Anderlecht – Olympiakos 1:0 (kon.) | Midtjylland – Manchester United 2:1 (kon.) | Fiorentina – Tottenham 1:1 (kon.)
Dortmund – Porto 2:0 (kon.) | Villarreal – Neapol 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bazilej 3:2 (kon.)
Sevilla – Molde 3:0 (kon.) | Valencia – Rapid Viedeň 6:0 (kon.) | Augsburg – Liverpool 0:0 (kon.)
Sparta Praha – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Galatasaray – Lazio 1:1 (kon.) | Sion – Braga 1:2 (kon.)
Doneck – Schalke 0:0 (kon.) | Marseille – Bilbao 0:1 (kon.) | Lisabon – Leverkusen 0:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Štvrtok 18.02.2016, 19:00 • Stadio Artemio Franchi (Florencia) • Európska liga • Play-off

Zápas vo Florencii sa skončil. Druhý polčas priniesol jeden gól a niekoľko ďalších príležitostí na oboch stranách. V 59. minúte krásnym gólom vyrovnal Bernardeschi, a zápas sa tak končí remízou 1-1, ktorá je vzhľadom na priebeh zápasu zaslúžená. (20:53:00)

90+3

90+3
    Kane vidí žltú kartu po faule na Rodrígueza.

90+3
    Alonso si v útoku počínal nedovolene, a po jeho faule na Dembélého loptu získavajú hráči Tottenhamu.

90+2
    Druhá minúta nadstaveného času prináša tlak Fiorentiny, ale Tottenham odoláva.

90+1
    Zárate skúsil strelu z cca 25 metrov, ale brankár Vorm predviedol pekný zákrok a loptu má vo svojich rukaviciach.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.
    90.

90
    Po rohovom kope zakončoval Rodríguez, ale loptu poslal tesne vedľa pravej žrde. Veľká škoda pre domácich, pretože toto bola naozaj veľká príležitosť.

89
    Fiorentina sa v závere zápasu snaží strhnúť vedenie na svoju stranu. Zárate pálil z cca 25 metrov, ale brankár Vorm loptu skvele vyrazil.

88
    Alli predviedol akrobatické zakončenie, ale lopta po jeho strele z vnútra 16ky smerovala nad domácu bránu. V každom prípade pekný pokus.

88
    Valero sa ocitol v ofsajde, a domáci sa musia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu. Opakovaný záber však ukázal, že tentokrát sa rozhodcovia pomýlili, pretože o ofsajd sa v žiadnom prípade nejednalo.

87
    Ani tento rohový kop domácim nevyšiel, a hra sa presunula do stredu ihriska.

86
    Alonso sa snažil poslať loptu do 16ky Tottenhamu, ale bude z toho iba ďalší rohový kop.

85
    Dier fauloval v strede ihriska Valera a domáci budú zahrávať priamy kop z cca 40 metrov.

84
    Rohový kop Tottenhamu nebol úspešný, a do útoku už zamierili hráči domáceho tímu.

82
    Po zblokovanej strele Diera nasleduje rohový kop hostí z ľavej strany.

81
    Zárate je už späť na hracej ploche. Práve on sa teraz snažil poslať center do 16ky Tottenhamu, ale lopta končí za čiarou a nasleduje odkop brankára Vorma.

80
    Pred nami je posledných 10 minút dnešného zápasu. Na trávniku ostáva ležať Zárate, ktorý má svalové problémy a potrebuje ošetrenie.