Žilina – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Zvolen – Budapešť 5:3 (kon.)
Detva – Trenčín 2:4 (kon.) | Miškovec – B. Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 05.10.2018, 17:30 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

S konštatovaním, že Žilina napokon gólom v závere porazila Liptovský Mikuláš 4:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný piatkový večer. Dočítania priatelia. (19:52:48)

59:49
    Oddychový čas domácich.

59:49
    Žilina dala gól!
    Tak toto je neuveriteľné! Žilinčania v závere tretej tretiny zamkli hostí v obrane, JIŘÍ KUČNÝ pálil ako pri Verdune a napokon mu jedna strela vyšla! Asistencie: Lukáš Hvíla, Jakub Ručkay.

59:40
    Domáci v nápore v závere.

59:15
    Strela Kučného od modrej čiary letí vedľa Kislicynovej bránky.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:51
    Domáci ešte v nápore pred Kislicynom.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:40
    Hrá sa naozaj pozorne v defenzíve, predĺženie je čoraz bližšie a bližšie.

57:01
    Domáci nahodili puk do útočného pásma, následne však okamžite striedajú.

56:20
    O puk sa vedú ťažké boje v útočnom pásme hostí, konkrétne pri ľavom mantineli.

55:36
    Prvý útok Vlkov v kombinácii pred Kislicynom neuspel, strela Jenčíka navyše minula bránku hostí.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:44
    Puk je za bránkou hostí, oba tímy striedajú počas hry.

54:02
    Hrá sa už na oboch stranách pomerne opatrne, ani jeden z tímov nechce urobiť zbytočnú chybu.

53:11
    Čas letí ako bodnutý včelou, je celkom možné, že dnešný zápas vyústi do predĺženia.

52:27
    Obrovská smola pre hostí! Po strele Oška od modrej čiary prešiel puk pomedzi betóny Horčičku. Žilinský brankár však zmenil jeho smer a tak puk len tesne minul ľavú tyč žilinskej bránky!

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Beránek (Matejka, Hvíla), 20. Bárta (Balej, Jankovič), 38. Hvíla (Bagin, Matejka), 60. Kučný (Hvila, Ručkay Jakub) – 2. Huna Richard (Huna Róbert, Nádašdi), 36. Vybíral (Števuliak, Piatka), 41. Piatka (Oško, Števuliak)

MsHK Žilina: Horčička (Mikoláš) – Kučný, Jankovič, Žilin, Bagin, Piegl, Matejka, Mendrej, Pastor – Barta, Ručkay J., Balej (C) – Jenčík, Surovka, Huna Ru. – Beránek, Sikela, Hvíla – Hrazdíra, Rehák, Ondruš
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislicyn (Hollý) – Mezovský, Nádašdi, Kurali, Suchý, Nemec, Korím, Bača, Fereta – Kriška, Huna Ri., Huna Ró. – Uram, Lištiak, Sukeľ – Števuliak, Piatka, Oško – Žiak, Uhrík, Vybíral

Rozhodca: Jonák, Müllner – Šefčik, Kacej