Buffalo – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:7 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Florida – Boston 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Chicago 6:2 (kon.) | Arizona – Nashville 2:3 (kon.) | LA Kings – Detroit 4:1 (kon.)
Florida Panthers
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Boston Bruins
cz Piatok 16.03.2018, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.

Krásný páteční večer všem hokejovým fanouškům a nespavcům. Krátce po půlnoci nás čeká další duel zámořské NHL mezi Floridou a Bostonem. Oba týmy mají slušnou formu a plno talentovaných hokejistů a uvidíme tak skvělý souboj!

Boston Bruins 44-16-8
    Bruins patří mezi špičku východní konference a jsou na druhém místě se ziskem 96 bodů po 68 utkáních. Na první Tampu ztrácí Bruins pouze 4 body a pokud by vyhráli oba zápasy navíc, které mají oproti Tampě, tak budeme sledovat velmi vypjatý souboj o první místo! Boston z posledních pěti utkání prohrál pouze jednou a to s Chicagem 3:1. Poslední utkání vyhráli Medvědi na půdě Caroliny 4:6 a hattrick zaznamenal David Pastrňák! Prosadí se i dnes český sniper ve službách Bostonu?

Nejproduktivnější hráči
    Brad Marchand 30+42
    David Pastrňák 28+40
    Patrice Bergeron 27+27

Florida Panthers 34-26-7
    Domácí hokejisté bojují o play-off a aktuálně jsou na deváté pozici se ziskem 75 bodů po 67 zápasech. Florida ztrácí na osmou příčku čtyři body a má k dispozici tři zápasy navíc! Panteři mají vše ve svých rukou a pokud budou vyhrávat, dostanou se v poklidu do PO. Florida má celkem slušnou formu a z posledních pěti utkání vyhrála hned tři a v jednom padla po prodloužení. Poslední utkání sehráli Panteři s Ottawou a nečekaně padli 3:5. Dnes budou chtít určitě vyhrát a přiblížit se osmému Columbusu.

4:3pp Florida Panthers

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle (A), Ekblad, McCoshen, Pysyk, Matheson, Weegar – Sceviour, Huberdeau, Barkov (A) – MacKenzie (C), Trocheck, Bjugstad – Malgin, Dadonov, Vatrano – Mamin, J. McGinn, McCann.

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Carlo, Holden, Krug, Grzelcyk, McQuaid, K. Miller – B. Gionta, Riley Nash, Backes (A) – Heinen, Krejčí (A), Kuraly – Acciari, Wingels, Schaller – Rick Nash, Marchand (A), Pastrňák.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Chris Lee – Trent Knorr, David Brisebois.

00:01

00:21
    Do prvního útoku se dostali domácí, ale branku Bruins neohrozili.

00:46
    Brandon Carlo nahodil do útočného pásma a Krejčí drží puk.

01:08
    Bruins motají domácí hráče v obranné třetině a vytvářejí si tlak.

01:27
    Frank Vatrano se dostal do samostatného úniku a Anton Chudobin ho vychytal! Vatrano poté poslal k zemi Chudobina a je vyloučen!

01:27
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

01:42
    Domácí vyhazují až za branku Bostonu.

01:57
    David Pastrňák se neproháčkoval do útočného pásma a Florida opět vyhazuje.

02:20
    Minuta přesilové hry Bruins je pryč a hosté se zatím k ničemu nedostali.

03:04
    Hosté stále kombinují v útočné třetině, ale Reimera v bráně ještě neohrozili.

03:27

03:31
    Tim Schaller ztratil kontrolu nad svým tělem a spadl na Reimera. To se nelíbilo domácímu obránci, který si to s ním jel okamžitě vyříkat.

03:36
    Anton Chudobin v poklidu pokryl střelu od modré čáry a přerušil hru.

03:42
    Zakázané uvolnění Bruins zastavuje hru.

04:01
    Torey Krug se za svou brankou ocitl v problémech a domácí vybojovali kotouč.

04:25
    MacKenzie Weegar vystřelil z kruhu a Anton Chudobin měl plné ruce práce, aby tento pokus chytil.

04:40
    Noel Acciari to zkusil z levého kruhu a Reimer zasahuje betonem.

05:07
    Domácí jsou opět pod tlakem a Boston kombinuje v útočném pásmu.

05:30
    Kevan Miller se dostal přes obránce až před branku, ale Reimer jeho dvě střely zblízka pokryl!

06:11
    Keith Yandle vystřelil od modré čáry a před Chudobinem byla spousta hráčů, ale bostonský brankář zasáhl!

