Dukla Praha – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Jihlava 2:1 (kon.) | Brno – Zlín 1:1 (kon.)
Karviná – Bohemians 1:0 (kon.) | Liberec – Sigma Olomouc 1:0 (kon.) | Plzeň – Jablonec 2:0 (kon.)
MFK Karviná
1:0 (0:0)
Bohemians 1905
cz Sobota 02.12.2017, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • HET liga (CZ)

Z Karviné je to pro tuto část sezóny vše, děkuji za pozornost. (16:59:30)

Karvinou vítězství posunulo na 13. místo s dvoubodovým náskokem na sestupové pozice. Bohemians klesli na 7. příčku, přeskočily je Teplice.

Žluté karty 0-1

Karviná i ve druhém poločase pokračovala ve vytrvalé herní převaze, ale Bohemka velmi dlouho bránila vysněnou remízu. Do útoku se příliš nehrnula a výsledkem bylo, že zmrzlý Le Giang v domácí brance nemusel ani jednou zasahovat. To ve druhé půli dlouho platilo i o Fryštákovi, protože střelci ve svých šancích netrefovali branku, jak ve svých gólovkách ukázali Lingr a Moravec. Jediný hráč, který ve druihé púůli trefil prostor mezi tyčemi, byl Budínský. V první možnosti po pěkném průniku střílel jen do brankáře, ale 3 minuty před koncem dokázal prodloužit Letićův trestňák mimo dosah brankáře a rozhodl o velmi důležitých 3 bodech pro domácí.

90+1

90+1
    Roh nakrátko, Bohemka nakonec míč získala, ale už se nedokázala dostat za půlku, protože minuta uplynula a rozhodčí píská.

90+1
    Rozehraný trestný kop do křídla a následně rohový kop. Karviná výborně šetří čas.

90
    Nastavuje se 1 minuta.

90
    Domácí nedávají soupeři šanci k vyrovnání a hrají dopředu. Vybojovali trestný kop na levé straně.

89
    Poslední střídání Karviné. Čoliće nahrazuje Lischka.

88
    To samozřejmě mění plány domácí lavičky, která chtěla poslat do hry Ramíreze. To již není třeba.

87
    Karviná právě vstřelila branku!
    Bohemka bezbrankovou remízu neubrání! Letić levačkou z trestného kopu posadil míč přesně na hlavu LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO, který jen prodloužil míč k zadní tyči a nedal Fryštákovi šanci! Karviná oslavuje gól, jako kdyby padl ve finále MS, což nic nemění na vedení 1:0! Asistence: Bojan Letić.

87
    Poslední střídání Bohemians. Luts odchází velmi pomalu, nahrazuje ho Hůlka.

86
    Panák upadl v spouboji a Letić si rovná míč na pravé straně k trestnému kopu.

85
    Jindřišek nakopl míč za obranu, před Nečasem odkopl Eismann.

84
    Kalabiška ztratil na pravé straně míč a hosté se ho snaží kombinací na vlastní půlce nějakou dobu udržet.