Prešov – Trebišov 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Trnava – Slovácko sk 4:2 (kon.) | Ferencvároš – Zlín 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Táborsko – Příbram 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlaté Moravce sk 4:0 (kon.) | Senica – Petržalka 0:3 (kon.)
Znojmo – Caribian All Stars 6:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
4:2 (2:0)
1.FC Slovácko
cz Streda 27.06.2018, 17:00 • hřiště Červeník • Prípravný zápas

Je konec! FC Spartak Trnava nakonec zvládl dnešní zápas, avšak ve druhém poločase nepodal vůbec přesvědčivý výkon. Slovácko totiž dohnalo dvoubrankovou ztrátu, nicméně o remízový výsledek přišlo kvůli chybě v obraně. Slovenský celek ještě minutu před koncil potvrdil své vítězství. (18:45:44)

90
    89. GREŠŠÁK - 4:2

89
    Trnava právě vstřelila branku!
    Je tu ještě jedna branka v hostující síti! LUKÁŠ GREŠŠÁK dostal míč proti noze, který nekompromisně umístil k tyči. Trmal se přesouval marně, Trnava si tak pojišťuje vedení.

89
    Zanedlouho se rozezní píšťalka sudího, která ukončí toto utkání. Trnava se pravděpodobně stane vítězem.

88
    Divíšek naservíroval míč do malého vápna, kde si s ním nedokázal poradit Hellebrand. Hezká akce, které chybělo zakončení.

87
    Janso zkoušel nadvakrát propasírovat balón před brankáře Trmala, ani jednou se mu to ale nepodařilo. Hosté okamžitě spěchají na druhou stranu.

86
    Přenesení hry mělo směřovat na Divíška, který už nezastihl hrací předmět na hrací ploše. Autového vhazování se ujme Godál.

85
    Český celek je v posledních minutách hodně nepřesný. Naopak Spartak hraje přesně, to co potřebuje. Tedy daleko od branky soupeře.

81
    Před námi je závěrečná desetiminutovka. Slovácko opět polevilo ve své aktivitě, za což okamžitě pykalo. Nyní už nemá moc času na srovnání skóre.
    80. SLOBODA - 3:2

80
    Domácí si berou vedení zpět! Jeden z hostujících zadáků chyboval ve svém pokutovém území, k míči se tak dostal ANTON SLOBODA, který placírkou dopravil míč do sítě.

79
    Další rohový kop domácích přinesl rozehrávku nakrátko, po které se k slabému zakončení dostal Brigant. Trmal byl pozorný.

78
    Hellebrand to v těžké pozici udělal ukázkové, nakonec totiž přelstil napadající smečku protihráčů. To bylo z hostující strany ale vše.

77
    Sloboda si to namířil do otevřené obrany soupeře, střelu zpoza šestnáctky poslal pouze do nohy soupeře. Domácí ale svírají svého soupeře.

76
    Na malý moment se za obranou zjevil Vlasko, avšak v době přihrávky se nacházel v ofsajdu. Vzrušení tak bylo naprosto zbytečné.

75
    Ten ale nepřinesl žádné nebezpečí, nicméně na malém vápně vznikla menší skrumáž. Slovácko bezpečně odklidilo míč na druhou stranu.

74
    Chudý musel vyběhnout daleko ze svého teritoria. Přesným nákopem našel volného Diarru, který vybojoval rohový kop.

73
    K rozehrávce volného kopu se postavil Vlasko, který to zkoušel stříleným centrem. Jeho nabídka doplachtila na nohu prvního hráče.

David Suchý

Góly: 13. Grendel, 31. Vlasko (pen.), 80. Sloboda, 89. Greššák – 55. Hofmann, 65. Kubala

Karty:   18. Hladík (TRN)

FC Spartak Trnava:
    1.FC Slovácko:
    I. poločas: Daněk – Reinberk, Krejčí, Hofmann, Kadlec – Rezek, Tischler, Daníček, Sadílek, Navrátil – Petr.

II. poločas: Trmal – Juroška, Šimko, Hofmann (70. Tkáč), Divíšek – Kohút, Machalík, Daníček, Hellebrand, Navrátil (65. Vasiljev) – Kubala.