík musel řešit dvě situace. Ani jedna ale brankou neskončila. Oceláři si pak nerozuměli v rozehrávce a poslali puk k hostující brance.

8:13
    Tam jej sebrali hosté a vyvezli jej do pásma Třince. Tam o něj přišli, aniž by vymysleli nějakou akci.

8:31
    Ocelářům se ale nepovedla rozehrávka a hra se po krátké pauze vrátí před Hamerlíka.

8:52
    Oceláři sice vyhráli buly, dobrý forčeking hostů jim ale nedovolil dostat se z třetiny. Hamerlík nakonec musel řešit jednu situaci, když na něj střílel Leška.

9:20
    Oceláři se nakonec dostali z pásma a založili útok...

9:40
    Jejich akce nakonec končí střelou Martina Adamského do tyče! Horčička teď měl pořádné štěstí.!

10:27
    Havel vybojoval puk pro Peterka. Ten si najel až před Horčíčku, svou akci ale zakončil střelou do plastronu hostujícího brankáře.

10:37
    Zlínští si následně nerozuměli a poslal puk přes všechny čáry.

10:46
    Buly vybojovali Oceláři, svou chybou se ale sami vyhnali za červenou čáru. Následná rozehrávka se jim nepovedla, rozhodčí pískají icing.

10:56
    Střela Tesaříka od modré byla jemně tečována. Kotouč si našel cestu nad horní tyčí domácí branky. Oceláři poté vyhodili přes všechny čáry.

11:15
    Květoň s Bonkem se dostali do přečíslení dvou na jednoho! To nakonec řešil Květoň individuálně, vše skončilo pukem za brankou.

11:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté otevírají stav zápasu! Na třineckém stadiónu opět zafungoval známé rčení nedáš, dostaneš! Hamrlík poslal puk TOMÁŠI LINHARTOVI, který prostřelil Hamerlíka mezi betony! Asistence: Martin Hamrlík, Petr Leška.

12:09
    Oceláři se po buly ve středovém kruhu vrhli do útoku. Svůj důraz ale trochu přehnali, půjdou proto do čtyř.

12:21
    Prvním vyloučeným na straně domácích je tedy Jiří Polanský. Třinecký forward se provinil sekáním, odsedí si tak dvě minuty.

12:40
    Zlínští zahájili přesilovku velmi aktivně, žádnou střeleckou příležitost si ale zatím nevytvořili.

13:05
    Oceláři se dokázali zmocnit puku a vyhodit jej až k Horčičkovi.

13:28
    Ševci se rychle vrátili do pásma Třince. Tam započali kombinaci, kterou ukončil tvrdou ranou od modré Galvas. Kotouč letěl přímo do Hamerlíkovy lapačky.

13:50
    Oceláři se opět osvobodili, hostům zbývá do konce přesilovky necelá půlminuta.

14:06
    Menší zmatky v domácí obraně zastavil Hamerlík tím, že ukryl puk pod lapačkou.

14:21
    Oceláři jsou kompletní. U kotouče stále Zlínští. Od modré pálil Linhart, puk ale ani nedoletěl k domácí brance.

14:49
    Oceláři sice dostali puk do pásma Zlína, tam jej ale sebral Tesařík. Hosté opět útočí.

15:00
    Ke střele se dostal Honejšek, Hamerlík pohlídl puk.

15:22
    Rozhodčí budou opět vylučovat. Ve středním pásmu Rob Davison odstavil Tomáše Sýkoru. Domácí diváci si myslí, že zákrok byl v rámci pravidel, rozhodčí jsou však jiného názoru. Davison si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

15:40
    Domácí sice hrají oslabení, mohli však jít do vedení. Od modré tvrdě pálil Hrabal, kotouč se od Horčičkovy masky odrazil do rohu.

16:14
    Druhá přesilovka se Zlínu zatím vůbec nedaří. Oceláři dobře napadají, už třikrát se jim podařilo vyhodit.

16:43
    Až teď se hráči PSG dostali do pásma Třince. Tam ale příliš dlouho nepobyli, jelikož jejich rozehrávku vystihl Bonk.

17:22
    Oceláři jsou kompletní, Hamerlík si v této přesilovce nepřipsal snad ani jeden zákrok.

17:30
    Chyba v rozehrávce stála Oceláře puk. Ani zlínští si jej moc neužili. Do útoku se opět ženou Oceláři...

