Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Olomouc – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Motor ČB 4:2 (kon.)
Hradec Králové – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:1 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC VERVA Litvínov
cz Utorok 23.02.2021, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:14:01)

Zatímco minulý týden jsme v zápase mezi Olomoucí a Litvínovem viděli hned 7 branek, dnešní zápas byl na góly mnohem skromnější. Zajímavostí také je, že všechny góly padly v přesilových hrách – nejprve se v 8. minutě prosadil Petr Kolouch, ještě do konce první periody však vyrovnal Aaron Irving. Rozhodující gól potom padl ve 45. minutě, kdy se z mezikruží prosadil osamocený František Lukeš. Cenné tři body v boji o 11. příčku si tak zapisuje Verva.

Střely na bránu: 27:38

59:46
    Gerhát vyhrál vhazování.

59:43
    Irving poslal kotouč po mantinelu na svou střídačku.

59:25
    Ondruškova ani Knotkova střela na bránu Litvínova neprošla.

59:08
    Ondrušek chtěl přihrát Oleszovi, ten ale v předchozím souboji zlomil hůl. Hosté při snaze skórovat do prázdné brány vyhazují na zakázané uvolnění.

58:50
    Ondrušek trefil Gehráta, kotouč se odrazil do střední třetiny.

58:43
    Olomouc vyhrála buly v útočné třetině.

58:40
    Olomouc si bere oddechový čas a Jan Lukáš zůstává na střídačce.

58:40
    Vyrůbalíkova střela Godlovy vypadla, ke kotouči se pak dostal také Olesz stojící na mezikruží, litvínovský brankář ale kotouč za svá záda nepustil.

58:15
    Olomouc rozehrává zpoza své brány.

57:46
    Klimek objel soupeřovu bránu, neměl ale prostor k zakončení.

57:20
    Hanzl zachytil chybnou přihrávku Klimka.

56:38
    Ostřížkova přihrávka na najíždějícího Tomečka nebyla přesná.

56:26
    Zygmuntovu střelu Jan Lukáš vyrazil do ochranné sítě za sebou.