Lipt. Mikuláš – Miškovec 0:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:2 (po pr.) | B. Bystrica – Košice 3:2 (po pr.)
Nitra – Budapešť 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Detva 3:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
DVTK Miškovec
Piatok 30.11.2018, 17:00 • Zimný štadión, Spišská Nová Ves • Tipos Extraliga (SR) • 28. kolo

55:42
    Domáci hokejisti budú hrať ďalšiu presilovú hru, no tie im dnes rozhodne nevychádzajú podľa predstáv. Možno sa to teraz zmení a Nicholas Crawford si na trestnej lavici celé dve minúty za hákovanie neodsedí.

27:02
    Minútu po inkasovanom góle sa Liptákom naskytá šanca na strelenie dôležitého kontaktného gólu. Dve minúty za hákovanie si totiž odchádza odpykať na trestnú lavicu hosťujúci útočník Ryan Harrison.

24:01
    Domáci hokejisti sa budú brániť ďalšej presilovke súpera. Zbytočný faul v útočnom pásme predviedol obranca Oliver Košecký a odsedí si až štyri minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

17:21
    Domáci obranca Tomáš Nádašdi bol vylúčený za podrazenie. Následne si však za nešportové správanie vykoledoval 10-minútový osobný trest a tiež trest do konca stretnutia. Skutočne zbytočné oslabenie domáceho mužstva.

13:32
    Po dvoch presilovkách Liptovského Mikuláša budeme sledovať aj početnú výhodu hostí z Miškovca. Na trestnej lavicu už sedí Patrik Števuliak, ktorý si vykoledoval menší trest za hákovanie.

09:24
    Domáci hokejisti budú mať výhodu druhej presilovej hry. Menší trest za podrazenie dostáva jeden z najproduktívnejších hráčov hostí Žiga Pance.

05:25
    Hlavní rozhodcovia prvýkrát vylučujú a je to na strane hostí. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva obranca tretej formácie Balázs Göz.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 16. J. Milam (Loiseau), 27. Magosi (J. Milam, Crawford), 43. Loiseau (Magosi)

HK 32 Liptovský Mikuláš: A. Kislicyn − Mezovský, Nádašdi, Suchý, Kurali, M. Bača, Fereta, J. Nemec, Košecký − Oško, A. Tamáši, Uram – Rób. Huna, Rich. Huna, Kriška − Lištiak, M. Piatka, Števuliak − Vybiral, Uhrík, Heikkilä.
    DVTK Miškovec: Vay − Kiss, N. Crawford, T. Slovák, Szirányi, J. Milam, Göz, Láda − Kulmala, J. Vas, Pance – Magosi, Loiseau, R. Harrison − Somogyi, Galanisz, Miskolczi − Vojtkó, Hajós, Ritó.

Rozhodca: Peter Lokšík, Vladimír Snášel − Ľudovít Šoltés, Vladimír Martinko