Nepremenená penalta:
ŠKF Sereď: Náhradníci: Tréner:
FC Nitra: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Atlético Madrid: Náhradníci: Tréner:
Chelsea FC: Náhradníci: Tréner:
Lazio Rím: Náhradníci: Tréner:
Bayern Mníchov: Náhradníci: Tréner:
Leeds United: Náhradníci: Tréner:
Southampton FC: Náhradníci: Tréner:
FC Baník Ostrava: Náhradníci: Tréner:
FK Třinec: Náhradníci: Tréner:
HK Gladiators Trnava: Náhradníci: Tréner:
JOJ ŠPORT Slovensko U18: Náhradníci: Tréner:
HC Vítkovice Ridera: Náhradníci: Tréner:
BK Mladá Boleslav: Náhradníci: Tréner:
HC Olomouc: Náhradníci: Tréner:
HC VERVA Litvínov: Náhradníci: Tréner:
Bílí Tygři Liberec: Náhradníci: Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Náhradníci: Tréner:
Mountfield HK: Náhradníci: Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Náhradníci: Tréner:
Berani Zlín: Náhradníci: Tréner:
HC Oceláři Třinec: Náhradníci: Tréner:
HC Kometa Brno: Náhradníci: Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Náhradníci: Tréner:
New York Islanders: Náhradníci: Tréner:
Buffalo Sabres: Náhradníci: Tréner:
Toronto Maple Leafs: Náhradníci: Tréner:
Calgary Flames: Náhradníci: Tréner:
Carolina Hurricanes: Náhradníci: Tréner:
Tampa Bay Lightning: Náhradníci: Tréner:
Florida Panthers: Náhradníci: Tréner:
Dallas Stars: Náhradníci: Tréner:
St. Louis Blues: Náhradníci: Tréner:
Los Angeles Kings: Náhradníci: Tréner:
Colorado Avalanche: Náhradníci: Tréner:
Vegas Golden Knights: Náhradníci: Tréner:
Arizona Coyotes: Náhradníci: Tréner:
Anaheim Ducks: Náhradníci: Tréner:
San Jose Sharks: Náhradníci: Tréner:
Minnesota Wild: Náhradníci: Tréner:
Lokomotiv Jaroslavľ: Náhradníci: Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Náhradníci: Tréner:
Ak Bars Kazaň: Náhradníci: Tréner:
Barys Nur-Sultan: Náhradníci: Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Náhradníci: Tréner:
HC Sibir Novosibirsk: Náhradníci: Tréner:
Severstaľ Čerepovec: Náhradníci: Tréner:
CSKA Moskva: Náhradníci: Tréner:
Dynamo Moskva: Náhradníci: Tréner:
Avtomobilist Jekaterinburg: Náhradníci: Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Náhradníci: Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Náhradníci: Tréner:
Spartak Moskva: Náhradníci: Tréner:
HK Soči: Náhradníci: Tréner:
Jokerit Helsinki: Náhradníci: Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Minsk: Náhradníci: Tréner:
Amur Chabarovsk: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Riga: Náhradníci: Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Náhradníci: Tréner: