Dukla Praha – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Jihlava 2:1 (kon.) | Brno – Zlín 1:1 (kon.)
Karviná – Bohemians 1:0 (kon.) | Liberec – Sigma Olomouc 1:0 (kon.) | Plzeň – Jablonec 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:1 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
cz Sobota 02.12.2017, 15:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • HET liga (CZ)

Kouči Kordulovi spadl velký kámen ze srdce! Slovácko porazilo Jihlavu 2:1 a přezimuje na nesestupové pozici. Domácí fotbalisté vstoupili do druhé půle impozantně, když nejprve ve 49. minutě vyrovnal Daníček, ke kterému propadl centr a domácí hráč prostřelil zblízka všechno, co mu stálo v cestě. O dvě minuty později modrobílí se radovali podruhé, když si JIhlava nepohlídala brejk, Kubala ke skórování vybídl Petra, který se nemýlil, Slovácko pokračovalo v ofenzivní hře i nadále, ale ostatní šance už skončily nevyužité. Jihlava si žádnou šanci na vyrovnání nevypracovala. (16:57:36)

90+3

90+3
    Pravděpodobně poslední akce hráčů z Vysočiny. Hostující fotbalisté zvolili poslední nákop na polovinu Slovácka a poté sudí Proske ukončil zápas.

90+2
    Reinberk nakopl míč na Kubalu, ale ten byl v ofsajdu,

90+1
    Ikaunieks centroval z pravé strany na přední tyč, balon schoval v náruči balon ukryl Heča.

90
    Rozhodčí Proske nastaví ve druhém poločase tři minuty.

90
    Taktické střídání Slovácka. Michal Kordula stahuje ze hřiště Jana Navrátila a obranné řady jde vyztužit Pavel Tkáč.

90
    Utkání se dohrává na polovině Jihlavy, která se zatím nemůže dostat do konečného tlaku.

88
    Modrobílí vybojovali rohový kop, ale opět jej rozehráli na jistotu, jelikož touha po třech bodech je veliká.

86
    Poslední střídání Jihlavy, Jakuba Fulneka vyměnil na poslední minuty Tomáš Smejkal.

86
    Domácí hráči kýžený roh nerozehráli do vápna, ale raději na jistotu.

86
    Další obrovskou šanci měl Kubala, který si v pokutovém území prohodil míč mezi dvěmi jihlavskými hráči, ale nedokázal prostřelit vybíhajícího Rakovana.

85
    Dva rohy za sebou teď kopalo Slovácko, ale ani z jednoho nedokázalo zahrozit.

83
    Do šance se řítil Sadílek, který v pokutovém území umotal Tlustého, místo ale střely udělal kličku navíc a poté vystřelil levou nohou k pravé tyči, Rakovan jeho střelu vyrazil na roh.

81
    Slovácký Kubala střílel v pokutovém území do horní části branky, ale do míst kde byl Rakovan, ten balon chytil.

78
    Po centru z levé strany se dostal do zakončení v pokutovém území Lukáš Zoubele, který si pravděpodobně zpracoval míč rukou, ale sudí nechal hru pokračovat, nicméně nedokázal jihlavský záložník z výhodné pozice vystřelit.

77
    Nyní oba dva týmy předvádějí fotbal bez šancí. Na pravé straně pádil za míčem Juroška, ale u rohového praporku míč situaci špatně vyhodnotil, a hosté budou tak zahrávat aut.

73
    Oba dva celky vystřídaly. Na straně Slovácka hřiště opustil střelec druhé branky Jakub Petr a na místo něj šel Marek Havlík. Na straně Jihlavy Nikolas Daníček nahradil Lukáše Vaculíka.

72
    Slovácko zahrávalo rohový kop na přední tyč Petrem, ale tam byl jen hostující hráč, jenž balon odhlavičkoval.