Kolín nad Rýnom – Freiburg 3:4 (kon.) | Hannover – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Augsburg – Hertha 1:1 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
3:4 (3:1)
SC Freiburg
cz Nedeľa 10.12.2017, 14:00 • RheinEnergieStadion (Kolín n. R.) • Nemecká Bundesliga • 15. kolo

Parádní zápas je u konce! Kolín a Freiburg, to byla bitva, která nepřipomínala ani náznakem, že se potkávají dva nejhorší bundesligové celky. Viděli jsme opravdu úplně vše. Vlastní gól, tři penalty a také velký obrat.

Domácí tým vedl 3:0 a měl utkání skvěle rozehrané. Jenže ve druhém poločase byl soupeř lepší. Nejprve srovnal v 90. minutě Petersenem z penalty po faulu Ozcana. Následně opět Petersen překonal (zase) z penalty k levé tyči do protipohybu Horna v době, kdy běžela 95. minuta. Všemu předcházela ruka Guirrasyho ve vápně při standardní situaci. (16:00:56)

90+6
    90+5. Nils PETERSEN - 3:4

90+5
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Neskutečný obrat na styl Dortmund – Schalke! NILS PETERSEN rozhoduje z penalty k levé tyči do protipohybu brankáře Horna a Freiburg může zbořit stadion.

90+5
    Žlutou kartu dostává Sehrou Guirassy (1. FC Kolín nad Rýnem).
    90+4.

90+4
    Giurassy hrál rukou na zadní tyči při standardce zleva a hosté můžou rozhodnout z penalty!

90+4
    Zajímavý střílený centr zprava na penaltu, ale domácí celek nepustil svého soupeře k zakončení na brankáře Horna.

90+3
    Brankář Horn nakopl míč na polovinu hostů, ale teď se bude muset domácí celek bránit útoku po levé straně.

90+2
    Hosté ještě mohli rozhodnout nejprve střelou z levé strany vápna na přední tyč. Ale posléze napálil Ravet míč zprava z voleje nad branku.

90+2
    Schwolow nezasahoval při standardní situaci zprava na penaltu a hosté můžou kontrovat.

90+1
    Kleindienst dostal kartu za držení za dres J. Horna.

90+1
    Bisseck měl na pravé straně na zádech při rozehrávce svého protihráče, následně by měl útočit hostující celek.

90+1
    Čtyři minuty se nastavují!
    90. Nils PETERSEN - 3:3

90
    NILS PETERSEN zakončil z penalty pravačkou po zemi k pravé tyči, brankář Horn šel na druhou stranu.

89
    A videorozhodčí potvrdil penaltu!
    88.

88
    Po souboji na levé straně vápna se bude kopat penalta proti domácím. Özcan podrazil Höflera.

Vít Muzikář

Góly: 8. Klünter, 16. Guirassy (pen.), 29. Stanko Stanko (vla.) – 39. Petersen (Ravet), 65. Haberer (Ravet), 90. Petersen (pen.), 90+5. Petersen (pen.)

Karty:   20. Klünter (KLN), 25. S. Özcan (KLN), 90+5. Guirassy (KLN) – 52. Haberer (FRE), 84. Höfler (FRE), 90+1. Kleindienst (FRE)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 20:14.
    1. FC Kolín nad Rýnom: T. Horn – Olkowski, F. Sörensen, Heintz, J.-K. Horn – S. Özcan, Lehmann (C) – Klünter (79. Clemens), Jojić (70. Bisseck), Rausch (72. Risa) – Guirassy.
    Náhradníci: Müller – Handwerker, Clemens, Risa, Ouahim, Bisseck.

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Schuster (C) (18. Kleindienst), Lienhart (17. Stanko Stanko) – Haberer, Höfler, Stenzel, Günter – Ravet, Terrazzino (63. Kath) – Petersen.
    Náhradníci: Gikiewicz – Kübler, Kent, Sierro, Stanko Stanko, Kleindienst, Kath.

Rozhodca: Kampka – Schaal, Pelgrim