Bastia – Évian TG 1:2 (kon.) | Guingamp – Caen 5:1 (kon.) | Metz – Bordeaux 0:0 (kon.)
Montpellier – Saint-Étienne 0:2 (kon.) | Nice – Rennes 1:2 (kon.) | Lille – Paríž 1:1 (kon.)

Červené karty: 0 – 1 (20:50:22)

Od druhého poločasu se očekával vyrovnaný fotbal, který byl k vidění v prvním půli. Jenže ve druhé se strhl uragán Guingampu, jenž svému soupeři vstřelil další tři góly a zvítěil tak jednoznačným rozdílem 5:1. O zápase rozhodla situace z 59. minuty, kdy obdržel červenou Pierre a vzápětí s tím kopal Guingamp penaltu. To je pro dnešek vše. Já ses vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.

90+2

90+2
    Nakonec přišla ještě rána Sankharého, nicméně ta nebyla povedená a opět to bude pouze odkop od svatyně Vercoutreho.

90+1
    Už se nikam nepospíchá. Hraje se převážně ve středu hrací plochy domácí celek má balón ve své moci.

90
    Nastavují se dvě minuty.

88
    Krátce na to přišla další útočná akce vedoucího týmu. Giresse vybídl k zakončení Mathise, avšak pokus druhého zmiňovaného byl nepovedený.

87
    Na středu velkého vápna se ke střele dostal Douniamma. Jeho pokus byl zablokován a bude se poue kopat od branky.

85
    Rychlou rozehrávkou se do šance opět vybídl Beavue. Ten přihrávkou hledal na protější straně vápna Douniamu, nicméně přihrávka neprošla.

84
    Domácí mají balón opět ve své moci a kombinují s ním na polovině soupeře.

83
    Na vzdálenější tyči si do pokutového území naběhl Beavue. Ten se dostal do zakončení nohou, ale svou ranou poslal míč těsně nad břevno.

82
    Je jisté, že už by se hostující tým nejradši viděl v kabinách, ale Caen bude muset dnešní velmi nepovedený duel ještě pár minut na hřišti snášet.

80
    Do hry se podívá také Douniama, který nahradí právě odstupujícího Mandanneho.
    Claudio BEAUVUE - 5:1

78
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Z rohového kopu přidává domácí tým zkompletoval "bůra" Po centru do šestnáctky se k hlavičce dostal CLAUDIO BEAVUE, jenž nekompromisním zakončením poslal balón do volného prostoru mezi třemi tyčemi, na což nestihl Vercoutre včas zareagovat.

78
    Guingamp rychle přesunul hru na útočnou polovinu a po centru Giresse musel hostující muž v rukavicích zasahovat. Bude to roh.

77
    Hra je přerušena, protože se chytá další střídání. Odstupuje Yatabaré, zahraje si Pied.

76
    Následně si podél strany nabíhal Koita na pas Calveho, avšak ten byl přetažený a balón hostující hráč na hrací ploše nezachytil.

74
    A opět se prezentoval Kota. Tentokrát už mu to vyšlo, nicméně přízemním projektilem napálil pouze prvně stojícího protihráče.

72
    Po velmí dlouhé době se prohrávající celek propracoval až do šestnáctky. Koita už se chystal ke střele, ale obrana mu míč odkopla v poslední možné chvíli.

Martin Doležal

Góly: 4. Mandanne (Beauvue), 21. Giresse, 60. Beauvue (pen.), 62. Mandanne, 78. Beauvue – 18. Yahia (Pierre)

Karty:   12. Diallo (GUG) – 44. Nangis (CEN)   59. Pierre (CEN)

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Giresse, Sorbon, Angoua – S. Yatabaré (77. Pied), Mathis (C), Diallo (68. Sankharé), Lévêque – Mandanne (80. Douniama), Beauvue.
    Náhradníci: Guichard – Dos Santos, Douniama, Pied, Kerbrat, Sankoh, Sankharé.

SM Caen: Vercoutre – Calvé, Pierre, Yahia, Imorou – Adéoti, Lemar (67. Kanté) – Raspentino (56. Koita), Féret (C), Nangis – Privat (55. Duhamel).
    Náhradníci: Perquis – Kanté, Duhamel, Koita, Raineau, Saez, Seube.

Rozhodca: Delerue – Henninot, Danos