17:46
    Vše nakonec končí posunutou brankou hostů po akci Polanského. Domácí forward se natlačil před Horčičku, branková konstrukce ale jeho sílu neudržela.

18:03
    Čtvrtá formace domácích zatím kontroluje puk v útočném pásmu. Kolem branky se obtočil Peterek a dostal se až do zakončení. Kotouč si to ale namířil mimo branku.

18:14
    Hosté se následně osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.

18:46
    Před Horčičkou operovali Bonk s Květoněm, ani jednomu se ale nepodařilo zakončit. Hosté se pak dostali do střední třetiny.

19:15
    Oceláři jsou stále v tlaku, chybí jim však přesná střela.

19:40
    Polanský poslal puk na Zíba, tomu ale kotouč přeskočil hůl. Oceláři se sami vyhnali do střední třetiny.

20:00

Máme za sebou tedy prvních dvacet minut dnešního zápasu. Oba celky zatím předvádějí útočný hokej plný šancí. Doposud se ujala jen jedna, a to střela Tomáše Linharta z 12. minuty. Střely na branku v první třetině: 8:13. Druhá třetina začne přibližně v 17:49.

20:01

20:16
    První akci Zlína ve druhé třetině vyřešil Hamerlík. Kotouč nastřeloval Leška, puk nakonec skončil v lapačce domácího brankáře.

20:40
    Hosté se stále drží před Hamerlíka. Střela Köhlera letěla do Hamerlíkových betonů.

21:00
    Obrovská chyba domácí obrany! V mezikruží stál sám Michal Důras! Zlínský forward si zpracoval puk, poté jej vystřelil na Hamerlíka. Domácí brankář zasáhl lapačkou!

21:31
    Oceláři si nerozuměli v rozehrávce a poslali puk přes všechny čáry.

21:40
    Adamský s Kohnem vyvezli puk před Horčičku. Tam se Oceláři snaží vymyslet nějakou akci.

21:54
    Ke střele se nakonec dostal Kohn. Kotouč vystřelený z jeho hole si to ale zamířil nad branku Horčičky.

22:20
    Horčička si následně připsal další zákrok, jeho pozornost prověřil Peterek.

22:45
    Hosté se zmocnili puku a dostali jej do střední třetiny, Tam zaúřadoval kanaďan Davison, který poslal kotouč zpět k Horčičkovi.

23:08
    Oceláři se ale před Horčičkou příliš dlouho neohřáli. Puk směřoval za branku Hamerlíka, kde se o něj strhla menší potyčka. Rozhodčí nakonec přerušili hru a vykázali ji do středního pásma.

23:24
    Aktivita domácích přináší své ovoce, zatím v podobě přesilové hry. Tomáš Linhart držel domácího forwarda, za což ho rozhodčí poslali na trestnou lavici.

23:50
    Oceláři ale přesilovku nezačali vůbec dobře. Hosté ihned odpálili puk k Hamerlíkovi.

24:20
    Trápení Ocelářů v přesilovce pokračuje, kotouč je opět u Hamerlíka.

24:47
    Kohn se na chvíli dostal za branku Zlína, tam ale o puk opět přišel. Hosté vyhazují.

25:08
    Oceláři si zahrají dvojnásobnou přesilovku! Dalším vyloučeným na straně hostů je Tomáš Sýkory, který se provinil sekáním. Třince 18 vteřin 5/3.

25:15
    Domácí prohráli buly a hosté odpálil puk k Hamerlíkovi.

25:32
    Hosté jsou ve čtyřech. Ke střele se dostal Polanský, kotouč letěl jen do Horčičky.

25:40
    Hrabal se napřáhlo na modré a pořádně vyprášil Horčičkovy betony! K dorážce se pak dostal volný Květoň, který ale nepřekonal ležícího Horčičku!

26:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři využívají přesilovku a srovnávají krok! LUKÁŠ ZÍB se dostal k opakované střele! Ta první se odrazila od Horčičky, druhá pak zamířila přesně do levého rohu zlínské branky! Asistence: David Květoň.

26:38
    Třinečtí si nerozuměli v rozehrávce a poslali puk na icing. Hra se stěhuje před Hamerlíka.

26:54
    Peterek dával puk na najetého Chovana. Ten se snažil dostat před branku, puk mu ale utekl a schoval se pod Horčičkovou lapačkou.

26:54
    Za brankou Zlína si Lukáš Havel a Petr Zámorský vyměnili názory, což se ale nelíbili rozhodčím. Oba si tak půjdou odsedět dvě minuty. Hraje se 4/4.