06:25
    Florida právě vstřelila branku!
    Na tohle už Anton Chudobin nevytáhl zákrok a Florida jde do vedení! Nick Bjugstad vystřelil z levého kruhu a puk přes beton Chudobina propadl vzduchem na zadní tyč, kde byl připravený AARON EKBLAD, který puk ze vzduchu sklepl do branky! Asistence: Nick Bjugstad a Jevgenij Dadonov.
    06:25 Aaron EKBLAD - 1:0

06:57
    Domácí se hnali do rychlého brejku, ale Mark Pysyk špatně nahrál a puk získali Bruins.

07:31
    Boston je zpět v útočném pásmu a pokouší se vyrovnat.

07:53
    David Backes se protáhl po pravé straně do útočného pásma, ale ke střele se neprokličkoval a o puk přišel.

08:20
    Domácí hrají velmi jednoduše a když neví co s pukem, tak ho vyhodí do středního pásma.

08:49
    Brandon Carlo poslal puk za branku Reimera a zakázané uvolnění se nepíská. Florida může dopředu.

09:06
    Domácí jdou do vedení o dvě branky! Florida se dostala do přečíslení tři na dva. Jevgenij Dadonov poslal kros přes celou třetinu před branku na NICKA BJUGSTADA, který nastavil čepel a uklidil puk do branky! Asistence: Jevgenij Dadonov a Michael Matheson.
    09:06 Nick BJUGSTAD - 2:0

09:47
    Rick Nash prověřil pozornost floridského brankáře a získal útočné pásmo.

10:06
    Krejčí nahrával před branku, ale Nashe nenašel.

10:22
    Nyní se Krejčí sám dostal před branku, ale střelu mezi betony si Reimer pohlídal.

10:58
    Brian Gionta vystřelil zápěstím a James Reimer měl dost velké problémy, aby puk vyrazil.

11:25
    Bruins se dostali do tempa a kombinují v útočném pásmu. Hosté jsou zatím aktivnější, ale jasně efektivnější je Florida.

11:49
    Brandon Carlo vypálil od modré čáry, ale branku domácích minul.

12:09
    Danton Heinen se dostal do ofsajdu a zastavil útočnou akci Bruins.

12:29
    David Backes chtěl vystřelit z pravého kruhu, ale do jeho střely vložil hůl jeden z domácích obránců a puk skončil v ochranné síti.

12:34
    Adam McQuaid to zkusil od modré, ale ani jeho střela se nedostala až k brance.

12:59
    Sean Kuraly byl obrán o puk mezi kruhy a ke střele se nedostal. Na druhou stranu mířil Maxim Mamin, ale Anton Chudobin byl připraven.

13:19
    Krejčí nahodil na Reimera a ten puk podržel v lapačce. Boston získal útočné pásmo.

13:44
    Rick Nash se pokusil kopnout puk do branky, ale James Reimer zasahuje!

14:06
    Další šance Bruins! Hosté jeli v situaci dva na jednoho a Rick Nash už mohl zakončovat do poloprázdné branky, ale James Reimer vytáhl skvělý zákrok a puk vyrazil za branku! Floridská branka poté vypadla ze svého postavení a hra se přerušila.

14:10
    Brad Marchand to zkusil hned po vhazování, ale pravou tyčku minul o pár centimetrů.

14:29
    Aleksander Barkov se dostal do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu u střídačky hostů.

14:43
    Keith Yandle vystřelil jedovatou střelu od modré, ale Anton Chudobin byl pozorný a střelu vyrazil.

15:09
    Domácí publikum je hodně slyšet a velmi hlasitě povzbuzuje svůj tým.

15:34
    Kevan Miller zastavil útočnou akci Floridy a hosté kombinují ve své třetině.

16:10
    Krejčí v útočném pásmu nevymyslel vůbec nic a domácí se osvobozují.

16:49
    Torey Krug vystřelil z první od modré čáry a Reimer měl co dělat!

17:08
    Tempo hry malinko opadlo, ale Boston je stále aktivnější celek.

17:36
    Brian Gionta nahodil do útočného pásma, ale to bylo vše co se stalo.

17:56
    David Backes si střihl bitku s Mathesonem, který mstil tvrdý hit na Trochecka.

17:56
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Michael Matheson – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Backes – 5 min., bitka).

18:22
    Hra pokračuje ve čtyrech na obou stranách.

18:40
    Hosté jsou více na kotouči, ale zatím jim je to houby platné.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:24
    MacKenzie Weegar drží puk za brankou Bostonu a nikam nespěchá.

19:48
    Vincent Trocheck měl pár dorážek před Chudobinem, ale neuspěl.

20:00

První třetina je u konce a ovládla ji Florida, která vstřelila dvě branky. Hosté dnes nehrají příliš dobře a nedávají branky z jasných pozic.

Střely na branku 10:14

20:01

20:23
    Domácí začínají druhou třetinu přesilovou hrou, která bude trvat další tři minuty!

21:00
    Hosté vyhazují až za branku domácího týmu.

