Trenčín – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 1:0 (kon.) |
Zlaté Moravce – Ružomberok | 0:2 (kon.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Bohemians | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Teplice – Liberec | 0:3 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 3:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Kolín | 1:0 (kon.) | | | Olomouc B – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Prostějov | 5:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Vlašim | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Košice | 0:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – MFK Detva | 4:1 (kon.) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (kon.) | | | Stoke City – Aston Villa | 2:1 (kon.) | | | Watford – Bournemouth | 0:0 (kon.) |
Southampton – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Leicester – Norwich | 1:0 (kon.) | | | West Bromwich – Crystal Palace | 3:2 (kon.) |
Real Madrid – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) | | | Getafe – Vigo | 0:1 (kon.) | | | Gijón – Espanyol | 2:4 (kon.) |
Real Betis – Rayo Vallecano | 2:2 (kon.) | | | Sociedad – Malaga | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Hamburger – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hannover | 1:2 (kon.) |
Brémy – Darmstadt | 2:2 (kon.) |
Empoli – AS Rím | 1:3 (kon.) | | | AC Miláno – Turín | 1:0 (kon.) |
Leuven – Oostende | 4:1 (kon.) | | | Mechelen – Kortrijk | 0:2 (kon.) | | | Westerlo – Mouscron | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Waregem | 1:2 (kon.) |
Boavista – Rio Ave | 1:2 (kon.) | | | Arouca – Braga | 0:0 (kon.) | | | Praia – Setúbal | 3:0 (kon.) |
Montpellier – Lille | 3:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 2:2 (kon.) | | | Troyes – Lorient | 0:1 (kon.) |
Remeš – Bordeaux | 4:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 1:2 (kon.) |
Ried – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wolfsberger | 1:1 (kon.) |
Twente – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Zwolle | 1:0 (kon.) | | | Eindhoven – Den Haag | 2:0 (kon.) |
Arnhem – Willem II | 0:1 (kon.) |
Górnik Ł. – Korona | 3:2 (kon.) | | | Gdańsk – Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Podbeskidzie | 1:2 (kon.) |
koniec
FK Železiarne Podbrezová
1:0
(0:0)
FK Senica
90+2
|
Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Adam Morong, prichádza Tomáš Komara.
|
|
85
|
Striedanie v tíme ŽP Šport Podbrezová: z ihriska odchádza Pavol Šafranko, prichádza Roman Sabler.
|
|
84
|
Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Šimon Šmehyl, prichádza Jozef Dolný.
|
|
71
|
Striedanie v tíme ŽP Šport Podbrezová: z ihriska odchádza Dejan Peševski, prichádza René Duda.
|
|
60
|
Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Jakub Hromada, prichádza Michal Klec.
|
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.
Góly:
90+7. Podio
Rozhodca: Pavol Chmura – Tomáš Vorel, Peter Kováč
Diváci: 1012
Karty: 31. Kostelný (POD), 75. Turňa (POD) – 24. Leško (SEN), 78. Hladík (SEN), 90+2. Morong (SEN), 90+5. Čunta (SEN)
Nepremenená penalta:
FK Železiarne Podbrezová:
Kuciak – Djordjevič, Kostelný (C), Krivák, Turňa – Vajda – Šafranko (85. Sabler), Kochan, Podio, Peševski (71. René Duda) – Rendla.
Náhradníci: Lukáč – Magda, Ježdík, Andrič, Kapor, Sabler, René Duda.
Tréner:
FK Senica: Šulla – Mehremič, Pavlík (C), Hromada (60. Klec), Kontár – Morong (90+2. Komara), Hladík, Hušek, Čunta – Leško, Šmehyl (84. Dolný).
Náhradníci: Junas – Komara, Klec, Dolný, Mráz, Varga, Almási.
Tréner:
Náhradníci: Lukáč – Magda, Ježdík, Andrič, Kapor, Sabler, René Duda.
Tréner:
FK Senica: Šulla – Mehremič, Pavlík (C), Hromada (60. Klec), Kontár – Morong (90+2. Komara), Hladík, Hušek, Čunta – Leško, Šmehyl (84. Dolný).
Náhradníci: Junas – Komara, Klec, Dolný, Mráz, Varga, Almási.
Tréner:
Rozhodca: Pavol Chmura – Tomáš Vorel, Peter Kováč
Diváci: 1012
Matej Kubove
@Matej Kubove