27:14
    Tesařík si najel na modrou čáru, kde se dostal k puku. Hostující obránce vystřelil z voleje, kotouč však trefil jen nohy padajícího obránce.

27:30
    Hosté pokračovali v útočení, výsledkem je další zákrok Hamerlíka. Tentokráte jej vyzkoušel Leška.

27:53
    Bonk poslal na zteč Květoně. Ten se snažil obehrát obránce, sám se ale zamotal do svých kliček.

28:18
    Tentokráte to Radek Bonk vzal na sebe a sám se vydal vstříc Horčičkovi. Domácí kapitán se nakonec dostal do takové vzdálenosti, která mu umožnila zakončit. Horčička vyrazil puk do rohu kluziště.

28:47
    Zlínští se následně dostali do pásma Třince. Tam ale puk sebrali Oceláři, kteří jej odpálili přes všechny čáry.

29:03
    Oba celky jsou kompletní. Oceláři se dostali do další šance. Nahozený puk tečoval před Horčičkou Adamský. Ten nedělal hostujícímu brankáři mnoho vrásek na čele, branka ale nepadla.

29:17
    Vlach sebral Chovanovi puk a poslal Kubiše do šance. Ten se snažil obhodit Richtera a zakončit. Nakonec se mu jeho střela nepovedla a kotouč se doplazil k Hamerlíkovi.

29:50
    Do útoku se vrhli opět domácí. Vše končí střelou mimo tři tyče.

30:10
    Oceláři se ale dokázali zmocnit puku a pokračovat ve svém tlaku. Havel se snažil obkroužit branku a zasunout puk za přesunujícího se Horčičku. Hostující brankář vystihl jeho úmysl a ukryl puk v lapačce.

30:33
    Obrovská šance Ocelářů! Patrik Valčák se ocitl před Horčičkou, kde mu taky jeho spoluhráči adresovali pas! Valčák se opřel do puku, ten ale zaplachtil do betonů přesunujícího se Horčičky!

30:33
    Oceláři si zahrají další přesilovku. Vyloučen byl Tomáš Sýkory, který hrál vysokou holí.

30:45
    Polanský se dostal před Horčičku a snažil se zakončit, to se mu ale nepovedlo. Domácí obrana pak propadla a do brejku se dostal Köhler...

30:54
    A tenvyužil zaváhání domácí obrany znamenitě! BEDŘICH KÖHLER ujel oběma bekům, poté vystřelil na Hamerlíkovu vyrážečku! Puk se se štěstím překutálel přes chrániče domácího gólmana do branky! Asistence: Petr Leška.

31:30
    Obrovská šance Třince! Po střele Lojka se puk odrazil k zcela volnému Jakubu Orsavovi! Ten, ačkoli měl před sebou prázdnou branku, trefil jen přesunujícího se Horčičku!

32:20
    Orsava a McGregor se dostali do dvou velkých šancí, ani jedna ale neskončila v síti.

32:46
    Hosté jsou kompletní, nedokáží se však osvobodit. Střela Peterka se odrazil do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:09
    Chovan se snažil dostat do akce, zastavila ho ale hostující obrana.

33:31
    Chovan si svůj pokus mohl zopakovat. Tentokráte se mu podařilo i vystřelit, kotouč však poslal jen do Horčičkových betonů.

33:57
    Valčák hledal před brankou stojícího Hrňu. Tomu kotouč přeskočil hokejku. Hosté se následně zmocnili puku a vyvezli jej do středního pásma.

34:18
    Další postup Zlína ale zastavil ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

34:35
    Petr Leška si najel na modrou čáru, odkud vystřelil. Hamerlík sáhl lapačkou pro puk, do hry už jej ale nepustil.

34:52
    McGregor přebruslil kluziště. Do cesty se mu postavil hostující obránce. McGregor vystřelil podél jeho nohou, Horčička betony vyrazil puk.

35:30
    Na druhou stranu spěchal Důras. Hostující útočník se dostal do zakončení, kotouč ale trefil jen nohy bránícího hráče.

36:05
    Na druhé straně stál Ladislav Kohn zcela osamocen před Horčičkou! Domácí forward se napřáhl a vystřelil. Puk letěl jen do masky brankáře PSG!

36:30
    Domácí to pak přehnali s důrazem a budou pykat. Na trestnou lavici odjel Jan Peterek, který se provinil podražením.

