B. Bystrica – Nitra | 4:1 (kon.) |
Fínsko – Švajčiarsko | 5:1 (kon.) | | | USA – Rusko | 5:4 (kon.) | | | Kanada – Slovensko | 4:3 (po pr.) |
Švédsko – Česko | 3:2 (kon.) |
Slovensko – Švajčiarsko | 0:3 (kon.) |
Rusko – Fínsko | 4:5 (po pr.) | | | Česko – Švédsko | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Juhoafrická rep. – Bosna a Hercegovina | 5:0 (kont.) | | | Taiwan – SAE | 4:0 (kon.) | | | Luxembursko – Hongkong | 8:1 (kon.) |
Bulharsko – Gruzínsko | 9:3 (kon.) |
Montreal – NY Rangers | 4:3 (po pr.) | | | Pittsburgh – Columbus | 4:1 (kon.) | | | Minnesota – St. Louis | 1:2 (kon.) |
Edmonton – San Jose | 2:0 (kon.) | | | Ottawa – Boston | 4:3 (po pr.) |
56:22
|
Vylúčenie v tíme USA (Quinn Hughes – 2 min., hákovanie).
|
|
47:32
|
Vylúčenie v tíme USA (Tyler Inamoto – 2 min., držanie).
|
|
41:28
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Mark Rubinčik – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
38:54
|
Vylúčenie v tíme USA (Brady Tkachuk – 2 min., hrubosť).
|
|
30:35
|
Vylúčenie v tíme USA (Ryan Poehling – 2 min., hákovanie).
|
|
27:07
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Andrej Svečnikov – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
|
|
16:58
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Alexej Toropčenko – 2 min., hrubosť).
|
|
13:25
|
Vylúčenie v tíme USA (Nate Knoepke – 2 min., hákovanie).
|
|
10:29
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Michail Bicadze – 2 min., podrazenie).
|
|
04:31
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Semen Pereliajev – 2 min., podrazenie).
|
Góly a asistencie:
34. Mismash, 37. Poehling (Farabee, Dhooghe), 40. Poehling (Miller, Knoepke), 42. Norris (B. Tkachuk, Dhooghe), 50. Hughes (Barratt, Dhooghe) – 11. Koltygin (Toropčenko, Rubinčik), 46. Bicadze (Toropčenko, Pereljajev), 57. Slepec (Lipanov, Samorukov), 58. Čechovič (Koltygin, Svečnikov)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
USA:
Scheel (St. Cyr) – Hughes, Kemp (A), Gildon, Knoepke, Miller, Farrance, Inamoto – B. Tkachuk (C), Wahlstrom, Norris (A) – Mismash, Barratt, Pastujov – Dhooghe, Farabee, Poehling – Cockerill, Reedy, Slaggert – Tortora.
Náhradníci:
Tréner:
Rusko: Žukov (Ustimenko) – Pereljajev, Samorukov (A), Rubinčik (A), Galeňuk, Baranov, Kalabuškin, Dědov – Čechovič, Lipanov (C), Svečnikov – Bicadze, Toropčenko, Alexejev – Slepec, Maximov, Klisunov – Muranov, Marušev, Šaškov – Koltygin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rusko: Žukov (Ustimenko) – Pereljajev, Samorukov (A), Rubinčik (A), Galeňuk, Baranov, Kalabuškin, Dědov – Čechovič, Lipanov (C), Svečnikov – Bicadze, Toropčenko, Alexejev – Slepec, Maximov, Klisunov – Muranov, Marušev, Šaškov – Koltygin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Tomáš Lengyel
@TomiLengy