Poprad – Martin 2:3 (kon.) | Trnava – Topoľčany 6:8 (kon.) | Detva – Budapešť 4:1 (kon.)
Trenčín – Kometa Brno 2:2 (kon.) | Miškovec – Bardejov 3:2 (kon.)
HK Gladiators Trnava
6:8 (1:3, 4:4, 1:1)
HC Topoľčany
Piatok 28.08.2015, 17:30 • Zimný štadión Trnava • Prípravný zápas

59:33
    Topoľčany – Denis Nociar – dve minúty za hrubosť.
    Trnava – Urban Demo – desať minút za nešportové správanie.

50:26
    Topoľčany – Patrik Bosák – dve minúty za seknutie.

49:08
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.

45:22
    Trnava – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Slavomír Maury.

44:18
    Topoľčany – Martin Mihálik – dve minúty za hákovanie.

39:27
    Topoľčany – Filip Nemček – dve mintúy za hákovanie.

38:49
    A uvidíme druhé trestné strieľanie v tomto zápase! Lisoň bol hákovaný, no dostáva šancu na reparát.

38:18
    Topoľčany – Peter Kudlej – dve minúty za seknutie.

38:01
    Trnava – Samuel Ševčík – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

34:52
    Topoľčany – Lukáš Tvrdík – dve minúty za hákovanie.

33:52
    Lisoň využil zaváhanie, keď rozhodca neodpískal včas pokrytie puku a Pravda ešte odokrýval, šiel po puku, no potom už bolo odpískané a napokon z toho bola potýčka. Topoľčany – Patrik Palovič a Trnava – Marek Lisoň – obaja dve minúty za hrubosť.

32:06
    Trnava – Kirill Domaev – dve minúty za napadnutie.

30:36
    A dokonca ušiel dopredu Šedivý a po faule je nariadené trestné strieľanie!

29:04
    Topoľčany – Patrik Bosák – dve minúty za hákovanie.

25:49
    Trnava – Michal Peško – dve minúty za napadnutie.

24:51
    Trnava – Andrej Mrázik – dve minúty za hákovanie.

21:08
    Topoľčany – Patrik Palovič – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

17:01
    Topoľčany – Tomáš Petrek – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

13:32
    Trnava – Martin Čunderlík – päť minút plus do konca zápasu za pichnutie. Čunderlík sa ospravedlnil Denisovi Mihálikovi za stret, ktorý mu spôsobil veľké bolesti a odchádza do kabíny. Päťminútový trest si namiesto neho odsedí Samuel Ševčík.

06:23
    Trnava – Slavomír Maury – dve minúty za držanie.

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Schmidt (Demo), 22. Hrbáčik (Glemba), 23. Schmidt (Peško, Lisoň), 36. Lukačovič (Domaev), 38. Poláček (Lisoň, Peško), 60. Lisoň (Hronec) – 2. Nemček, 4. Szalay (Gális, M. Mihálik), 16. Nemček (Palovič, Šedivý), 21. D. Mihálik (M. Mihálik), 24. Nemček (Kluka), 28. Szalay (M. Mihálik, Bystričan), 31. Šedivý, 42. Kluka

HK Gladiators Trnava: Hála (Brucháč) – Poláček, Hronec, Demo, Macháč, Mrázik, Maury – Lisoň, Mi. Peško, D. Schmidt – Domaev, M. Čunderlík, Bachratý ml. – M. Lukačovič, Glemba, S. Ševčík – Marek Mihálik, Hrbáčik.
    HC Topoľčany: Pravda (Halgaš) – P. Kopecký ml., D. Trenčan, Palovič, Bystričan, Ondruška, Petrek, Nociar, Kudlej – Martin Mihálik, Szalay, D. Gális – Kluka, F. Šedivý, F. Nemček – Klačanský, Bosák, Tvrdík – Záborský, Bonnel, D. Mihálik.

Rozhodca: Stano – Mĺkvy, Gajdošech