36:45
    Třinečtí vyhráli buly a poslali puk přes všechny čáry, hosté musí začít od vlastní branky.

37:11
    Zlínští se rychle dostali do pásma, kde započali svou kombinaci. Nakonec od modré nahazoval Hamrlík. Jeho střelu se snažili tečovat dva jeho spoluhráči. Kotouč je nakonec u Hamerlíka, který přerušil hru.

37:34
    Matějčkovi utekl puk. Za kotoučem se vydal Adamský, blíž k černé gumě měl ale brankář Horčička, který rozehrál ke svým spoluhráčům.

38:02
    Hosté se dostali před Hamerlíka, tam se jim ale nepovedla rozehrávka. Oceláři opět vyhodili.

38:30
    Třinečtí jsou kompletní. Kotouč stále zůstává na holích hráčů v žlutých dresech, těm se ale nedaří finální pas.

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny. Kotouč je ve středním pásmu, kde jej drží Květoň.

39:06
    Hosté nakonec zastavili domácí rozehrávku faulem. Za hranicí pravidel hrál Radim Tesařík, který tak oslabí svůj tým na dvě minuty.

39:29
    K puku se dostal Zíb. Domácí bek se neukvapil a udělal ještě jednu kličku. Kotouč nakonec poslal nad branku, když mu do střely vložil hůl jeden z bránících hráčů.

39:38
    Zíb našel parádním pasem Květoně. Ten se snažil zakončit z voleje, kotouč mu však přeskočil hůl. Hosté následně vyhodili.

39:57
    Oceláři se ještě pokusili o rychlé přenesení hry, to se jim však nepodařilo. Buly před Hamerlíkem.

40:00

Máme za sebou dvě třetiny tohoto utkání, o krok blíže ke třem bodům jsou zatím stále hosté. Ačkoli se Ocelářům podařilo perfektní střelou Lukáše Zíba vyrovnat, vedení na stranu hostů překlopil sólovým únikem Bedřich Köhler. Střely ve druhé třetině: 20:10. Třetí třetina začne přibližně v 18':45.

Třetí třetinu začnou domácí v přesilovce, do konce zbývá ještě 65 vteřin.

40:01

40:18
    Třinečtí se sice dostali k Horčičkovi, tam ale bleskurychle přišli o puk. Hosté následně vyhodili.

40:44
    Neskutečné! Nejprve pálil Zíb, poté Hrabal. Před Horčičkou jetě doráželi Bonk s Květoněm! Ani jednomu se ale nepdoařilo překonat hostujícího brankáře!

41:05
    Hosté jsou kompletní. Zlínští se dostali k puku a vrhli se do útoku.

41:19
    Jejich snažení končí faulem domácích. Na trestnou lavici usedl Petr Hořava, který se držel protihráče.

41:53
    Domácí se zatím úspěšně brání, hosté nejsou schopni přejít modrou čáru.

42:15
    To se jim povedlo až teď. Ke střele se navíc dostal Galvas, který nepříjemně protáhl Hamerlíka. Domácí brankář ale vyrazil puk a obránci jej dopravili k Horčičkovi.

42:51
    Oceláři opět vyhodili, hostům se tato přesilovka vůbec nedaří.

43:19
    Třinečtí jsou kompletní. Kotouč je v pásmu Zlína, kde jej kontroluje Lučka.

43:34
    Ten taky rozehrál další akci svého celku. Kotouč se nakonec dostal k Hamerlíkovi, tam ale byli připraveni domácí beci.

43:45
    Na druhou stranu upaloval Polanský, doplňoval ho ještě Adamský. Jiří Polanský se rozhodl pro individuální zakončení, kotoučem trefil jen betony brankáře Zlína.

44:10
    Oceláři bojovali o puk za brankou Horčičky. Nakonec se ho domácím podařilo vybojovat, celé jejich snažení ale zhatila nepřesná přihrávka.

44:42
    Chovan si vyměnil puk se Zíbem. Slovenský forward ve službách Třince nakonec vystřelil, kotoučem ale trefil jen hůl Havlovu. Havel tečoval puk do ochranné sítě.

45:06
    Chovan si nerozuměl se svými obránci a vyhnal je až za Hamerlíka. Zlínští se snaží napadat, domácí ale rozehráli puk do střední třetiny.

45:31
    Puk se nakonec dostal až do pásma Zlína, kde se do zakončení dral Havel. Domácí útočník vystřelil, hosté si ale posunuli branku. Rozhodčí nebudou nikoho trestat, vhazovat se bude před Horčičkou.

