HC Plzeň – Mladá Boleslav 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 9:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 5:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:3 (kon.) | Vítkovice – Hradec Králové 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta Praha 2:0 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
9:4 (3:1, 5:1, 1:2)
HC Motor České Budějovice
cz Piatok 16.03.2018, 13:00DHL Extraliga juniorů (CZ) • 10. kolo

49:27
    Stanislav Dosek zahákoval soupeře. Kometa měla dlouho ponechanou výhodu, avšak trefila pouze tyč.

47:35
    Kometa má k dispozici první početní výhodu v této třetině, za podražení míří na trestnou Michal Bláha.

36:55
    Luboš Horký byl příliš důrazný v brankovišti a odsedí si dvě minuty za sekání. Rozhodčí dnes nasadili přísný metr.

29:56
    Při bránění Tomáše Mlynáře si nedovoleně počínal Lukáš Prášek a odsedí si dvě minuty za krosček.

22:44
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení si odsedí Lukáš Matys.

19:00
    Kometu čeká další oslabení. Dvě minuty za sekání si odsedí Aleš Trnka.

14:33
    Petr Krejčí II. za svůj zákrok od rozhodčího obdržel dvouminutový trest za sekání.

10:45
    Za následnou potyčku si dvě minuty odsedí Jakub Čejka. brněnský kapitán se ještě dohaduje s rozhodčím, ten však řekl jasně.

07:13
    Uvidíme také první početní výhodu Motoru. Za nedovolené bránění v útočném pásmu míří na trestnou Jakub Čejka.

04:40
    Jako by se hosté nepoučili, máme tu další vyloučení. Dvě minuty za sekání si odsedí kapitán Milan Dančišin.

03:11
    Pouhé čtyři sekundy před uplynutím původního oslabení se hráči Motoru provinili zase. Na dvě minuty za napadení míří na trestnou Stanislav Dosek.

01:15
    Českobudějovický Pavel Grauer podrazil soupeře a Kometu tak čeká první početní výhoda zápasu.

Adéla Hrabálková

Góly a asistencie: 5. Mlynář (Havránek, Mikyska), 16. Kratochvíl (Havránek), 16. Havlát, 22. Horký (Havránek), 23. Kratochvíl (Mlynář, Havránek), 31. Havlát (Frydrych, Süss), 40. Kučera (Novák), 40. Horký (Süss), 50. Kratochvíl (Havránek, Mikyska) – 18. Kachyňa, 34. Rolínek (t.s.), 47. Káník (Prášek, Dudáček), 47. Šulek (Grauer, Doktor)

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Trnka, Slabý, Furch, Kučera, Mikyska, Jeřábek, Krejčí I. – Novák, Süss, Havlát, Kratochvíl, Hasoň, Matula, Čejka (C), Horký, Mlynář, Ferda, Frydrych, Krejčí II., Havránek.
    HC Motor České Budějovice: Němec – Grauer, Kachyňa, Rákosník, Dosek, Kubeš, Dudáček – Rolínek, Matys, Doktor, Bláha, Prášek, Káník, Šulek, Kaisler, kronus, Dančišin (C), Bárta, Kouba.

Rozhodca: Skopal – Reich, Měkýš.