Brugge – Lokeren 3:1 (kon.) | Anderlecht – Charleroi 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Waregem 1:1 (kon.)
Sint-Truiden VV
1:1 (0:1)
SV Zulte Waregem
cz Nedeľa 10.12.2017, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická Jupiler Pro League • 18. kolo

O deseti hrající domácí celek dokázal ve druhém poločase vyrovnat, díky čemuž tento duel končí remízou. Aktivnější byl hostující tým, který ovšem ze šesti střel na branku vstřelil jen jeden gól. Pro hosty je remíza neúspěch. (22:47:20)

90+4

90+4
    Ještě jeden volný kop pro hosty.

90+3
    Rohový kop rozehrávali hosté. Po centru se výborně v brankovišti zorientoval Marvin Baudry. Jeho pokus však končí mimo branku.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hra, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Charis Charisis odrazil míč do autu, rohový kop pro hosty. Vykopávat bude domácí gólman od své branky.

88
    Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se na půlce.

87
    Zulte-Waregem rozehrával volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana domácího celku si výborně poradila.

87
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jordan Botaka, přichází Alexis De Sart.

84
    Casper De Norre hledal dlouhým pasem spoluhráče, útočník Boli na dlouhý míč však nedosáhl, a proto akce končí.

83
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnou pasáž hry.

81
    Waregem centroval před branku, hostující pokus kryje domácí brankář. Lucas Pirard byl pozorný.

80
    Mnoho šancí nyní k vidění není, domácí celek se mohl dostat do vedení. Další střelecký pokus domácích výborně zastavil Sammy Bossut.

78
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Idrissa Doumbia, přichází Ivan Šaponjić.

78
    Žlutou kartu dostává Jorge Teixeira (Sint-Truiden VV).

77
    Domácí celek se dostal do obrovské střelecké pozice, ale Casper De Norre nedokázal prostřelit brankáře soupeře z bezprostřední blízkosti.

76
    Zulte-Waregem hraje dobře, má více ze hry, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

75
    Hostující celek se stabilněji propracoval na útočnou polovinu, ale přesně vypálit nedokázal.

73
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jonathan Legear, přichází Igor Vetokele.

71
    Casper De Norre se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale přes hostující obranu se do zakončení nedostal.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek hrající v deseti drží cennou remízu.

68
    Volný kop pro hostující fotbalisty. Onur Kaya centroval před branku, ale jeho pokus obrana dokázala odvrátit.

67
    Žlutou kartu dostává Stelios Kitsiou (Sint-Truiden VV).

66
    Idrissa Doumbia výborně hlavičkoval po centru spoluhráče, ale pokus kryje výborně postavený brankář Lucas Pirard.

65
    Obrana Sint-Truidenu si nyní dokázala výborně poradit s pokusem soupeře. Vykopávat bude domácí gólman, míč se k němu dostal po střele Briana Hamalainena.

64
    Hostující celek se nemůže proti deseti soupeřům výrazněji prosadit.

63
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Babacar Gueye, přichází Yohan Boli.

62
    Lucas Pirard vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

61
    Autové vhazování na útočné polovině vybojoval hostující celek

60
    Šedesát minut hry je pryč, mnoho šancí k vidění není. Hraje se zejména na půlce, kde se bojuje o převahu.

59
    Idrissa Doumbia se dostal k míči na polovině, a pak založil útočnou akci. V té ale nikdo nepopracoval, neboť pas byl nepřesný.

58
    Po jejich nepovedené akci bude vykopávat gólman Sammy Bossut od své branky.

57
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý fotbal z obou stran. Více ze hry mají domácí.

55
    Deset minut hr je ze druhého poločasu pryč, domácímu celku se podařilo vyrovnat.

53
    Hosté rozehrávají rohový kop. Sandy Walsh centroval před branku, obrana Sint-Truidenu si dokázala poradit.

52
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Domácí celek rozehrával volný kop. Jonathan Legear vyslal centr a ten se dostal před branku, odkud hlavou míč dostal do brány JORGE TEIXEIRA.

50
    Domácí celek, který hraje v deseti, se pokouší něco vymyslet. Charis Charisis se do střelecké pozice nedostal, ale vybojoval volný kop pro spoluhráče.

49
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.

47
    Během poločasové přestávky ani jeden celek nestřídal.

46

Po prvním poločase vedou hostující fotbalisté o jednu branku. Waregem jednak vede, ale také hraje v početní výhodě, domácí Roman Bezus dostal červenou.

45+3

45+3
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Sander Coopman, přichází Idrissa Doumbia.

45+3
    Poslední minuta nastavení.

45+2

45+1
    Jeden z hostujících hráčů je zraněný, je to Sander Coopman. Zápas pro něho pravděpodobně končí.

45+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec prvního poločasu.

45
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minu se bude nastavovat.

44
    Domácí celek se pokusil o rychlou protiakci, ale do zakončení se nedostal.

43
    Volný kop pro hráče v červeném. Pro přímou střelu se rozhodl Aaron Leya Iseka. Jeho rána končí jen malý kousek nad brankou.

43
    Hosté se pokouší přidat další branku, obrana musí být pozorná.

42
    Sint-Truiden se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale rána Botaky byla zablokovaná.

41
    Julien De Sart vhazujen na své obranné polovině.

40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté, kteří vedou o jednu branku, pokračují v aktivní hře.

