Anderlecht – Olympiakos 1:0 (kon.) | Midtjylland – Manchester United 2:1 (kon.) | Fiorentina – Tottenham 1:1 (kon.)
Dortmund – Porto 2:0 (kon.) | Villarreal – Neapol 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bazilej 3:2 (kon.)
Sevilla – Molde 3:0 (kon.) | Valencia – Rapid Viedeň 6:0 (kon.) | Augsburg – Liverpool 0:0 (kon.)
Sparta Praha – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Galatasaray – Lazio 1:1 (kon.) | Sion – Braga 1:2 (kon.)
Doneck – Schalke 0:0 (kon.) | Marseille – Bilbao 0:1 (kon.) | Lisabon – Leverkusen 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:2 (2:1)
FC Bazilej 1893
Štvrtok 18.02.2016, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Európska liga • Play-off

90+1
    Hamouma ukázal na ľavej strane svoju šikovnosť, keď sa dostal cez dvoch hráčov až do šestnástky, odkiaľ prihral pred bránu na Bahebecka, no ten prestrelil!

90
    Davide Callà je čerstvou silou na trávniku na strane hostí. Opačným smerom išiel Breel Embolo, ktorý odohral veľmi dobrý zápas.

88
    Hosťujúci zakončovateľ Marc Janko je v poradí šiestym hráčom, ktorý dostal žltú kartu.

86
    Sain-Étienne mohol streiť štvrtý gól! Po Cohadeovom centri sa dostal ku hlavičke Pajot, no Vaclík ho vychytal!
    77. Jean-Christophe Bahebeck (SET) - 3:2

77
    AS Saint-Étienne dáva gól!
    Nie je to Hamouma, no aj tak posiela domácich do vedenia nový muž na trávniku! Bazilej nedokázal zakončiť, Pogba našiel prihrávkou z vlastnej šestnástky na druhej strane ihriska JEANA-CHRISTOPHA BAHEBECKA, kotrý vyhral súboj so Suchým a sám zoči-voči Vaclíkovi poslal loptu ku pravej žrdi!

76
    Domáci tréner strieda posledný raz: v dnešnom zápase končí strelec druhého gólu St. Étienne Kevin Monnet-Paquet. Žolíkom by mohol byť Romain Hamouma.

74
    Walter Samuel poslal pár metrov za šestnástkou k zemi prenikajúceho Tannaneho. Strelec prvého gólu hostí zbadal žlté varovanie.

72
    Striedanie v tíme AS Saint-Étienne: z ihriska odchádza Nolan Roux, prichádza Jean-Christophe Bahebeck.

72
    Pajot prišiel na trávnik pred pár minútami a už stihol dostať žltú kartu.

67
    Christophe Galtier reaguje na aktuálny priebeh zápasu prvým striedaním: do hry ide Vincent Pajot, ktorému svoje miesto prepustil Jérémy Clément.

65
    Renato Steffen nám v dnešnom zápase predviedol všetko zo svojho futbalového majstrovstva. Namiesto neho ide do hry Jean-Paul Boetius.

60
    Kartu dostal aj domáci krídelný útočník Oussama Tannane, ktorý bol faulovaný a išiel si to celé vydiskutovať so Xhakom.

59
    Na druhej strane sme videli faul hosťujúceho Xhaku, ktorý dostal navyše aj žltú kartu.
    56. Marc Janko (BAS) - 2:2

56
    FC Bazilej dal gól!
    MARC JANKO poslal loptu presne na opačnú stranu na akú sa hodil Ruffier a s prehľadom vyrovnáva na 2:2! Dôležitejšie však je, že Bazilej strelil už druhý gól na ihrisku svojho súpera a je vo veľkej výhode.

54
    Bjarnason sa šikovne uvoľnil a dokázal vystreliť. Jeho strelu zblokoval rukou Florentin Pogba a bude sa kopať pokutový kop!

47
    Bazilej zahrával rohový kop. Lopta prepapadla až na zadnú žrď na Langa, ktorý v ťažkej pozícii tesne minul!

44
    Hostia znižujú na 1:2 a náhle sa mení celý pohľad na skóre zápasu, keďže každý gól na súperovom ihrisku sa počíta. Embolov center od rohovej zástavky sa dostal až pred WALTERA SAMUELA, ktorý loptu poslal do ľavej časti brány!
    39. Kévin Monnet-Paquet (SET) - 2:0

39
    Bazilej dostáva druhú facku! Cohade poslal center na hranicu malého vápna, kde poslal loptu do siete hlavičkujúci KEVIN MONNET-PAQUET!

25
    Renato Steffen zastavil rozbehnutého hráča domáceho celku tvrdým zákrokom a nezaslúžil si nič iné ako žltú kartu.
    9. Moustapha Bayal Sall (SET) - 1:0

9
    Domáci otvárajú gólový účet zápasu! Tannaneho center niekto z hráčov predĺžil na zadnú žrď, kde sa nachádzal MOUSTAPHA BAYAL SALL! Ten usmernil loptu hlavou ku opačnej žrdi, kde smer lopty kontroloval domáci Monnet-Paquet.

3
    Tabanou poslal do veľkého vápna veľmi dobrý center, no ani jeden z jeho spoluhráčov nedokázal usmerniť loptu do brány. Vaclík ju podržal vo svojom náručí.

Roland Hric

Góly: 9. Bayal Sall, 39. Monnet-Paquet, 77. Bahebeck – 44. Samuel, 56. Janko (pen.)

Karty:   60. Tannane (SET), 72. Pajot (SET) – 25. Steffen (BAS), 59. Xhaka (BAS), 74. Samuel (BAS), 88. Janko (BAS)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, F. Pogba, Bayal Sall (C), Tabanou – Cohade, Clément (67. Pajot), Lemoine – Monnet-Paquet (76. Hamouma), Roux (72. Bahebeck), Tannane.
    Náhradníci: Moulin – Bahebeck, Eysseric, Brison, Hamouma, Pajot, Assou-Ekotto.

FC Bazilej 1893: Vaclík – Lang, Suchý (C), Samuel, Safari – Xhaka, Zuffi – Embolo (90. Callà), Bjarnason, Steffen (65. Boëtius) – Janko.
    Náhradníci: Vailati – Traoré, Delgado, Fransson, Akanji, Callà, Boëtius.

Rozhodca: Sidiropoulos – Efthimiadis, Kostaras – Dimitriadis (všetci Grécko)
    Štvrtok 25.02.2016
    Bazilej - Saint-Étienne 2:1

Góly: 15. Zuffi, 90+2. Zuffi – 90. Bayal Sall

Karty:   55. Embolo (BAS) – 32. Tannane (SET), 63. Théophile-Catherine (SET), 82. Eysseric (SET)   84. Embolo (BAS) – 82. Eysseric (SET)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13.