Žilina – B. Bystrica 2:3 (po pr.) | Martin – Zvolen 1:4 (kon.) | Košice – Trenčín 6:0 (kon.)
Piešťany – Poprad 4:2 (kon.) | Nitra – Skalica 7:1 (kon.)
HC Košice
6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 30.10.2015, 17:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR)

58:22
    Trenčín sa ešte bude musieť brániť. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Peter Mikuš.

55:00
    Košice sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Peter Bartoš.

45:45
    Košičania sa budú brániť! Puk z vlastnej obrannej tretiny vyhodil Tomáš Hričina, za čo inkasoval dvojminútový trest.

40:56
    Trenčín sa bude brániť! Denis Rehák inkasuje dvojminútový trest za držanie.

36:26
    Košice sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za seknutie obranca Radek Deyl.

18:02
    Košice sa budú brániť! Na dve minúty za faul kolenom odchádza na trestnú lavicu obranca Miroslav Macejko.

10:30
    Rozhodcovia vylučujú opäť a brániť sa budú hostia! Za faul lakťom odchádza na trestnú lavicu obranca Miroslav Zaťko.

08:15
    Košičania sa budú brániť! Na dve minúty za hákovanie odchádza na trestnú lavicu útočník Richard Jenčík.

06:44
    Trenčín sa bude brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za nedovolené bránenie v hre Michal Hlinka.

03:26
    Pomer síl na ľadovej ploche sa však rýchlo vyrovná. Na trestnú lavicu smeruje za hákovanie aj hosťujúci krídelník Michal Hlinka.

03:15
    Košičania sa budú brániť! Na dve minúty za hákovanie odchádza na trestnú lavicu útočník Matej Češík.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 8. Deyl (Bicek), 27. Bartánus (Češík, Bicek), 28. Hrnka (Deyl), 33. Bicek (Češík, Bartánus), 35. Chovan (Lelkeš, Hrnka), 43. Bartoš (Lelkeš)

HC Košice: Halász (Riečický) – Macejko, Dudáš, Chovan, Deyl, Šedivý, Pavúk, Cebák – Bartoš (A), Jenčík, Lapšanský – Bartánus (C), Češík, Bicek (A) -Boltun, Suja, Šoltés – Bortňák, Lelkeš, Hrnka, Hričina
    HK DUKLA Trenčín: Chábera (35. Kompas) – Rehák, Pavlikovský, Hatala, Mikuš, Zaťko, Ryzák, Nechala, Holenda – Hlinka, Dlouhý, Gašparovič – Melichárek, Nemec, Vozdecký – Petrovický, Švec, Ölvecký – Jakúbek, Zlocha, Hudec

Rozhodca: J. Konc, T. Orolin – Gajan, Smrek