39
    Nill De Pauw dostal od svého kouče pokyny, jak hrát. Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu.

38
    Rohový kop pro Waregem. Onur Kaya centroval před branku, jeho pokus byl odvrácený do bezpečné vzdálenosti.

37
    Brian Hamalainen děkoval svému spoluhráči za dobrou přihrávku, kterou ovšem nedokázal zpracovat.

36
    Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře, hosté hrají hodně aktivně.

34
    Stelios Kitsiou výborně zastavil akci, kterou vedl hostující Onur Kaya. Domácí hráči prohrávají o gól, navíc hrají o deseti.

32
    Červenou kartu dostává Roman Bezus (Sint-Truiden VV). Po konzultaci s videorozhodčím dostává domácí hráč červenou kartu za simulování. Domácí tento moment mohou rozdýchat jen velmi těžko.

31
    Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše, je to Roman Bezus.

30
    Žlutou kartu dostává Sandy Walsh (SV Zulte-Waregem).

29
    Jordan Botaka centroval před branku, jeho pas byl ovšem příliš přetažený.

28
    Brian Hamalainen rozehrál na Sandera Coopmana, který ale následně nepřesně oslovil spoluhráče.

27
    Obrázek hry se už zase vrací tam, kde byl. Tedy hosté mají převahu a útočí.

26
    Hostující obrana si dokázala poradit poměrně snadno. Balon končí v bezpečí z pohledu hráčů v červeném.

25
    Babacar Gueye vybojoval pro své spoluhráče. Následně Babacar Gueye se dostal k hlavičce, která byla zablokovaná na roh,

24
    Fotbalisté ve žlutém, tedy domácí, se musí bránit aktivní hře svého soupeře. Waregem má jednoznačně více ze hry.
    22. Aaron Leya Iseka - 0:1

22
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení, skvěle míč vykopl gólman Sammy Bossut. Jeho centr na půlku domácí hráč podskočil, pak se do střelecké pozice dostal AARON LEYA ISEKA. Ten využil toho, že byl domácí brankář vyběhnutý, a tak jej elegantně přeloboval.

21
    Michaël Heylen se zapojil do rozehrávky akce, na jejímž konci byl výborný zákrok brankáře.

20
    Dvacet minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku.

19
    Hráči ve žlutém jsou aktivnější, nyní se ke střele propracoval Stelios Kitsiou. Jeho rána končí ale mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

18
    Lucas Pirard se po nepřesné akci Nill De Pauwa dostal k míči, a tak bude rozehrávat od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

17
    Sammy Bossut vykopává od své branky.

16
    Hraje se na polovině, optickou převahu ale mají domácí fotbalisté.

15
    Nill De Pauw kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet.

12
    Domácí se dostali do šance, Jordan Botaka byl v předbrankovém prostoru, ale nedokázal hlavičkovat přesně.

10
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

9
    Onur Kaya hledal dlouhou přihrávkou naběhnutého spoluhráče, ale jeho pas byl příliš dlouhý, a tak hrají domácí.

7
    Marvin Baudry vyloženě naběhl do Romana Bezuse a fauloval ho. Situaci řeší hlavní sudí důraznou domluvou.

6
    Jordan Botaka se po centru spoluhráče dostal do šance, ale míč netrefil podle představ, a tak balon končí mimo branku. Vykopávat bude brankář.

4
    Zulte-Waregem se probojoval do střelecké pozice, ale Julien De Sart zakončoval tak, že jeho pokus zablokoval obránce.

3
    Domácí celek se musí bránit, Casper De Norre dostal hru dál od své branky, následně se hosté dopustili útočného faulu.

2
    Waregem se usadil na útočné polovině, ale nemůže se probojovat do výraznější šance, Davy de Fauw hleda ješztě spoluhráče.

1
    Domácí hrají ve žlutomodrém, hosté pak v červeném.

1

Sint-Truiden VV: Pirard – Kitsiou, Teixeira, Goutas, De Norre – Charisis, Asamoah, Bezus, Legear – Botaka, Gueye.
    Náhradníci: Steppe – De Sart, Boli, Vetokele, Antunes, Dussaut, Acolatse.

SV Zulte-Waregem: Bossut – Hamalainen, de Fauw, Baudry, Walsh – Coopman, Heylen, Kaya, De Sart – De Pauw, Leya Iseka.
    Náhradníci: Leali – Madu, Reichert, Bala, I. Doumbia, De Smet, Šaponjić.

Rozhodčí: Lordot – Lamaire, Blaise.

Sint-Truiden VV odehrál 17 zápasů (7-5-5; 26 bodů). V tabulce je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Remizoval s Eupenem 4:4, Lokerenem 0:0 a Mouscronem 1:1. Nestačil na Club Bruggy 1:4 a Kortrijk 2:3.

SV Zulte-Waregem odehrál 17 zápasů s bilancí 6-1-10 a získal 19 bodů. V tabulce je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jediný, poradil si s KV Mechelenem 1:2. Nestačil na Oostende 2:4, Genk 0:1, Club Bruggy 2:3 a Gent 0:1.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Belgické Ligy. V tomto zápase proti době nastoupí Sint-Truiden VV a SV Zulte-Waregem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.