Anderlecht – Olympiakos 1:0 (kon.) | Midtjylland – Manchester United 2:1 (kon.) | Fiorentina – Tottenham 1:1 (kon.)
Dortmund – Porto 2:0 (kon.) | Villarreal – Neapol 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bazilej 3:2 (kon.)
Sevilla – Molde 3:0 (kon.) | Valencia – Rapid Viedeň 6:0 (kon.) | Augsburg – Liverpool 0:0 (kon.)
Sparta Praha – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Galatasaray – Lazio 1:1 (kon.) | Sion – Braga 1:2 (kon.)
Doneck – Schalke 0:0 (kon.) | Marseille – Bilbao 0:1 (kon.) | Lisabon – Leverkusen 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:2 (2:1)
FC Bazilej 1893
Štvrtok 18.02.2016, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Európska liga • Play-off

Saint-Étienne nakoniec dokázal doviesť zápas do víťazného konca, no pred odvetou majú dobrú východiskovú pozíciu hráči Bazileja. Tí dokázali vyrovnať na 2:2 v 56. minúte, keď premenil penaltu Marc Janko. Dôležitý gól domáceho celku strelil v 77. minúte Bahebeck.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a pozývam Vás sledovať zápasy, ktoré začínajú už za pár minút! (20:52:00)

90+4

90+3
    Začala plynúť posledná posledná minúta dnešného stretnutia. Loptu stále držia hostia, ktorí chcú doviesť zápas do konca.

90+2
    Možno posledný raz sú v Ruffierovej blízkosti hostia.

90+1
    Hamouma ukázal na ľavej strane svoju šikovnosť, keď sa dostal cez dvoch hráčov až do šestnástky, odkiaľ prihral pred bránu na Bahebecka, no ten prestrelil!

90
    Nadstavený čas druhého polčasu sú štyri minúty.

90
    Davide Callà je čerstvou silou na trávniku na strane hostí. Opačným smerom išiel Breel Embolo, ktorý odohral veľmi dobrý zápas.

89
    Sľubne vyzerajúcu akciu Bazileja zastavil postranný rozhodca, ktorý správne zbadal ofsajd.

88
    Hosťujúci zakončovateľ Marc Janko je v poradí šiestym hráčom, ktorý dostal žltú kartu.

86
    Sain-Étienne mohol streiť štvrtý gól! Po Cohadeovom centri sa dostal ku hlavičke Pajot, no Vaclík ho vychytal!

85
    Cohadeho prenesenie hry na druhú stranu bolo zblokované. Po aute sa usadili v okolí veľkého vápna hráči domáceho celku.

83
    Langov center z pravej strany odvrátili hostia len na aut, po ktorom išiel dopredu opäť krajný obranca hostí, no čistým spôsobom prišiel o loptu.

82
    Bazilej prebral taktovku hry a domáci sú opäť v podobnom zovretí, ktoré sme videli pred obomi gólmi hostí.

81
    Stopér domáceho celku Pogba zostal po jednom zo súbojov otrasený, no už je na svojich nohách a môže sa pokračovať v hre.

80
    Cohade preniko po pravej strane a narazil si loptu s Hamoumom, no z ich kombinácie nič nevzišlo a guľaté čudo prevzali hosťujúci hráči.

79
    Dnešnému zápasu nechýba vôbec nič. Hrá sa v dobrom tempe zo strany na stranu a hlavne sme videli už päť gólov. Domáci priaznivci teraz ženú svojich dopredu ešte viac, keďže St. Étienne by potreboval skórovať pre pohodu na kopačkách ešte raz.
    77. Jean-Christophe Bahebeck (SET) - 3:2

77
    AS Saint-Étienne dáva gól!
    Nie je to Hamouma, no aj tak posiela domácich do vedenia nový muž na trávniku! Bazilej nedokázal zakončiť, Pogba našiel prihrávkou z vlastnej šestnástky na druhej strane ihriska JEANA-CHRISTOPHA BAHEBECKA, kotrý vyhral súboj so Suchým a sám zoči-voči Vaclíkovi poslal loptu ku pravej žrdi!

76
    Domáci tréner strieda posledný raz: v dnešnom zápase končí strelec druhého gólu St. Étienne Kevin Monnet-Paquet. Žolíkom by mohol byť Romain Hamouma.

Roland Hric

Góly: 9. Bayal Sall, 39. Monnet-Paquet, 77. Bahebeck – 44. Samuel, 56. Janko (pen.)

Karty:   60. Tannane (SET), 72. Pajot (SET) – 25. Steffen (BAS), 59. Xhaka (BAS), 74. Samuel (BAS), 88. Janko (BAS)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, F. Pogba, Bayal Sall (C), Tabanou – Cohade, Clément (67. Pajot), Lemoine – Monnet-Paquet (76. Hamouma), Roux (72. Bahebeck), Tannane.
    Náhradníci: Moulin – Bahebeck, Eysseric, Brison, Hamouma, Pajot, Assou-Ekotto.

FC Bazilej 1893: Vaclík – Lang, Suchý (C), Samuel, Safari – Xhaka, Zuffi – Embolo (90. Callà), Bjarnason, Steffen (65. Boëtius) – Janko.
    Náhradníci: Vailati – Traoré, Delgado, Fransson, Akanji, Callà, Boëtius.

Rozhodca: Sidiropoulos – Efthimiadis, Kostaras – Dimitriadis (všetci Grécko)
    Štvrtok 25.02.2016
    Bazilej - Saint-Étienne 2:1

Góly: 15. Zuffi, 90+2. Zuffi – 90. Bayal Sall

Karty:   55. Embolo (BAS) – 32. Tannane (SET), 63. Théophile-Catherine (SET), 82. Eysseric (SET)   84. Embolo (BAS) – 82. Eysseric (SET)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13.