Brugge – Lokeren 3:1 (kon.) | Anderlecht – Charleroi 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Waregem 1:1 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
1:3 (0:1)
Sporting Charleroi
cz Nedeľa 10.12.2017, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická Jupiler Pro League • 18. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (19:54:22)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:2.

Druhý poločas nám nabídl branky a také kopu karet. Hosté se postupně ujali tříbrankového vedení. Anderlecht pak korigoval výsledek svou jednou brankou. Ke konci zápasu se již příliš fotbal nehrál. Za to se rozdávaly karetní tresty. Celkem musel rozhodčí ukázat dvanáct žlutých karet, z toho vyplynuly hned tři červené! Ve druhém poločase byl nejprve vyloučen Baby, který dostal dvě žluté během dvou minut a za ním putoval do sprch Łukasz Teodorczyk, který tak nějak nasimuloval penaltový zákrok.
    Nicméně hosté si dnešní výsledek uhráli a zaslouženě vítězí.

90+3

90+2
    Na druhé straně nastřelil levou tyč Dodi Lukebakio!

90+1
    V posledních minutách jsou domácí na polovině soupeře a snaží se o kontaktní branku. Nyní mají možnost dalšího rohového kopu...

90
    ..ten však nepřinesl žádnou šanci a rozhodčí nastavuje ještě tři minuty navíc.

89
    Domácí vybojovali rohový kop...

89
    Žlutou kartu dostává Dodi Lukebakio (Sporting Charleroi).

87
    Oba celky jsou nyní tak trochu vyvedeny z míry a na hřišti se toho příliš mnoho neděje. Krom tedy rozdávání karet jako na běžícím páse.

85
    To jsou věci. Na světě je další červená karta a to když Łukasz Teodorczyk se snažil projít s míčem před branku a upadl na zem. Rozhodčí tohle neposoudil jako faul a spíše odměnil Teodorczyka žlutou kartou za simulování. Ten nemá pro rozhodčího v těchto chvílích žádné pochopení.

84
    Baby dostává v krátkém sledu druhou žlutou kartu a je tu další červená!

83
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Kaveh Rezaei, přichází Chris Bedia.

83
    Žlutou kartu dostává Amara Baby (Sporting Charleroi).
    82. Henry ONYEKURU - 1:3

82
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Domácí se jen přece dočkali čestného zásahu. HENRY ONYEKURU dostal pěknou přihrávku přímo na kopačku, obešel si hravě obránce a vystřelil k vzdálenější pravé tyči!

81
    Nicolas Penneteau po delší pauze si musel sáhnout na míč, kdy chytá šanci hráče domácího celku.