Minsk – FK Rabotnički 3:0 (kon.) | Lyngby – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Helsinki – Škendija 1:1 (kon.)
FK Sūduva – FK Liepāja 0:1 (kon.) | Riteriai – Norrköping 2:1 (5:3 po pen.) | VPS – Brøndby 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Shamrock 2:0 (kon.) | Dinamo Brest – Rheindorf Altach 0:3 (kon.) | Bnei Yehuda – Trenčín sk 2:0 (kon.)
Midtjylland – Ferencvároš 3:1 (kon.) | Odd – Vaduz 1:0 (kon.) | Brann – Ružomberok sk 0:2 (kon.)
Levski Sofia – Hajduk Split 1:2 (kon.) | Zirä FK – Giurgiu 0:0 (kon.) | Larnaca – Cork City 1:0 (kon.)
Štokholm – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.) | Zaria Balti – Limassol 1:2 (kon.) | Fola – Keşla FK 4:1 (kon.)
Galatasaray – Östersunds FK 1:1 (kon.) | Utrecht – Valletta 3:1 (kon.) | Plovdiv – Beitar Jeruzalém 4:0 (kon.)
Luzern – Osijek 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Niederkorn 2:1 (kon.) | Lech Poznań – Haugesund 2:0 (kon.)
Skenderbeu – Almaty 2:0 (kon.) | Domžale – Valur 3:2 (kon.) | Podgorica – Sturm Graz 0:3 (kon.)
CZ Belehrad – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Jagiellonia – Gabala 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Aberdeen 0:2 (kon.)
ND Gorica – Panionios 2:3 (kon.) | Fehérvár – Kalju 1:1 (kon.) | Reykjavík – Tel Aviv 0:2 (kon.)
AIK Štokholm
2:0 (0:0)
Željezničar Sarajevo
cz Štvrtok 20.07.2017, 19:00 • Friends Arena, Stockholm • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (21:15:26)

Fauly: 11:11.

Je dobojováno!! AIK Stockholm nakonec přece jen potvrdil roli papírového favorita a postoupil do 3. předkola Evropské ligy! Domácí do druhého poločasu vlétli a brzy se radovali z vedení po hlavičce Johanssona. Pár minut před koncem přidal navíc druhou branku Goitom. Není nutno dodávat, že Švédové byli ve druhém poločase lepším mužstvem a po zásluze se mohou radovat z postupu do další fáze.

90+4

90+4
    Vzápětí vypálil ještě Radinovič, ale Linnér vytáhl skvělý zákrok, takže rozdíl ve skóre zůstane dvoubrankový.

90+4
    Hostům se v poslední minutě ještě málem podařilo snížit! Zakarićův pokus skončil totiž až na břevně!

90+3
    Sundgren byl přistižen v ofsajdu. Rozehrávky se zhostí hosté.

90+2
    Nikolić ještě provokuje Linnéra při rozehrávce. Na osud utkání už to však žádný vliv mít nebude.

90+1
    Žlutou kartu dostává Goitom (AIK Stockholm).

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby se budou hrát ještě další čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Nyholm, přichází Väisänen.

90
    Žlutou kartu dostává Radinovič (FK Željezničar Sarajevo).

88
    Fanoušci domácího celku jsou ve varu a nic na tom nezměnila ani střela Graovaca, která prosvištěla jen vysoko nad Linnérovou bránou.

87
    Domácí jsou při chuti a pokoušejí se přidat další branku. Obrana soupeře však tentokrát zasáhla na výbornou.
    85. GOITOM - 2:0

85
    AIK Stockholm právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají další branku a o postupujícím je již pravděpodobně rozhodnuto!! Z rohového kopu míč propadl až k nohám Johanssona, který poslal míč směrem na bránu, kde ho těsně před brankářem umístil HENOK GOITOM patičkou za brankářova záda!

84
    To se málem povedlo Thernovi, který vyslal krásnou střelu pod břevno Kjosevskiho brány! Hostující brankář si ale připisuje další parádní zákrok.

83
    Do konce zápasu již zbývají poslední minuty a hosté potřebují nezbytně vsítit branku, aby postoupili.