Dvojhra (muži) – 1. kolo (kon.) | Yang Wang – Marcos Madrid 4:1 (kon.)
Dvojhra (ženy) – 2. kolo (kon.) | Barbora Balážová - Fen Liová 3:4 (kon.)
Dvojhra (ženy) – 2. kolo (kon.) | Dvojhra (muži) – 2. kolo (kon.)
Dvojhra (ženy) – 2. kolo (kon.) | Aruna Quadri – Yang Wang 4:1 (kon.)
Dvojhra (muži) – 2. kolo (kon.) | Dvojhra (ženy) – 3. kolo (kon.)
koniec udalosti
Barbora Balážová - Fen Liová

3:4

(8:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:9, 10:12, 7:11)

Nedeľa 07.08.2016, 14:00 • Riocentro Pavilion 3 • Olympijské hry - stolný tenis • 2. kolo

Barbora Balážová práve skončený zápas možno aj oplače. Slovenská hráčka bola blízko k tomu, aby favorizovanú Fen Liovú zdolala. V šiestom sete mala dokonca jeden mečbal, no ten nedokázala využiť. Napokon prehrala 3:4 na sety a olympijský turnaj sa pre ňu končí. Pred zápasom nemala veľké oči, no táto prehra ju zrejme bude ešte poriadne dlho mrzieť. Ja sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň. (15:10:29)

7:11
    Je dobojované. Po nervydrásajúcom zápase sa Barbora Balážová lúči s olympijským turnajom po prehre v rozhodujúcom sete.

7:10
    Barbora Balážová netrafila loptičku, a tak má tri šance ukončiť zápas vo svoj prospech.

7:9
    Barbora Balážová poslala loptičku len do siete a dostáva sa do veľkých problémov.

7:8
    Barbora Balážová robí chybu, a tak dostáva na koňa švédsku favoritku zápasu.

7:7
    Je to hra nervov. Teraz loptičku poslala mimo stola Fen Liová. Stav je opäť vyrovnaný.

6:7
    Zbytočná chyba našej hráčky. Do vedenia sa tak dostáva súperka.

6:6
    V závere výmeny Barbora Balážová netrafila úder ideálne a prichádza o svoj náskok.

6:5
    Veľká škoda. Barbora Balážová mohla odskočiť, no loptičku poslala len do siete.

6:4
    Barbora Balážová získava bod. Ešte to ale bude mať veľmi ťažké.

5:4
    Po zmene strán sa zapisuje na tabuľu skóre švédska olympionička.

5:3
    Fen Liová zatlačila svoju súperku, bola v jasnej prevahe, no napokon loptičku poslala mimo stola.

4:3
    Barbora Balážová opäť strháva vedenie na svoju stranu.

3:3
    Na konci dlhej výmeny prichádza chyba našej reprezentantky.

3:2
    Fen Liová poslala loptičku len do siete. Barbora Balážová otvára skóre rozhodujúceho setu.