21:25
    Noel Acciari vystřelil z pravé strany a jeho pokus byl přizvednutý do ochranné sítě.

21:41
    Florida je v útočném pásmu a kombinuje.

22:02
    Brad Marchand dokázal dostat puk za modrou a Floridě zbývají už jen vteřinky do konce přesilové hry.

22:31
    Denis Malgin střílel z před brankového prostoru, ale branku minul!

22:56

23:17
    Florida měla po přesilovkový tlak, ale k ničemu se nedostala a dopředu jdou Medvědi.

23:54
    Krug hledal Krejčího, ale tahle přihrávka přes střed hřiště byla zablokována.

24:17
    Maxim Mamin vystřelil velmi nebezpečně z levé strany a Anton Chudobin měl co dělat, aby puk zkrotil.

24:49
    Aleksander Barkov vyslal do brejku Mamina, ale tomu puk uskočil, a tak měl Anton Chudobin snadnou práci s přikrytím volně ležícího puku.

25:13
    Brian Gionta měl položeného Reimera, ale i tak nedokázal dorazit puk do sítě!

25:35
    Floridě se nepovedla rozehrávka a kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.

25:41
    Další icing v podání domácích, kteří jsou nyní pod mírným tlakem.

25:50
    Vincent Trocheck se řítil do útočné třetiny, ale jeho spoluhráč se dostal do ofsajdu.

26:14
    Kevan Miller vypálil z pravého kruhu a Reimer puk vyrazil do rohu.

26:39
    Noel Acciari se dostal ke střele z mezikruží, ale trefil přesně lapačku Reimera.

27:07
    Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují.

27:26
    David Pastrňák ztratil puk a domácí se osvobozují.

27:58
    Bruins značně přidali a jsou jednoznačně aktivnějším týmem, ale žádnou velkou šanci si zatím nevytvořili.

28:23
    Mark Pysyk vystřelil z vrcholku levého kruhu a Chudobin puk ukryl do lapačky.

28:41
    Colton Sceviour zavezl puk do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet.

29:13
    Krejčí vystřelil od pravého mantinelu a Reimer neměl puk pod kontrolou, a tak se k dorážce dostal Tim Schaller, který už překonal Reimera, ale Jonathan Huberdeau na brankové čáře puk zastavil a nedovolil Bostonu vstřelit kontaktní branku!

29:33
    Adam McQuaid hledal někoho před brankou, kdo by tečoval puk do branky, ale našel jen hokejku domácího obránce.

30:06
    Nick Bjugstad hledal Barkova, se kterým jel v přečíslení, ale tuhle žabku finský útočník netrefil.

30:27
    Keith Yandle nalil puk na modrou Ricku Nashovi, který okamžitě pálil, ale Yandle stihl rychle zareagovat a vložit hokejku do Nashovy střely.

30:47
    Hosté se snaží, ale domácí obrana je dnes velmi všímavá a nepouští snipery Bostonu do dobrých střeleckých pozic.

31:26
    Rick Nash se dostal do ofsajdu a hra je přerušena.

31:53
    Kevan Miller je střelecky hodně aktivní, ale většina jeho střel je zablokována. Podobně dopadla ta, kterou vyslal před malou chvílí z pravého kruhu.

32:22
    Keith Yandle vystřelil od levého mantinelu a jeho střela trefila obránce Bostonu do bruslí, od kterých se puk odrazil těsně vedle branky! Teď měli Bruins štěstí!

32:41
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Rick Nash – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

33:20
    Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují.

33:51
    Domácí jsou stále u puku, ale ke střele se ještě neodvážili.

34:07
    Krásná branka Floridy a využitá přesilová hra! VINCENT TROCHECK dostal puk na pravý kruh na bod pro vhazování a přesnou rychlou střelou se trefil do levého růžku branky Bostonu. Asistence: Keith Yandle a Aleksander Barkov.
    34:07 Vincent TROCHECK - 3:0

35:02
    Hosté pokračují v aktivní hře, ale efektivnější je dnes Florida, která vede už o tři branky!

35:43

35:43
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Colton Sceviour – 2 min., podražení).

36:07
    Pastrňák nahrál před branku na Nashe, ale ten jeho nabídku nevyužil!

36:32
    Marchand se dostal ke střele z levé strany a Reimer kryje.

37:04
    Druhá přesilovková formace Bruins je na ledě a drží Floridu pod tlakem.

37:34
    Domácí vyhazují.

37:43

37:52
    Hosté pokračují v útočení a jsou na polovině Floridy.

38:20
    Nyní už se dostali do útoku domácí, kteří prověřují pozornost Chudobina.

38:58
    Jonathan Huberdeau vystřelil z velkého úhlu, ale brankář Bruins puk pokryl.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:11
    Zakázané uvolnění Panterů zastavuje hru.

39:24
    Krugova střela vyklepala betony Reimera.

