Minsk – FK Rabotnički 3:0 (kon.) | Lyngby – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Helsinki – Škendija 1:1 (kon.)
FK Sūduva – FK Liepāja 0:1 (kon.) | Riteriai – Norrköping 2:1 (5:3 po pen.) | VPS – Brøndby 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Shamrock 2:0 (kon.) | Dinamo Brest – Rheindorf Altach 0:3 (kon.) | Bnei Yehuda – Trenčín sk 2:0 (kon.)
Midtjylland – Ferencvároš 3:1 (kon.) | Odd – Vaduz 1:0 (kon.) | Brann – Ružomberok sk 0:2 (kon.)
Levski Sofia – Hajduk Split 1:2 (kon.) | Zirä FK – Giurgiu 0:0 (kon.) | Larnaca – Cork City 1:0 (kon.)
Štokholm – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.) | Zaria Balti – Limassol 1:2 (kon.) | Fola – Keşla FK 4:1 (kon.)
Galatasaray – Östersunds FK 1:1 (kon.) | Utrecht – Valletta 3:1 (kon.) | Plovdiv – Beitar Jeruzalém 4:0 (kon.)
Luzern – Osijek 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Niederkorn 2:1 (kon.) | Lech Poznań – Haugesund 2:0 (kon.)
Skenderbeu – Almaty 2:0 (kon.) | Domžale – Valur 3:2 (kon.) | Podgorica – Sturm Graz 0:3 (kon.)
CZ Belehrad – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Jagiellonia – Gabala 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Aberdeen 0:2 (kon.)
ND Gorica – Panionios 2:3 (kon.) | Fehérvár – Kalju 1:1 (kon.) | Reykjavík – Tel Aviv 0:2 (kon.)
Jagiellonia Białystok
0:2 (0:1)
FK Gabala
cz Štvrtok 20.07.2017, 20:30 • Stadion Miejski, Białystok • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

No jak zhodnotiit tento dvojzápas. Jagiellonia vyhrála venku první poločas, nakonec si přivezla slušný výsledek 1:1 a po slušné hře, kde byla možná i lepší než Gabala. Domácí však svojí chybou potopil brankář Kelemen, domácí sice pak neskutečně zapnuli a během 10 minut si vypracovali 5 vyložených příležitostí, které všechny zahodili. druhá polovina byla pod trvalým, ale platonickým tlakem Bialystoku, který vyhraje ve všech ohledech statistiky vyjma gólů a to rozhodlo střelecká efektivita. FK Gabala ukázala jasné zlepšení oproti domácímu zápasu, řekl bych i lépe postavenou sestavu. Gabala velmi pomohla již zmíněná 18 minuta kdy se dostala do vedení Gurbanovem, poté víceméně, ale výborně jen bránila a hrála perfektně takticky. Vše vyšperkovala 89. minuta kdy Husejnov výborně vyzval Ozobiče a ten perfektně skóroval. Gabalu v dalším předkole čeká řecký velkoklub Panathinaikos Atény. Přeji všem čtenářům hezký zbytek večera. (22:32:25)