Lokeren – Anderlecht 1:2 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 4:1 (kon.) | Mouscron – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Mechelen – Genk 3:2 (kon.)
Sporting Lokeren
1:2 (1:1)
R.S.C. Anderlecht
cz Sobota 02.12.2017, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League • 17. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost, na shledanou! (19:55:49)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 10:11. Rohy: 3:2.

Sledovali jsme průměrné utkání, kdy Lokeren dokázal potrápit Anderlecht a jeho vítězství se nerodilo vůbec lehce. Lokerenu bezesporu pomohla penalta, ze které dal svou jedinou branku. Nicméně hosté udeřili i ve druhém poločase a daný výsledek si pohlídali až do konce zápasu, byť domácí měli slibné šance, při nejmenším, na srovnání stavu!

90+4

90+4
    Centr a následně hvizd rozhodčího ukončuje tento zápas.

90+4
    Domácí mají poslední šanci a to ze standardní situace z velké vzdálenosti.

90+3
    Do další šance se dostal aktivní Onyekura, který v posledních minutách zatápí obraně Lokerenu. Dokázal vystřelit, či snad přihrát před branku, ale před ní nebyl nikdo a míč jen prošel pokutovým územím do zázemí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Pieter Gerkens (RSC Anderlecht).

90+1
    Běží nám první minuta ze čtyř nastavených.

90
    Hosté mohli nyní rozhodnout, ale střelecký pokus Hamdiho Harbaouieho z pravé strany zablokoval skluzem obránce Lokerenu!

89
    Snaha domácích podniknout útok, ale za půlkou hřiště faulují.

89
    Žlutou kartu dostává Hamdi Harbaoui (RSC Anderlecht).
    88. Onyekura a jeho další střela mimo branku.

88
    Obrana Lokerenu opět nemohla dostat míč z hranice šestnáctky a ten se nakonec dostal na kopačku Onyekury a ten míří mimo!

88
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Mario Tičinović, přichází Lewis Enoh.

87
    A opět aktivní Onyekuru na levé straně, přihrál na Gerkense a ten střílí nad branku!

87
    Žlutou kartu dostává Kara Mbodji (RSC Anderlecht).

86
    Hosté mají míč bezpečně na svých kopačkách a právě rozjíždí další rychlý útok po levé straně.

85
    Na druhé straně mohli udeřit hosté, ale Onyekuru další branku nepřidá, neboť z levého úhlu míří mimo pravou tyč.