Žilina – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Zvolen – Budapešť 5:3 (kon.)
Detva – Trenčín 2:4 (kon.) | Miškovec – B. Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:1 (kon.)
HK DOXXbet Detva
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 05.10.2018, 18:00 • Zimný štadión, Detva • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

52:58
    Domáci hokejisti budú mať šancu streliť kontaktný gól. Zdeněk Král zostáva ležať na hracej ploche po ostrom zákroku Matúša Holendu. Ten dostáva trest 2+10 za vrazenie na mantinel.

42:21
    Trenčín dostáva šancu na zvýšenie svojho náskoku. Po závare pred detvianskou bránou hlavní rozhodcovia posielajú na trestnú lavicu Jozefa Sládok. Ten si odsedí dve minúty za hrubosť.

36:02
    Detva dostáva šancu na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Hlavní rozhodcovia totiž posielajú na trestnú lavicu Mareka Hudeca, ktorý sa podľa ich názoru previnil voči pravidlám nedovoleným bránením.

23:06
    Teraz bude na ľadovej ploche viac priestoru, pretože hlavní rozhodcovia posielajú na trestnú lavicu Dominika Jendroľa a tiež Petra Ölveckého. Domáci hráč dostáva dve minúty za sekania, hosťujci za krosček.

16:18
    Detva počas celej sezóny bojuje s disciplínou, no príliš sa jej v tomto smere nedarí. Dnes vidíme už tretieho domáceho hráča na trestnej lavici. Je ním Maroš Surový, ktorý dostáva dve minúty za hákovanie.

14:04
    Hlavní rozhodcovia dnes tretíkrát vylučujú a opäť je to za podrazenie. Tentokrát si ale v početnej prevahe zahrajú zverenci Jozefa Tureka, pretože na trestnú lavicu smeruje Juraj Cebák.

09:50
    Hostia budú mať šancu zvýšiť svoj tesný náskok. Domáci sa opäť previnili voči pravidlám podrazením. Tentokrát na lavicu hanby smeruje útočník druhej formácie Jakub Žilka.

03:39
    Hostia si zahrajú prvú presilovku v dnešnom zápase. Na trestnú lavicu si už sadol center prvej domácej formácie Michal Murček. Od rozhodcov dostáva menší trest za podrazenie.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 16. Murček (Ščurko, Chovan), 35. Valent (Tibenský, Sládok) – 9. Bartovič (Sádecký, Hecl), 26. Bohunický (Sojčík), 29. Hudec (Hudec, Švec), 49. Sojčík (Radivojevič, Pardavý)

HK DOXXbet Detva: Petrík – Mar. Chovan, Kuklev, Gachulinec, Hraško, Šimon, Jendroľ, Sládok, F. Fekiač – Ščurko, Murček, Puliš – Ďaloga, Magogin, Žilka – Surový, V. Fekiač, Král – Tibenský, P. Valent, Mat. Chovan.
    HK DUKLA Trenčín: M. Valent – Rýgl, Luža, Cebák, Holenda, Bokroš, Bohunický, Špankovič, M. Hudec – Radivojevič, Ölvecký, Sojčík – Bartovič, Sádecký, Hecl – Varga, Bližňák, Mikula – D. Hudec, Pardavý, Švec.

Rozhodca: Milan Novák, Márk Kókai – Jozef Valo, Gergő Árkovics – Martin Chudada