45:49
    Rostislav Marosz aktivně pracoval v pásmu Zlína, hosté ho museli zastavit za cenu faulu. Na trestnou lavici odešel Lukáš Galvas, který podrazil třineckého forwarda.

46:00
    Květo%n se snažil o samostatné zakončení, při tom ale ztratil puk. Hosté se vydali na zteč, k Hamerlíkovi se ale nepropracovali.

46:30
    Oceláři se opět dostali před Horčičku, tam se jim ale nepodařilo vyprodukovat kloudnou šanci. Hosté opět vyhodili.

47:06
    Ani Marosz, ani Peterek, ani Polanský nebyli schopni překonat brankáře Horčičku! Hosté se poté zmocnili puku a odpálili jej přes všechny čáry.

47:50
    Třinecká přesilovka je u konce. Od modré pálil Kohn, svým projektilem trefil jen padajícího obránce Zlína.

48:20
    Chovan s Havlem operují za Horčičkou. Hostům se zatím daří zastavit jejich akce.

48:35
    Zlínští se dostali do rychlého přečíslení! To ale příliš překombinovali a zakončili střelou mimo tři tyče.

49:10
    Oceláři jsou stále aktivnější. Zatím ale bojují o puk po rozích kluziště. Horčička tak může být klidný.

49:35
    Hosté opět vyhodili a dokonce i vystřelili. Od červené čáry pálil Galvas, Hamerlík jeho pokus kryje.

49:49
    Hamerlík se rozhodl nerozehrávat a podržet puk. Hra bude pokračovat po krátké úpravě ledu.

50:20
    Kotouč je v pásmu Třince. Do šance se dral Kubiš, vše ale zakončil střelou do ochranné sítě. Kotouč byl dle názoru sudích tečován, vhazovat se bude před Hamerlíkem.

50:36
    Peterek se snažil najít Havla, to se mu ale nepovedlo. Domácí však nemusí smutnit, jelikož hosté pak odpálil puk přes všechny čáry.

51:00
    Peterek stál proti dvojnásobné přesile, která ho nakonec obrala o puk.

51:22
    Zlínští se pak vrhli do útoku, ten se jim ale nepovedl! Z rychlého brejku už branka padla! DAVID KVĚTOŇ si nabruslil do své oblíbené pozice na bodě pro vhazování, odkud nekompromisní ranou poslal puk do šibenice Horčičkovy branky! Asistence: Rostislav Marosz, Radek Bonk.

51:40
    Začínáme tak od nuly. Hosté se po inkasované brance vrhli do útoku, aktivita jim přináší ovoce v podobě přesilovky.

51:52
    Vyloučeným je Martin Lojek, který sekl soupeře tak okatě, že si toho rozhodčí všimli a poslali ho na trestnou lavici.

52:20
    Oceláři se dostali pod menší tlak, rychle ale dokázali vybojovat puk. Poté jej poslali přes všechny čáry.

52:40
    Velká šance pro Martina Adamského! Třinecký expres si dojel pro puk, obhodil si obránce a vystřelil! K neštěstí všech domácích příznivců Adamský poslal puk nad branku!

53:25
    Oceláři opět vyhazují, do konce jejich oslabení zbývá 20 vteřin.

53:45
    Podél hrazení si najel Kubiš. Hostující forward nakonec i vystřelil, kotouč se však od mantinelu odrazil do ochranné sítě.

53:58
    Oceláři jsou kompletní. Za brankou Zlína operuje Bonk, který se snaží najít své spoluhráče.

54:15
    Radek Bonk se nakonec pokusil o překvapivé zakončení zpoza branky! Domácímu kapitánovi chyběly snad centimetry aby poslal svůj tým do vedení!

54:15
    Po přerušení si názory vyměňovali Martin Adamský a Pavel Kubiš. Rozhodčí je raději poslal na trestnou lavici aby se trochu uklidnili.

54:15
    Dnešní utkání sleduje 3790 diváků.

54:22
    Polanský vybojoval buly pro Kohna. Ten napřáhl a poslal puk do lapačky brankáře Horčičky.

54:38
    Kohn hledal Hořavu, ten ale měl namířeno na opačnou stranu. Oceláři se sami vyhnali z pásma.

55:02
    Před Horčičku se probojovával Hrňa, zakončit se mu však nepodařilo. Další útok domácích zastavil ofsajd.

