Minsk – FK Rabotnički 3:0 (kon.) | Lyngby – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Helsinki – Škendija 1:1 (kon.)
FK Sūduva – FK Liepāja 0:1 (kon.) | Riteriai – Norrköping 2:1 (5:3 po pen.) | VPS – Brøndby 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Shamrock 2:0 (kon.) | Dinamo Brest – Rheindorf Altach 0:3 (kon.) | Bnei Yehuda – Trenčín sk 2:0 (kon.)
Midtjylland – Ferencvároš 3:1 (kon.) | Odd – Vaduz 1:0 (kon.) | Brann – Ružomberok sk 0:2 (kon.)
Levski Sofia – Hajduk Split 1:2 (kon.) | Zirä FK – Giurgiu 0:0 (kon.) | Larnaca – Cork City 1:0 (kon.)
Štokholm – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.) | Zaria Balti – Limassol 1:2 (kon.) | Fola – Keşla FK 4:1 (kon.)
Galatasaray – Östersunds FK 1:1 (kon.) | Utrecht – Valletta 3:1 (kon.) | Plovdiv – Beitar Jeruzalém 4:0 (kon.)
Luzern – Osijek 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Niederkorn 2:1 (kon.) | Lech Poznań – Haugesund 2:0 (kon.)
Skenderbeu – Almaty 2:0 (kon.) | Domžale – Valur 3:2 (kon.) | Podgorica – Sturm Graz 0:3 (kon.)
CZ Belehrad – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Jagiellonia – Gabala 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Aberdeen 0:2 (kon.)
ND Gorica – Panionios 2:3 (kon.) | Fehérvár – Kalju 1:1 (kon.) | Reykjavík – Tel Aviv 0:2 (kon.)
Vaasan Palloseura
2:1 (2:1)
Brøndby IF
cz Štvrtok 20.07.2017, 18:00 • Hietalahti - Vaasa • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:54:16)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:17.

Je dobojováno! Vaasan Palloseura sice v domácím duelu porazil Brondby 2:1, ale v celkovém součtu to na postup nestačí! Domácí se ujali vedení prakticky ze svého prvního útoku ve 12. minutě, kdy se trefil Voutilainen! O pět minut později si však brankář Meerits srazil za brankovou čáru centr od rohového praporku. Pět minut před přestávkou ale vrátil finský celek do boje o postup Sohna. Po přestávce navíc viděl Jan Kliment červenou kartu a pro domácí se rýsovala zajímavá možnost. Finský celek si ale nevypracoval další šance a s evropskými poháry se loučí už ve druhém předkole.

90+3

90+2
    Brankář Meerits poslal dlouhý nákop na polovinu svého soupeře. Nikdo z hráčů v černém dresu na jeho pobídku nedosáhl.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Utkání se pouze dohrává. Fotbalisté Brondby pokračují v kombinaci na vlastní polovině a v závěru nechtějí inkasovat další branku.

89
    Vahtera poslal parádní přihrávku na levou stranu, jenže Engstrom už jeho pobídku nedostihl na hrací ploše. Bellot bude rozehrávat.

88
    Hra je přerušena. Po jednom ze soubojů na polovině hrací plochy zůstává na trávníku ležet Pukki. Fotbalista Brondby se drží za levý kotník.

87
    Domácí fanoušci si užívají poslední minuty dnešního utkání. Příznivcům finského celku je asi jasné, že na postup už to podle všeho nebude.

86
    Lahti si na malém vápně počkal na povedený centr z pravé strany a odhlavičkoval balón do bezpečí před dobíhajícím Pukkim.

85
    Engstrom si nabíhal na zadní tyč, kam směřoval prudký centr z levé strany. Krajní obránce domácího celku na míč nedosáhl ani ve skluzu.

84
    Dánský celek měl k dispozici další rohový kop. Brondby se na malou chvíli podívalo do šestnáctky, jenže Sohna míč odkopl akrobatickým způsobem.

83
    Pukki svedl souboj o míč u rohového praporku. Útočník ve službách Brondby míč udržel a navíc vybojoval autové vhazování.

82
    Sohna se stáhl pro míč hluboko před hranici pokutového území, bleskově se otočil, jenže poté nenašel nikoho ze spoluhráčů.

81
    Larsson si na pravé straně zpracoval parádní oblouček, přehodil si míč na levačku a odcentroval. Jeho pobídka odhlavičkoval hned první obránce.

80
    Wilczek se z hranice pokutového území pokusil odcentrovat na malé vápno, jenže stoper Lahti dával pozor a z otočky odkopl míč do bezpečí.

79
    Po delší době se do útoku zase podíval finský celek. Palloseura se usadila v blízkosti pokutového území a Strandvall získal přímý kop.

78
    Po dalším rohovém kopu se hostům podařilo zakončit! Na malém vápně totiž číhal Mukhtar, jehož hlavička skončila v rukavicích pozorného brankáře.

Tomáš Kubečka

Góly: 12. Voutilainen, 41. Sohna – 16. Meerits (vla.)

Karty:   62. Sohna (VPS)   51. Kliment (BRY)

Vaasan Palloseura: Meerits – Lampi (C) (22. Koskimaa (61. Morrissey)), Lahti, Viitikko, Engstrom – Levanen, Voutilainen, Strandvall – Vahtera, Hakola (71. Boling), Sohna
    Náhradníci: Koskimaa, Lähde, Morrissey, Volotinen, Boling, Jurgenson, Clennon

Brøndby IF: Bellot – Larsson (C), Hermannsson, Arajuuri, Sikošek (46. Crone) – Halimi (70. Pukki), Kalmár (46. Rocker), Fisker – Kliment, Mukhtar, Wilczek
    Náhradníci: Ronnow, Rocker, Pukki, Mensah, Arndal-Lauritzen, Crone, Andersen

Rozhodca: Valeri – Giallatini, Dobosz (všichni ITA)
    13.07.2017
    Brøndby - VPS 2:0

Góly: 16. Pukki, 29. Fisker

Karty:   78. Sohna (VPS)

Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 12:0. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:7.