Chelsea – Newcastle 3:1 (kon.) | Brighton – Liverpool 1:5 (kon.) | Everton – Huddersfield Town 2:0 (kon.)
Leicester – Burnley 1:0 (kon.) | Stoke City – Swansea 2:1 (kon.) | Watford – Tottenham 1:1 (kon.)
West Bromwich – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Arsenal – Manchester United 1:3 (kon.)
Arsenal FC
1:3 (0:2)
Manchester United
Sobota 02.12.2017, 18:30 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League • 15. kolo

Odo mňa je to na dnes všetko. Po napínavom 15. kole Premier League sa s vami lúčim, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:29:40)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 15:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:10.

Vybojované víťazstvo hostí, nevyužité tutovky domácich. Manchester United vyhráva na pôde Arsenalu 3:1. Všetko sa to začalo vo štvrtej minúte gólom Valenciu, na ktorý nadviazal o sedem minút Lingard. The Gunners nepremieňali čo sa dalo, ich jediný gól zaznamenal po prestávke Alexandre Lacazette. Na konečný stav upravil druhým gólom Lingard po fantastickej robote Pogbu. A bol to samotný Pogba, ktorý zápas kvôli červenej karte nedohral. Záverečný tlak domácich Manchester ustál a pripisuje si do tabuľky dôležité tri body.

90+6

90+6
    Azda posledná šanca The Gunners sa končí odkopom Smallinga.

90+5
    Nacho Monreal sa do zakončenia nedostal. Dôvodom je ofsajd, ktorý definitívne hatí akékoľvek možnosti Arsenalu na víťazstvo.

90+5
    Prehustené územie pred pokutovým územím United nevyriešil ani Alexis Sánchez. Plynie už posledná nadstavená minúta.

90+4
    Odchod Younga trval dobrých štyridsať sekúnd, de Gea sa s odkopom tiež nikam neponáhľal.

90+3
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Ashley Young, prichádza Marcus Rashford.

90+2
    Prihrávky vzduchom sa končia zakončením Ramseyho. Delovka reprezentanta Walesu šla výrazne nad brvno.

90+1
    Bellerín fauluje Younga pri postrannej čiare, sekundy k dobru pre Manchester.

90+1
    Nadstavuje sa päť minút.

90
    Aj po sklze Smallinga sa mohla pískať penalta. Andre Marriner to ponecháva len tak.

90
    Dvojica kohútov videla za slovné potýčky žltú kartu. Lukaku sa chcel dostať cez Bellerína, včas prišiel na pomoc Čech.

89
    Žltú kartu dostáva Alexis Sánchez (Arsenal FC).
    Žltú kartu dostáva Ander Herrera (Manchester United).

88
    Welbeck padá v šestnástke po kontaktne s Darmianom. Talian trafil Welbecka, penalta sa ale nepíska!

87
    Po odkope Matića sa v súboji ocitli Koscielny a Lukaku. Druhý menovaný sa dostával cez obrancu Arsenalu, bol pred ním, Koscielny si ale pomáha faulom. Lukaku už mohol ísť sám na bránu, karta mohla mať aj inú farbu než žltú.