55:27
    Ke střele se dostal Richter, ten ale trefil jen hůl bránícího hráče.

56:00
    Polanský drží puk za brankou a snaží se najít své spoluhráče. To se mu nakonec povedlo. Od modré pálil Hrabal, kotouč poskakoval podél brankoviště Zlína, za brankovou čáru ale nezapadl.

56:30
    Oba celky jsou kompletní. Kotouč se po delší době dostal k Hamerlíkovi, tam jej ale kontrolují hráči v červených dresech.

57:06
    Orsava jel pro puk, ten mu ale sebrali hráči Zlína. Ti poté vyhodili do středního pásma.

57:33
    Od modré pálil Lojek. Kotouč škrtl o Horčičkovy betony a odrazil se do rohu kluziště.

58:00
    Do konce šedesáté minuty zbývají dvě minuty. Aktivnějším celkem jsou Oceláři, kteří drží svého soka pod palbou.

58:30
    Hosté se na chvíli osvobodili, kotouč ale opět míří na branku Zlína.

58:53
    Tam jej ale sebrali hráči ve žlutých dresech a vyvezli do pásma soupeře. Ke střele se nakonec dostal Tesařík, kotouč neohrozil Hamerlíka.

59:24
    Chyba v domácí rozehrávce znamená icing. Vhazovat se bude před Hamerlíkem.

59:35
    Kotouč míří na branku Zlína, tam ale budou rychleji obránci PSG. Vypadá to, že uvidíme prodloužení.

Konec třetí třetiny.

Zápas tedy končí nerozhodně. Po krátké pauze uvidíme prodloužení, případně i nájezdy.

60:01

60:30
    Hosté se dostali před Hamerlíka, tam se jim ale nepodařilo vytvořit si kloudnou příležitost.

60:50
    Třinečtí jeli dva na jednoho, jejich akce ale končí nepřesným pasem.

62:00
    Peterek se obtáčel kolem poloprázdné branky, ale zakopnul. Domácí diváci se však domnívají, že šlo o faul.

63:03
    Bedřich Köhler si ve středním pásmu vyšlápnul na Polanského, který se pár metrů proletěl vzduchem. Dle rozhodčích se jednalo o faul. 2 minuty, podražení.

63:45
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale ne a ne najít potřebnou palebnou pozici.

63:45
    Berani si vybírají timeout.

64:10
    Bonk dostal přihrávku na bekhendovou střelu, byl už ale příliš blízko brankáři, takže s touto příležitostí příliš nenadělal.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojede za PSG Martin Hamrlík.

Svůj typický nájezd od mantinelu zakončik mezi betony, 0:1.

za Třinec pojede McGregor.

Dlouhý rozjezd, poté nájezd od pravého mantinelu a zakončení pod víko - 1:1.

Další na řade je Petr Leška.

A ten si vychutnává Hamerlíka stejným způsobem jako jeho předchozí kolega - gól mezi nohy.

Rostislav Marosz za třinec vymýšlel kulišárnu, ale nevyšla mu - 1:2.

Dalším zlínským exekutorem byl Holík, ale jaho pokus skončil v Hamerlíkově lapačce. Stále 1:2.

Třinecký Michal Chova provedl nájezd bravurně a po položení Horčičky zasunul puk kolem jeho betonu - 2:2.

Pořadí se obrátilo a jede znovu McGregor. A zasouvá stejným způsobem jako Chovan - 3:2!

Petr Leška střelou nad betonem zkušeně vyrovnává skóre - 3:3.

Michal Chovan jede znovu, klička do bekhendu a puk končí na betonu Horčičky - 3:3.

Petr Leška se pomalým tempem rozjel na Hamerlíka a potřetí zasunul Hamerlíkovi kotouč mezi nohy.

65:00
    Zlín tak zásluhou vítězné trefy PETRA LEŠKY v nájezdech bere bod navíc.

Konec zápasu. (19:40:59)

Daniel Ježek

Góly a asistencie: 27. Zíb (Květoň), 52. Květoň (Marosz, Bonk) - 12. Linhart (Hamrlík, Leška), 31. Köhler (Leška), 65. Leška

Berani Zlín: Horčička (Sedláček) - Tesařík, Řezníček, Matějíček, Galvas, Lučka, Linhart, Zámorský, Hamrlík - Sýkora, Köhler, Čech, Leška, Vlach, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Finsterle, Holík, Veselý, Důras

Rozhodca: Šír, Mikula - Lederer, Gebauer