Sparta Praha – Storhamar 1:2 (kon.) | Třinec – Stavanger 4:3 (po pr.) | Mníchov – Košice 1:0 (kon.)
Davos – Färjestad 0:1 (po pr.) | Bern – IFK Helsinky 3:2 (2:0 po s.n.) | Frölunda – Jyväskylä 3:2 (kon.)
Frölunda HC
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
JYP Jyväskylä
cz Piatok 28.08.2015, 20:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Liga majstrov • Skupina 14

59:07
    Jeden z hráčů se ovšem hnal na prázdnou branku, a tak za záchranou brzdu zatáhl Valtteri Kemiläinen. Šance hostí jsou nejspíše sečteny.

53:22
    Joose Antonen oslabuje svůj tým zbyteečným zákrokem, jenž je ohodnocen dvouminutovým trestem.

50:58
    Tuomas Pihlman na straně hostů a Christoffer Persson na straně domácích se do sebe pustili a oba vidí tresty na čtyři minuty za hrubost. Hrát se bude čtyři na čtyři.

41:33
    Domácí mohou nějakou z těchto akcí napodobit v následujících minutách, protože dvě minuty inkasuje Tuomas Pihlman.

29:51
    Domácí mohou své vedení zvýšit poté, co je vyloučen Mikko Luouma.

16:57
    Jani Tuppurainen dostává další trest. Jyväskyla bude hrát v dnešním utkání již podruhé dlouhou dobu ve třech.

16:51
    Janne Kohelmainen ovšem fauloval jednoho z domácích, kteří nyní budou mít přesilovou výhodu.

12:49
    První přesilovku si zahrají i hosté. Dvě minuty dostává Johan Sundström.

09:58
    Juuso Pulli oslabuje svůj tým, který jde do dvojnásobného oslabení.

09:52
    Na druhé straně prověřoval připravenost brankáře Stålberg, ale ten neuspěl. Následovala další roztržka. Dvě minuty dostává Nolan Yonkman.

04:52
    Na druhé straně zakončovali domácí hráči svou akci. Po této situaci jsme viděli pravou hokejovou bitku mezi domácím Lasem a hostujícím Pullim. Oba dostanou osobní trest.

David Panuška

Góly a asistencie: 6. Lasch (Carlsson, Fantenberg), 18. Lasch (Johnson, Tömmernes), 54. Lehkonen (Bengtsson, Janmark) – 16. Tavi (Salmio), 48. Antonen (Kalteva, Kolehmainen)

Frölunda HC: Johansson – Larsson, Fälth, Tömmernes, Bengtsson, Persson, Fantenberg, Bohm – Abbott, Sundström, Johnson – Janmark, Figren, Lehkonen – Lundqvist, Carlsson, Lasch – Stålberg, Lasu, Rosseli-Olsen – Karlsson
    JYP Jyväskylä: Tarkki – Niku, Yonkman, Pulli, Luoma, Kalteva, Kemiläinen, Salonen – Lahti, Boyce, Pihlman – Nättinen, Tuppurainen, Tavi – Löfman, Antonen, Kolehmainen – Hotakainen, Salmio, Nenonen – Kanninen

Rozhodca: Johansson, Stricker – Haster, Lundgren