Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Ufa – Barys 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 0:0 (odl.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 3:2 (po pr.) | D. Moskva – Novgorod 5:3 (kon.)
Helsinki – Kazaň 2:4 (kon.) | Viťaz – A. Mytišči 2:1 (2:1 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novokuzneck 5:0 (kon.)
Avangard Omsk
4:3 (2:0, 1:3, 1:0)
Admiral Vladivostok
Pondelok 01.12.2014, 14:00 • Omsk Arena • KHL

59:36
    Nalimov putuje na striedačku a tak hrá Admiral v šestici!

56:37
    Admiral hral v šestici a 2 minúty si odsedí Vladimir Ušenin.
    Alexander POPOV - 4:3

52:05
    Avangard Omsk dal gól!
    Najprv Kolarikovi nevyšla strela, ale potom sa dostal opäť ku puku a prihral pred bránku, kde ALEXANDER POPOV bez problémov usmernil puk za Nalimova. Asistencie: Chad Kolarik.

42:57
    Neskutočný zákrok Kostina! Hostia už puk videli za bránkovou čiarou, ale domáci brankár perfektne natiahol ruku a chytil puk.
    Alexander GORŠKOV - 3:3

37:59
    Vladivostok dal gól!
    Presilovka hostí sa končí vyrovnávajúcim gólom. ALEXANDER GORŠKOV si pomohol kľučkou proti obrancovi domácich a následne krásne prekonal brankára Kostina. Asistencie: Vjačeslav Ušenin.

37:40
    Roman Berdnikov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a tak je po presilovke Avangardu.

35:53
    Mozer bol narazený na mantinel a Lisov dostáva 2 minúty. Presilovka pre domácich.

30:09
    Schutz dostáva 2 minúty za sekanie a tak sa môže Omsk upokojiť počas presilovky.
    Ilja ZUBOV - 3:2

29:21
    Admiral to poriadne dramatizuje. Dobrú presilovkovú kombináciu zakončuje do odkrytej bránky ILJA ZUBOV. Asistencie: Ivan Glazkov.

28:55
    Vladimir Sobotka putuje na trestnú lavicu na 2 minúty za sekanie. Vladivostok získava presilovku.
    Richard GYNGE - 3:1

28:26
    Hosťom sa podarilo odpovedať a po prvýkrát v tomto zápase sa zapisujú do streleckej listiny. Od modrej vystrelil Schutz a po teči RICHARDA GYNGEHO bol Kostin prekonaný.
    Denis KULJAŠ - 3:0

27:02
    Po úspešnom oslabení sa domácim podarilo pridať tretí gól. DENIS KULJAŠ prekvapil brankára Nalimova svojou strelou po prihrávke Gluchova. Asistencie: Nikolas Gluchov, Denis Paršin.

24:25
    Perežogin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a tak môže Admiral v presilovke znížiť.
    Sergej KALININ - 2:0

19:19
    Spoza bránky predviedol krásnu zadovku Paršin a pred bránkou našiel voľného SERGEJA KALININA, ktorý bez problémov dostal puk za chrbát Nalimova. Asistencie: Denis Paršin.
    DenisPARŠIN - 1:0

14:19
    A presilovku dokázali domáci hráči využiť. Na pravý kruh si po prihrávke od Sobotku nakorčuľoval DENIS PARŠIN a vďaka cloneniu spoluhráčov prekonal brankára Nalimova. Asistencie: Vladimir Sobotka.

13:35
    Richard Gynge dostáva 2 minúty za sekanie a Avangard si zahrá presilovku.

09:56
    Glazkov fauloval aktívneho Semjonova a tak bude hrať Omsk prvú presilovku v tomto zápase.

06:20
    Alexander Perežogin dostáva 2 minúty za podrazenie a je tu presilovka pre Admiral.

Martin Platko

Góly a asistencie: 15. Paršin (Sobotka), 20. Kalinin (Paršin), 28. Kuljaš (Gluchov, Paršin), 53. Popov (Kolarik) – 29. Gynge, 30. Zubov (Glazkov), 38. Gorškov (Vj. Ušenin)

Avangard Omsk: Kostin (Barulin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Kuljaš, Gluchov, Pivcakin – Sobotka, Paršin, Kalinin – Lemťugov, Mozer, Wandell – Popov, Perežogin, Kolarik – Berdnikov, Fišenko, Semjonov, Volkov.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Kolář, Beljakov, Osipov, Glazkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Schutz – Gorškov, Ušenin Vladislav, Ušenin Vjačeslav – Barbašev, Sigarjov, Kuznecov, Ivanov.

Rozhodca: Jeřábek, Olenin – Matjuška, Sivov