Vítěz: Darja Domračevová (BLR)
koniec udalosti
S konstatováním, že běloruská biatlonová hvězda Darja Domračevová poprvé ve své bohaté kariéře vítězí v závodě Světového poháru s hromadným startem před Veronikou Vítkovou a Tiril Eckhoffovou, se s Vámi loučí a u mužského "masáku" se ve 14:15 se opět těší Tomáš Lysý.
13. Ondřej MORAVEC (CZE) +1:31,9 (4)
14. Johannes Thingnes BÖ (NOR) +1:40,1 (7)
15. Roland LESSING (EST) +1:40,7 (3)
16. Simon FOURCADE (FRA) +1:46,6 (3)
17. Ole Einar BJÖRNDALEN (NOR) +1:47,8 (5)
18. Andreas BIRNBACHER (GER) +1:48,2 (5)
19. Vladimir ILIEV (BUL) +1:49,4 (6)
20. Fredrik LINDSTRÖM (SWE) +1:51,4 (4)
21. Nathan SMITH (CAN) +1:51,4 (6)
22. Quentin FILLON MAILLET (FRA) +1:55,1 (4)
23. Jevgenij GARANIČEV (RUS) +2.25,7 (8)
24. Maxim CVETKOV (RUS) +2:27,0 (3)
25. Benjamin WEGER (SUI) +2:27,3 (8)
26. Arťom TYŠČENKO (UKR) +2:30,8 (4)
27. Emil Hegle SVENDSEN (NOR) +2:34,3 (5)
28. Jurij LJADOV (BLR) +2:55,8 (4)
29. Lowell BAILEY (USA) +4:36,0 (10)
závod nedokončil Jean Guillaume BEATRIX.
Vítěz: Fritz Dopfer
Máme za sebou první kolo, které vyhrál Fritz Dopfer s časem 56.21. Druhé místo obsadil Ital Thaler Patrick, který ztratil na Dopfera pouze 0.10 sekundy. Velký favorit dnešního dne Marcel Hirscher skončil na třetím místě se ztrátou na nejlepšího 0.75 s. Bohužel ve druhém kole neuvidíme Ondřeje Banka ani Kryštofa Krýzla. Druhé kolo si ale vyjel Slovák Adam Žampa!
zrušené
Je to jasné, dnešní závod se nedojede. Výsledky jedenácti žen v cíli budou anulovány. Já se tímto s Vámi loučím a srdečně Vás zvu ke sledování individuálního závodu mužů v severské kombinaci na 10 kilometrů.
Vítěz: S. Gross (ITA)
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
35:31
(7:14; 7:7; 14:7; 7:3)
Patriots tak nakonec vítězí 35:31 a ve finále konference se mohou těšit na vítěze zítřejšího souboje Denveru proti Indianapolis. Dnešní noc s americkým fotbalem ale ještě ani zdaleka nekončí, budeme přenášet i souboj Seattlu s Carolinou a určitě si jej nenechte ujít.
31:17
(7:0, 7:10, 0:0, 17:7)
Až čtvrtá čtvrtina rozhodla zápas. Hned na počátku se Seahawks proměněným field goalem dostali na rozdíl jednoho touchdownu ve skóre. Vzápětí velmi dobře bránili a ze své další akce rozhodli zápas. Panthers zkusili riskovat, avšak místo snížení přišla interception vrácená do touchdownu. Následný ukázkový přechod hřiště a snížení již na výsledku nic nezměnilo. Seattle Seahawks potvrdili roli favorita a příští týden se utkají opět na svém hřišti s vítězem zápasu Green Bay Packers – Dallas Cowboys, který se hraje dnes večer a k jehož sledování vás také zvu. Hezký zbytek noci.
26:21
(7:7, 3:7, 10:7, 6:0)
Takže končí série hostů, kteří poprvé v sezóně prohrávají na hřišti soupeře a stojí je to postup do finále konference. Ten naopak slaví domácí, kteří završili unikátní sérii, neprohráli v sezóně na svém hřišti ani jeden zápas! K tomu příštímu jedou do Seattlu a Superbowl se hraje v Arizoně, takže pro Lambeau Field již sezóna skončila.

Packers vítězí, ač ve třetí čtvrtině prohrávali 13:21 a Aaron Roders měl celý zápas problémy s pohybem díky svému zranění, se kterým poslední měsíc hraje. Přesto dokázali otočit zápas a v klíčovém okamžiku krátce před koncem vyhrál domácí trenér svoji první challenge v lize a nedopustil tak, aby mohli hosté naposledy skórovat. Parádní bitva, která musela všechny diváky nadchnout. ALe to je play off NFL. Děkuji vám za pozornost a zvu vás ke sledování závěrečného zápasu Divisional Round, který začne zhruba za 20 minut.
13:24
2:50  IND 1-10 IND 46 Zdá se, že dnešní zápas je u konce. C.J. Anderson neproměnil čtvrtý down, když mu chybělo několik centimetrů a na míš se dostanou Colts.
Vítěz: M. E. Pedersen (NOR) a K. Smutná (AUT)
To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek dne a někdy zase napočtenou.
zrušené
Zatím se s Vámi loučím a ve 13:00 Vás srdečně zvu ke sledování běžecké části. Brzy naviděnou.
Vítěz: M. J. Sundby (NOR)
Na malou chvíli je to ode mě vše, ale dovolím si vás pozvat k on-line přenosu z poslední etapy ženské části Tour de Ski, která začne zhruba za 15 minut.

Vítěz: M. Björgenová (NOR)
Marit Björgenová si tedy po dnešním vítězství může říct, že vyhrála vše, co mohla a definitivně se stává legendou klasického lyžování! Po fantastickém výkonu obsadila druhé místo Therese Johaugová a třetí Heidi Wengová. České fanoušky však u srdce může zahřát především šesté místo Evy Vrabcové-Nývltové, která si vylepšila loňské maximum o dvě pozice.
zrušené
Tak nedělní závod skokanů na lyžích nakonec neuvidíme. Kvůli velmi špatným povětrnostním podmínkám je závod úplně zrušen bez náhrady. Mějte hezký den a u zimních sportů zase někdy příště.