Prešov – Trebišov 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Trnava – Slovácko sk 4:2 (kon.) | Ferencvároš – Zlín 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Táborsko – Příbram 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlaté Moravce sk 4:0 (kon.) | Senica – Petržalka 0:3 (kon.)

Trnava právě vstřelila branku!
    Je tu ještě jedna branka v hostující síti! LUKÁŠ GREŠŠÁK dostal míč proti noze, který nekompromisně umístil k tyči. Trmal se přesouval marně, Trnava si tak pojišťuje vedení.
    80. SLOBODA - 3:2

80
    Domácí si berou vedení zpět! Jeden z hostujících zadáků chyboval ve svém pokutovém území, k míči se tak dostal ANTON SLOBODA, který placírkou dopravil míč do sítě.
    65. KUBALA - 2:2

65
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Další pohledná akce Slovácka nakonec končí druhou brankou! Sikharulidze ještě vyšperkoval akci přihrávkou před prázdnou bránu na FILIPA KUBALU, který se pochopitelně nemýlil.
    55. HOFMANN - 2:1

55
    Je tu snížení! Hosté zahrávali rohový kop, který byl naprosto ukázkový. Lehké prodloužení míče našlo v pádu zakončujícího STANISLAVA HOFMANNA, který nedal Chudému šanci.
    31. VLASKO - 2:0

31
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! K rozehrávce pokutového kopu se postavil JÁN VLASKO, který si vybral opačnou stranu, než kam se vydal Daněk.

13
    Domácí se dostávají do vedení! Na malém vápně vznikl menší zmatek, který ERIK GRENDEL zakončil v pádu až do branky.

David Suchý

Góly: 13. Grendel, 31. Vlasko (pen.), 80. Sloboda, 89. Greššák – 55. Hofmann, 65. Kubala

Karty:   18. Hladík (TRN)

FC Spartak Trnava:
    1.FC Slovácko:
    I. poločas: Daněk – Reinberk, Krejčí, Hofmann, Kadlec – Rezek, Tischler, Daníček, Sadílek, Navrátil – Petr.

II. poločas: Trmal – Juroška, Šimko, Hofmann (70. Tkáč), Divíšek – Kohút, Machalík, Daníček, Hellebrand, Navrátil (65. Vasiljev) – Kubala.