Prešov – Trebišov 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Trnava – Slovácko sk 4:2 (kon.) | Ferencvároš – Zlín 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Táborsko – Příbram 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlaté Moravce sk 4:0 (kon.) | Senica – Petržalka 0:3 (kon.)
Znojmo – Caribian All Stars 6:0 (kon.)
FK Senica
0:3 (0:1)
FC Petržalka
Streda 27.06.2018, 17:30 • Spartak Stráže • Prípravný zápas

Prekvapivý výsledok sa zrodil v prvom prípravnom meraní Senice počas tohto leta. Celok z Fortuna ligy podľahol nováčikovi druhej ligy z Petržalky. Po góle z prvej polovice prvého polčasu prišla definitíva v záverečnej štvrťhodine hry.

Petržalka tak ukazuje, že v druhej najvyššej súťaži nebude len do počtu, zatiaľ čo Seničania musia v nasledujúcich týždňoch ešte riadne zabrať. (19:13:42)

90
    Ešte jedna strela do priestoru hosťujúcej brány, hostia dnes vyhrajú na nulu.

89
    Posledné momenty merania síl, Petržalka sa musí brániť.

87
    Na gól to ale nestačí, lopta je už ďaleko od brány hostí.

86
    O minútu neskôr však Seničania predsa len kopú rohový kop.

85
    Najprv sa mal kopať roh, no napokon hlavný arbiter ukazuje iba na malé vápno. Petržalčania sa nikam neponáhľajú.

84
    Petržalka dala gól!
    A je to definitívne, druholigista odzrkadlil tvár Senici, ktorá bude mať v nasledujúcich dňoch a týždňoch na čom pracovať. Na 3:0 upravuje MAREK MACO.

83
    Avšak ich uplynulý atak bol tragický, lopta sa nedostala ani pred veľké vápno.

82
    Seničania tak teraz vrhnú všetky zvyšky síl do útoku, aby aspoň sčasti dokázali, že vedia zahrať aj v ofenzíve.

80
    A po štandardnej situácii je asi rozhodnuté o víťazovi. Hostia odskakujú miernemu favoritovi tohto duelu na rozdiel dvoch gólov! Za Milošoviča usmernil loptu stopér OLIVER VECSEI.

79
    Len štvrtý roh v stretnutí, druhý pre Petržalku.

78
    Teraz to hostia nemysleli vôbec zle. Stredom poľa sa vybrali do útoku, akcia bola zastavená pred šestnástkou čistým odobratím lopty.

77
    Zakončenie zvnútra šestnástky ohrozilo domáce mužstvo! Domáci našťastie neinkasovali, ich brankár sa teraz vyznamenal.

75
    Futbalista hosťujúceho celku to s aktivitou prehnal. Rozhodca odpískal útočný faul.

74
    Domáci sa prezentovali faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z pohľadu hostí nebude.

73
    Vôbec nie zlý pokus domáceho hráča, koncovka narobila gólmanovi hostí výrazné problémy.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Petržalka. Viac informácií tu.

Góly: 17. Rigo, 80. Vecsei, 84. Maco

Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 4:16.
    FK Senica: Milošovič – Brašeň (58. Mihál), Krištof, Otrísal, Lupták (46. Kučera) – Vida, Krč – Ďungel (46. Solano), Duda (46. Martišiak), J. Kosorin (67. Chovan) – M. Kosorin (46. Hlaváč)
    FC Petržalka: I. polčas: Valach – Ďurek, Vician, Sopúch, Nemec – Solitro, Ulrich, Rigo, Ivan – Piroska – Kondrlík

II. polčas: Sokol – Morócz, Majerčák, Vecsei, Horvát – Lády, Hitka, Gašparovič, Turčák – Hečko – Maco