Minsk – FK Rabotnički 3:0 (kon.) | Lyngby – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Helsinki – Škendija 1:1 (kon.)
FK Sūduva – FK Liepāja 0:1 (kon.) | Riteriai – Norrköping 2:1 (5:3 po pen.) | VPS – Brøndby 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Shamrock 2:0 (kon.) | Dinamo Brest – Rheindorf Altach 0:3 (kon.) | Bnei Yehuda – Trenčín sk 2:0 (kon.)
Midtjylland – Ferencvároš 3:1 (kon.) | Odd – Vaduz 1:0 (kon.) | Brann – Ružomberok sk 0:2 (kon.)
Levski Sofia – Hajduk Split 1:2 (kon.) | Zirä FK – Giurgiu 0:0 (kon.) | Larnaca – Cork City 1:0 (kon.)
Štokholm – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.) | Zaria Balti – Limassol 1:2 (kon.) | Fola – Keşla FK 4:1 (kon.)
Galatasaray – Östersunds FK 1:1 (kon.) | Utrecht – Valletta 3:1 (kon.) | Plovdiv – Beitar Jeruzalém 4:0 (kon.)
Luzern – Osijek 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Niederkorn 2:1 (kon.) | Lech Poznań – Haugesund 2:0 (kon.)
Skenderbeu – Almaty 2:0 (kon.) | Domžale – Valur 3:2 (kon.) | Podgorica – Sturm Graz 0:3 (kon.)
CZ Belehrad – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Jagiellonia – Gabala 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Aberdeen 0:2 (kon.)
ND Gorica – Panionios 2:3 (kon.) | Fehérvár – Kalju 1:1 (kon.) | Reykjavík – Tel Aviv 0:2 (kon.)
KS Skenderbeu Korce
2:0 (0:0)
FC Kajrat Almaty
cz Štvrtok 20.07.2017, 20:00 • Skënderbeu, Korçë • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

90+4
    Konec zápasu. Skënderbeu Korçë byl jasně lepším celkem, i když na fotbal se dalo dívat jen prvních pět a posledních patnáct minut. Kajrat nepředvedl naprosto nic a z evropských pohárů je po zásluze venku. Naopak albánští fanoušci se mohou příští týden těšit na střet s jedním z nejsilnějších účastníků předkol Evropské ligy, českou Mladou Boleslaví! (21:49:52)

90+4
    Ještě v posledních vteřinách pálí vedle brány domácí Latifi.

90+3
    Příští soupeř Mladé Boleslavi, už se to nebojme říct přímo, drží míč a od postupu ho dělí minuta.

90+2
    Dnešní utkání sleduje 6 000 diváků.

90+1
    Nastavují se 4 minuty. Tolik času dělí mladoboleslavské funkcionáře od zařizování letenek do Albánie.

90+1
    Taktické střídání v sestavě Skënderbeu: ze hřiště míří Afrim Taku, posledních pár okamžiků okusí atmosféru zápasu Bruno Dita.

90
    Žlutou kartu dostává Kuat (FC Kajrat Almaty) za nešetrný skluz proti Latifimu.

87
    Na první přímou střelu hostů v zápase jsme si počkali do 87. minuty. Z hranice šestnáctky pálil po zemi přes obránce tvrdě Chuma Anene a přinutil Shehiho k ostrému zákroku.

85
    Síly na hřišti se vyrovnaly. Za nesmyslný faul po odpískání viděl rovnou červenou kartu španělský obránce Kajratu César Arzo.

85
    Kajrat to ještě nebalí, Aršavinův nadýchaný centr si ale stahuje do náručí Shehi.
    83. PLAKU - 2:0

83
    Skënderbeu právě vstřelilo branku!
    Iličević ztratil míč ve středu pole, Muzaka okamžitě poslal dlouhý pas mezi stopery, kam si naběhl SEBINO PLAKU, který po zpracování míče na prsou obloučkem přehazuje bezmocného Pokatilova.

82
    Zkušený Aršavin zkusil z 21 metrů zaskočit albánskou zeď po zemi, ta však zůstala stát.

81
    Střídající Muzaka nešikovně fauloval metr před pokutovým obloukem, je tu velmi slibná příležitost přímého kopu pro hosty.

79
    Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Isael, přichází Anene.

78
    Pátý roh Skënderbeu a další velká hrozba pro Kajrat: Taku odcentroval na Nimagu, který přes hlavu napálil břevno! Za tři minuty v oslabení měli domácí víc šancí než za 75 minut v plném stavu.

77
    V oslabení měli Albánci největší šanci v celém zápase. Latifi v situaci jeden na jednoho naznačil centr, pak si to ale namířil přímo k bráně, čímž oklamal protihráče, a jeho parádní akci vystavil stopku až brankář Pokatilov, který střelu vyškrábl od bližší tyče na roh.

75
    Zápas získává zajímavou zápletku! Druhou žlutou kartu viděl za nebezpečný skluz Sabien Lilaj, který byl dnes doslova u všeho. Domácí tedy dohrávají o deseti.

74
    Taku nepovedenou exekucí jen vybídl hosty k brejku, střídající Iličević po Aršavinově akci a přiťuknutí od Isaela neprostřelil domácí blok. Brazilec mohl místo přihrávky raději střílet, měl to z úhlu, ale zato byl úplně sám.