40:00

Druhá třetina dnešního utkání je minulostí! Domácí přidali ve druhé části jednu branku a do třetí třetiny se půjde za stavu 3:0!

Střely na branku 20:26

40:01

40:25
    Boston se snaží vstřelit kontaktní branku co nejrychleji a je v útočném pásmu.

40:52
    Barkov nahrával před branku, ale nenašel nikoho v červeném.

41:07
    Další akci hostujícího celku zastavil ofsajd.

41:25
    Rick Nash to zkusil z velkého úhlu a tahle střela neměla nárok na úspěch.

41:52
    David Pastrňák vyslal dělovku do modré čáry a Reimer ukryl puk do lapačky.

42:01
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., hákování).

42:12
    Rick Nash chtěl zakončit střelou mezi nohama, ale trefil pouze Reimera.

42:24
    Domácí vyhodili puk a Boston se následně dostal do ofsajdu.

42:35
    Krug se hezky uvolnil a byl sám mezi kruhy, ale jeho dělovka vyklepala betony Reimera!

42:39
    Torey Krug dostal puk na vrcholek pravého kruhu a z první vystřelil, ale Reimer se skvěle přesunul!

43:14
    Colton Sceviour se dostal do akce dva na jednoho ve vlastním oslabení a vzal to na sebe. Sceviour vystřelil velmi nebezpečně, ale Anton Chudobin za sebe puk nepustil.

44:01

44:15
    Bostonu se dnes přesilové hry nedaří a nedokáží se dostat ani do útočného pásma.

44:55
    Nick Bjugstad dostal puk na modrou do jízdy, ale hostujícímu obránci neujel a byl zbaven puku.

45:27
    Marchand nahodil do třetiny, ale k puku se už nedostal.

46:03

46:33
    Krejčí našel na teč Heinena, ale ani on nepřekonal Reimera!

46:48
    Vincent Trocheck se dostal až za branku Bruins, kde byl tvrdě atakován a obrán o puk.

47:24
    Hostům nemilosrdně utíká čas a stále ztrácí tři branky!

47:51
    Boston se opět dostal do útočného pásma, ale k ničemu se nedostal a dopředu může Florida.

48:22
    Z tribun se ozývají domácí fanoušci, kteří ženou své borce za důležitým vítězstvím.

48:47
    Kevan Miller nezachytil puk na modré čáře a musí se vrátit až za svou branku.

49:14
    Polovina třetí třetiny je za námi a na kontě Bostonu vidíme stále nulu! Teď se to pokusil změnit český útočník Pastrňák, ale ani on si na Reimera nepřišel.

49:52
    Anton Chudobin hodně pomáhá svým obráncům s rozehrávkou, ale nyní se mu to málem vymstilo!

50:22
    Florida si vytvořila tlak a drtí Boston. Anton Chudobin chytil další střelecký pokus.

50:51
    Po komerční přestávce tempo hry mírně opadlo.

51:11
    Brandon Carlo má kotouč na holi a pokouší se založit útočnou akci.

51:37
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Nick Bjugstad – 2 min., napadení).

52:12
    Krejčího střelu chytil Reimer.

52:35
    Polovina přesilové hry je za námi a Boston ještě vůbec nic nevymyslel.

53:02
    Riley Nash se dostal mezi kruhy a prověřil Reimera!

53:23
    Po 45 sekundách se domácí vysvobozují a hrají v plném počtu!

54:01
    Hostující tým se hodně snaží, ale síla domácích je dnes veliká!

54:34
    Maxim Mamin se k puku nedostal, ale po chvilce už ano a drží puk v útočné třetině.

55:41
    Hra se skoro vůbec nepřerušuje a Bostonu čas hodně rychle utíká.

56:20
    Domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

56:33
    Rick Nash se natlačil před branku, ale střelu bekhendem zablokoval jeden floridský hráč.

57:03
    Boston to zkouší v šesti!

57:20
    Krugova střela z první nadělala opět problémy Reimerovi.

57:44
    Bostonu už moc čas nezbývá a vypadá to na výhru domácích.

58:31
    Hosté jsou stále v šesti, ale času už jim moc nezbývá.

58:47
    Remier vyrazil puk do ochranné sítě.

58:53
    Brian Gionta dorážel před brankou, ale Reimer je dnes perfektní!

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:20
    Hosté jsou v útočném pásmu, ale dnes nevyhrají.

Jevgenij Dadonov 0+2

S konstatováním, že Florida dnes bere velmi důležité body se s Vámi loučím a u dalších přenosů na shledanou. (03:20:33)

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 7. Ekblad (Bjugstad, Dadonov), 10. Bjugstad (Dadonov, Matheson), 35. Trocheck (Yandle, Barkov)

Rozhodca: Frederick L'Ecuyer, Chris Lee – Trent Knorr, David Brisebois